Ponuda po danu
Po takmičenju
Holandija, Holandija 3
Katvijk - GVVV
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11. (Sub) | 13:00 | Koninklijke HFC-Ralte | 1.42 | 4.65 | 5.20 | 2.60 | 1.43 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 13:30 | HHC Hardenberg-Rijnsburgse Bojs | 2.07 | 3.90 | 2.70 | 2.70 | 1.40 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 13:30 | HSV Hoek-Ijselmervogels | 2.10 | 3.75 | 2.70 | 2.28 | 1.54 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 13:30 | RKAV Volendam-De Trefers | 3.90 | 4.05 | 1.65 | 2.80 | 1.37 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 14:00 | BVV Barendreht-Kvik Bojs | 4.00 | 3.95 | 1.64 | 2.55 | 1.43 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 14:00 | Jong Almere Siti-Kozaken Bojs | 2.85 | 3.80 | 2.03 | 2.85 | 1.36 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 14:00 | Jong Sparta R.-AFC | 2.30 | 3.75 | 2.45 | 2.88 | 1.35 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 14:00 | Katvijk-GVVV | 2.28 | 3.85 | 2.40 | 2.85 | 1.36 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 14:00 | SV Spakenburg-VV Kloetinge | 1.41 | 4.70 | 5.35 | 3.25 | 1.29 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Katvijk
GVVV
- Tim GVVV je poslednjih 11 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Holandija 3.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Katvijk je bio preko 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Holandija 3.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kvik Bojs | 11 | 9 | 1 | 1 | 32 | : | 8 | (+24) | 28 |
| 2 | De Trefers | 11 | 6 | 4 | 1 | 30 | : | 14 | (+16) | 22 |
| 3 | Ijselmervogels | 11 | 7 | 1 | 3 | 16 | : | 10 | (+6) | 22 |
| 4 | Kozaken Bojs | 11 | 6 | 3 | 2 | 25 | : | 13 | (+12) | 21 |
| 5 | HHC Hardenberg | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 | : | 16 | (+5) | 21 |
| 6 | BVV Barendreht | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | : | 17 | (+3) | 20 |
| 7 | GVVV | 11 | 6 | 0 | 5 | 24 | : | 20 | (+4) | 18 |
| 8 | RKAV Volendam | 11 | 5 | 3 | 3 | 21 | : | 20 | (+1) | 18 |
| 9 | SV Spakenburg | 11 | 4 | 2 | 5 | 13 | : | 17 | (-4) | 14 |
| 10 | Katvijk | 11 | 4 | 2 | 5 | 15 | : | 22 | (-7) | 14 |
| 11 | Jong Sparta R. | 11 | 3 | 4 | 4 | 28 | : | 24 | (+4) | 13 |
| 12 | Jong Almere Siti | 11 | 4 | 1 | 6 | 22 | : | 21 | (+1) | 13 |
| 13 | AFC | 11 | 4 | 1 | 6 | 15 | : | 19 | (-4) | 13 |
| 14 | Rijnsburgse Bojs | 11 | 4 | 1 | 6 | 17 | : | 27 | (-10) | 13 |
| 15 | HSV Hoek | 11 | 2 | 4 | 5 | 12 | : | 18 | (-6) | 10 |
| 16 | Koninklijke HFC | 11 | 2 | 3 | 6 | 13 | : | 21 | (-8) | 9 |
| 17 | VV Kloetinge | 11 | 1 | 4 | 6 | 16 | : | 29 | (-13) | 7 |
| 18 | Ralte | 11 | 0 | 1 | 10 | 9 | : | 33 | (-24) | 1 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kvik Bojs | 6 | 6 | 0 | 0 | 23 | : | 2 | 18 | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | : | 6 | 10 | |
| 2. | De Trefers | 6 | 3 | 3 | 0 | 19 | : | 6 | 12 | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | : | 8 | 10 | |
| 3. | Ijselmervogels | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 6 | 10 | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | 12 | |
| 4. | Kozaken Bojs | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | : | 7 | 10 | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | : | 6 | 11 | |
| 5. | HHC Hardenberg | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | : | 7 | 10 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | : | 9 | 11 | |
| 6. | BVV Barendreht | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | : | 9 | 7 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | : | 8 | 13 | |
| 7. | GVVV | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | : | 9 | 12 | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | : | 11 | 6 | |
| 8. | RKAV Volendam | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | : | 8 | 10 | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | : | 12 | 8 | |
| 9. | SV Spakenburg | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 6 | 8 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | : | 11 | 6 | |
| 10. | Katvijk | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | : | 12 | 4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 10 | 10 | |
| 11. | Jong Sparta R. | 5 | 2 | 1 | 2 | 13 | : | 10 | 7 | 6 | 1 | 3 | 2 | 15 | : | 14 | 6 | |
| 12. | Jong Almere Siti | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | : | 12 | 3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | : | 9 | 10 | |
| 13. | AFC | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | : | 7 | 7 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | : | 12 | 6 | |
| 14. | Rijnsburgse Bojs | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | : | 9 | 12 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | : | 18 | 1 | |
| 15. | HSV Hoek | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | : | 6 | 8 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | : | 12 | 2 | |
| 16. | Koninklijke HFC | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | : | 11 | 4 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | : | 10 | 5 | |
| 17. | VV Kloetinge | 6 | 0 | 4 | 2 | 11 | : | 15 | 4 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | : | 14 | 3 | |
| 18. | Ralte | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | : | 18 | 0 | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | : | 15 | 1 | |
Katvijk
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | VV Kloetinge | 3:1 | 3+ | Holandija 3 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Ijselmervogels | 1:2 | 3+ | Holandija 3 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Kvik Bojs | 0:6 | 3+ | Holandija 3 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Kozaken Bojs | 1:5 | 3+ | Holandija 3 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | AFC | 1:0 | 0-2 | Holandija 3 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | De Trefers | 1:2 | 3+ | Holandija 3 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Jong Sparta R. | 2:2 | 3+ | Holandija 3 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Jong Almere Siti | 3:2 | 3+ | Holandija 3 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | BVV Barendreht | 2:0 | 0-2 | Holandija 3 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | HSV Hoek | 1:1 | 0-2 | Holandija 3 | 2026/2027 |
GVVV
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | Koninklijke HFC | 2:0 | 0-2 | Holandija 3 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | HHC Hardenberg | 1:2 | 3+ | Holandija 3 | 2026/2027 | |||
| 13.10.2026 | Ijselmervogels | 3:0 | 3+ | Holandija 3 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Rijnsburgse Bojs | 4:1 | 3+ | Holandija 3 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Ralte | 3:1 | 3+ | Holandija 3 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | RKAV Volendam | 3:2 | 3+ | Holandija 3 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | VV Kloetinge | 3:0 | 3+ | Holandija 3 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Kvik Bojs | 0:3 | 3+ | Holandija 3 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Kozaken Bojs | 2:3 | 3+ | Holandija 3 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | AFC | 2:3 | 3+ | Holandija 3 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.01.2026 | 2:1 | 3+ | Holandija 3 | 2025/2026 | |||
| 06.09.2025 | 0:1 | 0-2 | Holandija 3 | 2025/2026 | |||
| 12.04.2025 | 3:0 | 3+ | Holandija 3 | 2024/2025 | |||
| 09.11.2024 | 2:4 | 3+ | Holandija 3 | 2024/2025 | |||
| 02.03.2024 | 4:2 | 3+ | Holandija 3 | 2023/2024 | |||
| 30.09.2023 | 0:2 | 0-2 | Holandija 3 | 2023/2024 | |||
| 16.04.2022 | 3:1 | 3+ | Holandija 3 | 2021/2022 | |||
| 16.10.2021 | 2:0 | 0-2 | Holandija 3 | 2021/2022 | |||
| 15.02.2020 | 3:0 | 3+ | Holandija 3 | 2019/2020 | |||
| 07.09.2019 | 2:3 | 3+ | Holandija 3 | 2019/2020 | |||
| 09.03.2019 | 2:2 | 3+ | Holandija 3 | 2018/2019 | |||
| 03.11.2018 | 1:0 | 0-2 | Holandija 3 | 2018/2019 | |||
| 17.02.2018 | 0:1 | 0-2 | Holandija 3 | 2017/2018 | |||
| 09.09.2017 | 2:0 | 0-2 | Holandija 3 | 2017/2018 | |||
| 06.05.2017 | 3:1 | 3+ | Holandija 3 | 2016/2017 | |||
| 03.12.2016 | 0:1 | 0-2 | Holandija 3 | 2016/2017 | |||
| 30.04.2016 | 1:2 | 3+ | Holandija 3 s | 2015/2016 | |||
| 22.08.2015 | 1:1 | 0-2 | Holandija 3 s | 2015/2016 | |||
| 22.02.2014 | 2:3 | 3+ | Holandija 3 s | 2013/2014 | |||
| 05.10.2013 | 3:1 | 3+ | Holandija 3 s | 2013/2014 | |||
| 23.02.2013 | 2:1 | 3+ | Holandija 3 s | 2012/2013 | |||
| 28.08.2012 | 3:1 | 3+ | Holandija 3 s | 2012/2013 | |||
| 21.04.2012 | 3:1 | 3+ | Holandija 3 s | 2011/2012 | |||
| 12.11.2011 | 3:1 | 3+ | Holandija 3 s | 2011/2012 |
| Katvijk | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 24 | 14 | 2 | 8 | 47:30 | (+17) | 77 | 1,96 | 1,25 | 3,21 | 8 | 16 | 33:67 |
| Domaćin | 12 | 7 | 1 | 4 | 25:18 | (+7) | 43 | 2,08 | 1,50 | 3,58 | 3 | 9 | 25:75 |
| Gost | 12 | 7 | 1 | 4 | 22:12 | (+10) | 34 | 1,83 | 1,00 | 2,83 | 5 | 7 | 42:58 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari