Ponuda po danu
Po takmičenju
Južna Afrika, Južna Afrika 1
Kajzer Čifs - Orlando Pajrats
Kajzer Čifs
Orlando Pajrats
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mamelodi Sand. | 21 | 16 | 5 | 0 | 37 | : | 7 | (+30) | 53 |
2 | Stelenboš | 23 | 11 | 7 | 5 | 28 | : | 18 | (+10) | 40 |
3 | Orlando Pajrats | 23 | 10 | 7 | 6 | 34 | : | 23 | (+11) | 37 |
4 | Sekukune Jujanted | 23 | 10 | 6 | 7 | 27 | : | 20 | (+7) | 36 |
5 | Supersport Jun. | 23 | 9 | 8 | 6 | 29 | : | 27 | (+2) | 35 |
6 | TS Galaksi | 21 | 10 | 4 | 7 | 23 | : | 14 | (+9) | 34 |
7 | Kejp Taun Siti | 23 | 9 | 6 | 8 | 22 | : | 19 | (+3) | 33 |
8 | Kajzer Čifs | 23 | 8 | 6 | 9 | 19 | : | 18 | (+1) | 30 |
9 | Golden Erouz | 23 | 9 | 3 | 11 | 26 | : | 36 | (-10) | 30 |
10 | Čipa Junajted | 23 | 7 | 8 | 8 | 21 | : | 21 | (0) | 29 |
11 | Polokvane Siti | 23 | 7 | 8 | 8 | 17 | : | 20 | (-3) | 29 |
12 | AmaZulu | 23 | 6 | 10 | 7 | 18 | : | 22 | (-4) | 28 |
13 | Rojal AM | 22 | 8 | 4 | 10 | 21 | : | 32 | (-11) | 28 |
14 | Moroka Svolous | 24 | 6 | 8 | 10 | 18 | : | 27 | (-9) | 26 |
15 | Ričards Bej | 23 | 4 | 5 | 14 | 17 | : | 31 | (-14) | 17 |
16 | Kejptaun Spars | 23 | 3 | 3 | 17 | 18 | : | 40 | (-22) | 12 |
1. i 2.mesto - Afrička Liga Šampiona
3.mesto i pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije
3.mesto i pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mamelodi Sand. | 11 | 8 | 3 | 0 | 23 | : | 4 | 27 | 10 | 8 | 2 | 0 | 14 | : | 3 | 26 | |
2. | Stelenboš | 11 | 5 | 3 | 3 | 13 | : | 9 | 18 | 12 | 6 | 4 | 2 | 15 | : | 9 | 22 | |
3. | Orlando Pajrats | 11 | 7 | 2 | 2 | 24 | : | 11 | 23 | 12 | 3 | 5 | 4 | 10 | : | 12 | 14 | |
4. | Sekukune Jujanted | 12 | 5 | 4 | 3 | 16 | : | 12 | 19 | 11 | 5 | 2 | 4 | 11 | : | 8 | 17 | |
5. | Supersport Jun. | 11 | 5 | 3 | 3 | 13 | : | 11 | 18 | 12 | 4 | 5 | 3 | 16 | : | 16 | 17 | |
6. | TS Galaksi | 11 | 8 | 2 | 1 | 20 | : | 5 | 26 | 10 | 2 | 2 | 6 | 3 | : | 9 | 8 | |
7. | Kejp Taun Siti | 10 | 4 | 3 | 3 | 9 | : | 6 | 15 | 13 | 5 | 3 | 5 | 13 | : | 13 | 18 | |
8. | Kajzer Čifs | 11 | 5 | 3 | 3 | 10 | : | 6 | 18 | 12 | 3 | 3 | 6 | 9 | : | 12 | 12 | |
9. | Golden Erouz | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | : | 16 | 12 | 12 | 6 | 0 | 6 | 14 | : | 20 | 18 | |
10. | Čipa Junajted | 13 | 5 | 5 | 3 | 16 | : | 10 | 20 | 10 | 2 | 3 | 5 | 5 | : | 11 | 9 | |
11. | Polokvane Siti | 11 | 4 | 3 | 4 | 7 | : | 7 | 15 | 12 | 3 | 5 | 4 | 10 | : | 13 | 14 | |
12. | AmaZulu | 12 | 4 | 6 | 2 | 10 | : | 6 | 18 | 11 | 2 | 4 | 5 | 8 | : | 16 | 10 | |
13. | Rojal AM | 10 | 5 | 3 | 2 | 11 | : | 8 | 18 | 12 | 3 | 1 | 8 | 10 | : | 24 | 10 | |
14. | Moroka Svolous | 13 | 3 | 3 | 7 | 11 | : | 18 | 12 | 11 | 3 | 5 | 3 | 7 | : | 9 | 14 | |
15. | Ričards Bej | 12 | 3 | 3 | 6 | 10 | : | 13 | 12 | 11 | 1 | 2 | 8 | 7 | : | 18 | 5 | |
16. | Kejptaun Spars | 12 | 3 | 0 | 9 | 10 | : | 18 | 9 | 11 | 0 | 3 | 8 | 8 | : | 22 | 3 |
Kajzer Čifs
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06.04.2024 | Čipa Junajted | 0:2 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
02.04.2024 | Stelenboš | 0:1 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Kejp Taun Siti | 0:0 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Orlando Pajrats | 2:3 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
05.03.2024 | Golden Erouz | 1:0 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Moroka Svolous | 0:0 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Milford | 0:0 | 0-2 | Južna Afrika, Kup | 2023/2024 | |||
18.02.2024 | Rojal AM | 0:0 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
30.12.2023 | Sekukune Jujanted | 1:1 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
23.12.2023 | Ričards Bej | 1:0 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 |
Orlando Pajrats
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.04.2024 | AmaZulu | 4:2 | 3+ | Južna Afrika, Kup | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Golden Erouz | 7:1 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
03.04.2024 | Moroka Svolous | 1:1 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Sekukune Jujanted | 1:2 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Hangri Lajons | 4:0 | 3+ | Južna Afrika, Kup | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Kajzer Čifs | 3:2 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | Kejptaun Spars | 1:1 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Polokvane Siti | 1:0 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Kristal Lejk | 6:0 | 3+ | Južna Afrika, Kup | 2023/2024 | |||
17.02.2024 | Mamelodi Sand. | 1:1 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Kajzer Čifs | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 59 | 18 | 26 | 15 | 57:55 | (+2) | 112 | 0,97 | 0,93 | 1,90 | 43 | 16 | 73:27 |
Domaćin | 34 | 11 | 17 | 6 | 30:26 | (+4) | 56 | 0,88 | 0,76 | 1,65 | 28 | 6 | 82:18 |
Gost | 25 | 7 | 9 | 9 | 27:29 | (-2) | 56 | 1,08 | 1,16 | 2,24 | 15 | 10 | 60:40 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari