Ponuda po danu
Po takmičenju
Uganda, Uganda 1
Kampala Kepital Siti Autoriti - Maruns
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11. (Uto) | 13:00 | BIDKO Bul-SK Vila | 2.75 | 2.80 | 2.47 | 1.45 | 2.45 | (1) |
| 03.11. (Uto) | 13:00 | NEC Kampala-UPDF | 1.44 | 3.75 | 6.10 | 1.71 | 1.93 | (1) |
| 03.11. (Uto) | 13:00 | Police Jinja-Kitara | 2.85 | 2.80 | 2.38 | 1.44 | 2.45 | (1) |
| 04.11. (Sre) | 13:00 | Kataka-URA | 3.25 | 2.95 | 2.08 | 1.51 | 2.28 | (1) |
| 04.11. (Sre) | 17:00 | KKSA-Maruns | 1.82 | 3.00 | 4.10 | 1.44 | 2.45 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Kampala Kepital Siti Autoriti
(Kampala Siti)
Maruns
- Kampala Kepital Siti Autoriti je bez poraza u poslednjih 6 mečeva u takmičenju Uganda 1
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SK Vila | 9 | 6 | 3 | 0 | 18 | : | 4 | (+14) | 21 |
| 2 | NEC Kampala | 9 | 6 | 2 | 1 | 18 | : | 5 | (+13) | 20 |
| 3 | BIDKO Bul | 8 | 6 | 2 | 0 | 16 | : | 5 | (+11) | 20 |
| 4 | Entebe UPPC | 9 | 4 | 4 | 1 | 8 | : | 3 | (+5) | 16 |
| 5 | KKSA | 8 | 5 | 1 | 2 | 9 | : | 6 | (+3) | 16 |
| 6 | Police Jinja | 9 | 4 | 2 | 3 | 9 | : | 12 | (-3) | 14 |
| 7 | Bleks Pauer | 9 | 4 | 1 | 4 | 9 | : | 12 | (-3) | 13 |
| 8 | Vajpers Vakiso Taun | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | : | 4 | (+9) | 11 |
| 9 | Maruns | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | : | 8 | (+5) | 11 |
| 10 | Kitara | 5 | 3 | 2 | 0 | 6 | : | 3 | (+3) | 11 |
| 11 | URA | 8 | 3 | 1 | 4 | 7 | : | 10 | (-3) | 10 |
| 12 | Ekspres | 9 | 1 | 5 | 3 | 7 | : | 9 | (-2) | 8 |
| 13 | UPDF | 8 | 2 | 2 | 4 | 4 | : | 7 | (-3) | 8 |
| 14 | Mbarara Siti | 8 | 2 | 2 | 4 | 4 | : | 8 | (-4) | 8 |
| 15 | Lugazi | 9 | 2 | 2 | 5 | 6 | : | 13 | (-7) | 8 |
| 16 | Ntugasaze | 8 | 1 | 1 | 6 | 5 | : | 19 | (-14) | 4 |
| 17 | Kataka | 9 | 0 | 3 | 6 | 7 | : | 21 | (-14) | 3 |
| 18 | Kigezi Houmbojs | 7 | 0 | 1 | 6 | 2 | : | 12 | (-10) | 1 |
1.mesto - Afrička Liga Šampiona
Pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije
Pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | SK Vila | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | : | 1 | 11 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | : | 3 | 10 | |
| 2. | NEC Kampala | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | : | 3 | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 2 | 10 | |
| 3. | BIDKO Bul | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | : | 4 | 13 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 1 | 7 | |
| 4. | Entebe UPPC | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 2 | 7 | 5 | 2 | 3 | 0 | 3 | : | 1 | 9 | |
| 5. | KKSA | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 6 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 3 | 10 | |
| 6. | Police Jinja | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 7 | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 5 | 7 | |
| 7. | Bleks Pauer | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | : | 7 | 9 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 5 | 4 | |
| 8. | Vajpers Vakiso Taun | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 2 | 5 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | : | 2 | 6 | |
| 9. | Maruns | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | : | 5 | 6 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 3 | 5 | |
| 10. | Kitara | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | : | 3 | 8 | |
| 11. | URA | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | : | 2 | 4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 8 | 6 | |
| 12. | Ekspres | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 5 | 5 | 5 | 0 | 3 | 2 | 1 | : | 4 | 3 | |
| 13. | UPDF | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 | : | 4 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 4 | |
| 14. | Mbarara Siti | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | : | 4 | 8 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | : | 4 | 0 | |
| 15. | Lugazi | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 5 | 5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 8 | 3 | |
| 16. | Ntugasaze | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 6 | 4 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | : | 13 | 0 | |
| 17. | Kataka | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | : | 14 | 1 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 7 | 2 | |
| 18. | Kigezi Houmbojs | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | : | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | : | 9 | 0 | |
Kampala Kepital Siti Autoriti
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Mbarara Siti | 3:1 | 3+ | Uganda 1 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Lugazi | 2:1 | 3+ | Uganda 1 | 2026/2027 | |||
| 13.10.2026 | Ntugasaze | 2:0 | 0-2 | Uganda 1 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | URA | 1:0 | 0-2 | Uganda 1 | 2026/2027 | |||
| 16.09.2026 | Kataka | 1:0 | 0-2 | Uganda 1 | 2026/2027 | |||
| 08.09.2026 | Kigezi Houmbojs | 0:0 | 0-2 | Uganda 1 | 2026/2027 | |||
| 03.09.2026 | Ekspres | 0:2 | 0-2 | Uganda 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | NEC Kampala | 0:2 | 0-2 | Uganda 1 | 2026/2027 | |||
| 23.05.2026 | Mbarara Siti | 4:1 | 3+ | Uganda 1 | 2025/2026 | |||
| 19.05.2026 | URA | 0:0 | 0-2 | Uganda 1 | 2025/2026 |
Maruns
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2026 | Entebe UPPC | 0:0 | 0-2 | Uganda 1 | 2026/2027 | |||
| 20.10.2026 | Kataka | 4:1 | 3+ | Uganda 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Vajpers Vakiso Taun | 1:1 | 0-2 | Uganda 1 | 2026/2027 | |||
| 07.10.2026 | Lugazi | 3:0 | 3+ | Uganda 1 | 2026/2027 | |||
| 17.09.2026 | UPDF | 0:1 | 0-2 | Uganda 1 | 2026/2027 | |||
| 08.09.2026 | Bleks Pauer | 1:2 | 3+ | Uganda 1 | 2026/2027 | |||
| 02.09.2026 | Ntugasaze | 3:1 | 3+ | Uganda 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | URA | 1:2 | 3+ | Uganda 1 | 2026/2027 | |||
| 23.05.2026 | Lugazi | 1:0 | 0-2 | Uganda 1 | 2025/2026 | |||
| 19.05.2026 | Vajpers Vakiso Taun | 0:3 | 3+ | Uganda 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2026 | 3:0 | 3+ | Uganda 1 | 2025/2026 | |||
| 21.01.2026 | 0:0 | 0-2 | Uganda 1 | 2025/2026 | |||
| 02.03.2025 | 0:0 | 0-2 | Uganda 1 | 2024/2025 | |||
| 31.10.2024 | 5:0 | 3+ | Uganda 1 | 2024/2025 | |||
| 18.05.2024 | 1:1 | 0-2 | Uganda 1 | 2023/2024 | |||
| 03.10.2023 | 1:2 | 3+ | Uganda 1 | 2023/2024 | |||
| 01.04.2023 | 1:1 | 0-2 | Uganda 1 | 2022/2023 | |||
| 28.10.2022 | 0:1 | 0-2 | Uganda 1 | 2022/2023 | |||
| 04.02.2020 | 2:1 | 3+ | Uganda 1 | 2019/2020 | |||
| 22.10.2019 | 3:1 | 3+ | Uganda 1 | 2019/2020 | |||
| 04.05.2019 | 6:1 | 3+ | Uganda 1 | 2018/2019 | |||
| 01.12.2018 | 1:0 | 0-2 | Uganda 1 | 2018/2019 | |||
| 12.04.2018 | 0:0 | 0-2 | Uganda 1 | 2017/2018 | |||
| 12.09.2017 | 0:0 | 0-2 | Uganda 1 | 2017/2018 |
| Kampala Kepital Siti Autoriti | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 14 | 6 | 6 | 2 | 23:8 | (+15) | 31 | 1,64 | 0,57 | 2,21 | 8 | 6 | 57:43 |
| Domaćin | 7 | 4 | 2 | 1 | 18:5 | (+13) | 23 | 2,57 | 0,71 | 3,29 | 2 | 5 | 29:71 |
| Gost | 7 | 2 | 4 | 1 | 5:3 | (+2) | 8 | 0,71 | 0,43 | 1,14 | 6 | 1 | 86:14 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari