Ponuda po danu
Po takmičenju
Japan, Japan 3
Kamatamare Sanuki - Macumoto Jamaga
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11. (Uto) | 05:00 | Cvajgen Kanazava-Nagano Parseiro | 2.04 | 3.40 | 3.10 | 2.05 | 1.66 | (1) |
| 03.11. (Uto) | 05:00 | Gainare Totori-Sagamihara | 3.15 | 3.40 | 2.00 | 2.04 | 1.68 | (1) |
| 03.11. (Uto) | 05:00 | Giravanc Kitakjušu-Reilak Šiga | 1.76 | 3.70 | 3.70 | 2.28 | 1.55 | (1) |
| 03.11. (Uto) | 05:00 | Kamatamare Sanuki-Macumoto Jamaga | 3.80 | 3.40 | 1.81 | 1.89 | 1.79 | (1) |
| 03.11. (Uto) | 05:00 | Koči Junajted-Ehim | 3.15 | 3.45 | 2.00 | 2.08 | 1.65 | (1) |
| 03.11. (Uto) | 05:00 | Nara Klub-Tespa Gunma | 1.81 | 3.50 | 3.65 | 2.05 | 1.67 | (1) |
| 03.11. (Uto) | 05:00 | Renofa Jamaguči-Kagošima Junajted | 3.10 | 3.10 | 2.15 | 1.75 | 1.94 | (1) |
| 03.11. (Uto) | 05:00 | Točiđi-Fukušima Junajted | 2.12 | 3.45 | 2.85 | 2.18 | 1.59 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Kamatamare Sanuki
Macumoto Jamaga
- Tim Macumoto Jamaga je poslednjih 7 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Japan 3.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kagošima Junajted | 14 | 9 | 3 | 2 | 28 | : | 17 | (+11) | 30 |
| 2 | Ehim | 14 | 8 | 2 | 4 | 30 | : | 21 | (+9) | 26 |
| 3 | Renofa Jamaguči | 14 | 8 | 2 | 4 | 19 | : | 11 | (+8) | 26 |
| 4 | Nara Klub | 14 | 8 | 2 | 4 | 25 | : | 21 | (+4) | 26 |
| 5 | Gifu | 14 | 8 | 1 | 5 | 25 | : | 13 | (+12) | 25 |
| 6 | Sagamihara | 14 | 7 | 4 | 3 | 24 | : | 15 | (+9) | 25 |
| 7 | Roaso Kumamoto | 14 | 6 | 6 | 2 | 16 | : | 8 | (+8) | 24 |
| 8 | FK Osaka | 14 | 6 | 5 | 3 | 23 | : | 14 | (+9) | 23 |
| 9 | Rjukju | 14 | 7 | 2 | 5 | 21 | : | 17 | (+4) | 23 |
| 10 | Cvajgen Kanazava | 14 | 6 | 2 | 6 | 27 | : | 19 | (+8) | 20 |
| 11 | Nagano Parseiro | 14 | 6 | 2 | 6 | 20 | : | 20 | (0) | 20 |
| 12 | Giravanc Kitakjušu | 14 | 5 | 4 | 5 | 21 | : | 22 | (-1) | 19 |
| 13 | Macumoto Jamaga | 14 | 4 | 5 | 5 | 15 | : | 16 | (-1) | 17 |
| 14 | Točiđi | 14 | 4 | 5 | 5 | 14 | : | 16 | (-2) | 17 |
| 15 | Gainare Totori | 14 | 4 | 3 | 7 | 15 | : | 28 | (-13) | 15 |
| 16 | Fukušima Junajted | 14 | 4 | 2 | 8 | 27 | : | 32 | (-5) | 14 |
| 17 | Reilak Šiga | 14 | 4 | 2 | 8 | 18 | : | 27 | (-9) | 14 |
| 18 | Tespa Gunma | 14 | 4 | 1 | 9 | 12 | : | 26 | (-14) | 13 |
| 19 | Kamatamare Sanuki | 14 | 2 | 2 | 10 | 15 | : | 27 | (-12) | 8 |
| 20 | Koči Junajted | 14 | 1 | 3 | 10 | 6 | : | 31 | (-25) | 6 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kagošima Junajted | 8 | 6 | 2 | 0 | 17 | : | 8 | 20 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 9 | 10 | |
| 2. | Ehim | 7 | 6 | 0 | 1 | 21 | : | 10 | 18 | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | : | 11 | 8 | |
| 3. | Renofa Jamaguči | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | : | 4 | 11 | 8 | 5 | 0 | 3 | 12 | : | 7 | 15 | |
| 4. | Nara Klub | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | : | 9 | 12 | 8 | 4 | 2 | 2 | 12 | : | 12 | 14 | |
| 5. | Gifu | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | : | 5 | 15 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | : | 8 | 10 | |
| 6. | Sagamihara | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | : | 6 | 12 | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 | : | 9 | 13 | |
| 7. | Roaso Kumamoto | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | : | 6 | 9 | 7 | 4 | 3 | 0 | 9 | : | 2 | 15 | |
| 8. | FK Osaka | 7 | 5 | 2 | 0 | 17 | : | 8 | 17 | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | : | 6 | 6 | |
| 9. | Rjukju | 7 | 5 | 1 | 1 | 13 | : | 6 | 16 | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 | : | 11 | 7 | |
| 10. | Cvajgen Kanazava | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | : | 8 | 9 | 8 | 3 | 2 | 3 | 14 | : | 11 | 11 | |
| 11. | Nagano Parseiro | 8 | 4 | 1 | 3 | 9 | : | 7 | 13 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | : | 13 | 7 | |
| 12. | Giravanc Kitakjušu | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 | : | 8 | 12 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | : | 14 | 7 | |
| 13. | Macumoto Jamaga | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | : | 11 | 8 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | : | 5 | 9 | |
| 14. | Točiđi | 7 | 4 | 1 | 2 | 11 | : | 7 | 13 | 7 | 0 | 4 | 3 | 3 | : | 9 | 4 | |
| 15. | Gainare Totori | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | : | 10 | 6 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | : | 18 | 9 | |
| 16. | Fukušima Junajted | 7 | 2 | 2 | 3 | 13 | : | 15 | 8 | 7 | 2 | 0 | 5 | 14 | : | 17 | 6 | |
| 17. | Reilak Šiga | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | : | 13 | 4 | 7 | 3 | 1 | 3 | 13 | : | 14 | 10 | |
| 18. | Tespa Gunma | 7 | 3 | 0 | 4 | 8 | : | 12 | 9 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | : | 14 | 4 | |
| 19. | Kamatamare Sanuki | 7 | 1 | 1 | 5 | 9 | : | 17 | 4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | : | 10 | 4 | |
| 20. | Koči Junajted | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | : | 14 | 5 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | : | 17 | 1 | |
Kamatamare Sanuki
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Nara Klub | 0:2 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Tespa Gunma | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 21.10.2026 | Cvajgen Kanazava | 3:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Roaso Kumamoto | 0:3 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Sagamihara | 2:3 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | Točiđi | 0:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Gifu | 3:4 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Ehim | 1:2 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Rjukju | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 09.09.2026 | Džef Junajted | 0:2 | 0-2 | Japan, LK | 2026/2027 |
Macumoto Jamaga
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Fukušima Junajted | 3:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Renofa Jamaguči | 0:2 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 21.10.2026 | Tespa Gunma | 2:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Nagano Parseiro | 1:2 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 14.10.2026 | Sanfreće Hir. | 0:1 | 0-2 | Japan, LK | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Kagošima Junajted | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Gainare Totori | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 29.09.2026 | Albireks Nigata | 1:0 | 0-2 | Japan, LK | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Točiđi | 2:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Roaso Kumamoto | 0:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2025 | 2:1 | 3+ | Japan 3 | 2025 | |||
| 13.04.2025 | 0:2 | 0-2 | Japan 3 | 2025 | |||
| 22.09.2024 | 1:4 | 3+ | Japan 3 | 2024 | |||
| 20.04.2024 | 1:2 | 3+ | Japan 3 | 2024 | |||
| 26.11.2023 | 0:0 | 0-2 | Japan 3 | 2023 | |||
| 17.06.2023 | 0:2 | 0-2 | Japan 3 | 2023 | |||
| 27.08.2022 | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2022 | |||
| 13.03.2022 | 1:2 | 3+ | Japan 3 | 2022 | |||
| 11.08.2018 | 0:1 | 0-2 | Japan 2 | 2018 | |||
| 08.04.2018 | 1:1 | 0-2 | Japan 2 | 2018 | |||
| 05.11.2017 | 1:1 | 0-2 | Japan 2 | 2017 | |||
| 29.04.2017 | 0:4 | 3+ | Japan 2 | 2017 | |||
| 02.10.2016 | 2:4 | 3+ | Japan 2 | 2016 | |||
| 15.05.2016 | 0:0 | 0-2 | Japan 2 | 2016 | |||
| 20.09.2014 | 0:0 | 0-2 | Japan 2 | 2014 | |||
| 22.03.2014 | 0:5 | 3+ | Japan 2 | 2014 |
| Kamatamare Sanuki | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 16 | 1 | 5 | 10 | 9:30 | (-21) | 39 | 0,56 | 1,88 | 2,44 | 9 | 7 | 56:44 |
| Domaćin | 8 | 0 | 2 | 6 | 5:19 | (-14) | 24 | 0,63 | 2,38 | 3,00 | 4 | 4 | 50:50 |
| Gost | 8 | 1 | 3 | 4 | 4:11 | (-7) | 15 | 0,50 | 1,38 | 1,88 | 5 | 3 | 63:38 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari