Ponuda po danu
Po takmičenju
Urugvaj, Urugvaj 1 (Klausura)
Liverpul Montevideo - Boston River
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09. (Sre) | 23:00 | Atenas-Penjarol | 4.75 | 3.65 | 1.60 | 1.72 | 1.98 | (1) |
| 03.09. (Čet) | 18:00 | Albion-Progreso | 2.08 | 3.10 | 3.25 | 1.62 | 2.12 | (1) |
| 03.09. (Čet) | 18:00 | Atletiko Rentistas-Plaza Kolonija | 2.30 | 2.95 | 3.00 | 1.54 | 2.28 | (1) |
| 03.09. (Čet) | 18:30 | River Plata M.-Nasional Mont. | 3.40 | 3.40 | 1.93 | 1.74 | 1.95 | (1) |
| 03.09. (Čet) | 23:00 | Orijental La Paz-Rasing Montevideo | 3.85 | 3.60 | 1.75 | 1.87 | 1.81 | (1) |
| 09.09. (Sre) | 18:00 | Rasing Montevideo-Sentral Espanjol | 1.85 | 3.15 | 3.95 | 1.55 | 2.25 | (1) |
| 09.09. (Sre) | 20:30 | Boston River-Kolon Montevideo | 1.63 | 3.55 | 4.60 | 1.67 | 2.04 | (1) |
| 09.09. (Sre) | 23:00 | Dep. Maldonado-Mont. Vonderers | 1.81 | 3.20 | 4.10 | 1.69 | 2.02 | (1) |
| 10.09. (Čet) | 19:00 | Atletiko Sero-Sportivo Serito | 2.08 | 3.00 | 3.35 | 1.55 | 2.25 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Liverpul Montevideo
Boston River
- Liverpul Montevideo je bez poraza u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Urugvaj 1 (Klausura)
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Liverpul Mont. | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | : | 1 | (+9) | 10 |
| 2 | Montevideo Siti Torke | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | : | 2 | (+7) | 9 |
| 3 | Rasing Montevideo | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | : | 2 | (+3) | 8 |
| 4 | Boston River | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | : | 4 | (+2) | 8 |
| 5 | Huventud LP | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 2 | (+2) | 7 |
| 6 | Mont. Vonderers | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 6 | (0) | 7 |
| 7 | Atletiko Sero | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 6 | (-2) | 7 |
| 8 | Nasional Mont. | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | : | 4 | (-1) | 6 |
| 9 | Dep. Maldonado | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 4 | (0) | 5 |
| 10 | Sero Largo | 4 | 0 | 4 | 0 | 4 | : | 4 | (0) | 4 |
| 11 | Penjarol | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | (0) | 4 |
| 12 | Progreso | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | : | 4 | (-3) | 3 |
| 13 | Sentral Espanjol | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | : | 6 | (-4) | 3 |
| 14 | Danubio | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | : | 2 | (-2) | 2 |
| 15 | Defensor Sport. | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 9 | (-7) | 1 |
| 16 | Albion | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | : | 7 | (-4) | 0 |
1-2.mesto u zbirnoj tabeli - Kopa Libertadores
3.mesto u zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores (2.kolo)
4.mesto u zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores (1.kolo)
5.-7.mesto u zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
3.mesto u zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores (2.kolo)
4.mesto u zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores (1.kolo)
5.-7.mesto u zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Liverpul Mont. | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 4 | |
| 2. | Montevideo Siti Torke | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | |
| 3. | Rasing Montevideo | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | |
| 4. | Boston River | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 3 | 6 | |
| 5. | Huventud LP | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
| 6. | Mont. Vonderers | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 5 | 3 | |
| 7. | Atletiko Sero | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 5 | 4 | |
| 8. | Nasional Mont. | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | |
| 9. | Dep. Maldonado | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
| 10. | Sero Largo | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | : | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
| 11. | Penjarol | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
| 12. | Progreso | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 2 | 0 | |
| 13. | Sentral Espanjol | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | |
| 14. | Danubio | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | |
| 15. | Defensor Sport. | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 8 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
| 16. | Albion | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 4 | 0 | |
Liverpul Montevideo
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Boston River | 0:1 | 0-2 | Urugvaj Kup gr. | 2026 | |||
| 30.08.2026 | Sero Largo | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 27.08.2026 | Sentro Atletiko Feniks | 2:0 | 0-2 | Urugvaj Kup gr. | 2026 | |||
| 21.08.2026 | Atletiko Sero | 4:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 16.08.2026 | Defensor Sport. | 4:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 08.08.2026 | Albion | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 02.08.2026 | Sentral Espanjol | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 25.07.2026 | Defensor Sport. | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 12.07.2026 | Atletiko Sero | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 08.06.2026 | Sero Largo | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 |
Boston River
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Liverpul Mont. | 1:0 | 0-2 | Urugvaj Kup gr. | 2026 | |||
| 29.08.2026 | Atletiko Sero | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 21.08.2026 | Albion | 3:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 14.08.2026 | Danubio | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 09.08.2026 | Nasional Mont. | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 02.08.2026 | Rasing Montevideo | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 18.07.2026 | Penjarol | 0:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 12.07.2026 | Sentral Espanjol | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 07.06.2026 | Defensor Sport. | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 01.06.2026 | Liverpul Mont. | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj Kup gr. | 2026 | |||
| 01.06.2026 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 10.03.2026 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 27.09.2025 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2025 | |||
| 29.03.2025 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2025 | |||
| 29.09.2024 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
| 23.06.2024 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
| 15.03.2024 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
| 29.11.2023 | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2023 | |||
| 28.04.2023 | 3:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2023 | |||
| 09.10.2022 | 3:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2022 | |||
| 16.05.2022 | 3:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2022 | |||
| 24.10.2021 | 2:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2021 | |||
| 27.06.2021 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2021 | |||
| 28.03.2021 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2020 | |||
| 11.10.2020 | 3:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2020 | |||
| 10.11.2019 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2019 | |||
| 04.05.2019 | 4:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2019 | |||
| 05.08.2018 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2018 | |||
| 17.02.2018 | 2:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2018 | |||
| 23.09.2017 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2017 | |||
| 27.05.2017 | 2:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2017 | |||
| 12.03.2017 | 1:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2017 | |||
| 28.11.2016 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2016 | |||
| 28.04.2015 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 2 | 2014/2015 | |||
| 26.11.2014 | 4:0 | 3+ | Urugvaj 2 | 2014/2015 |
| Liverpul Montevideo | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 26 | 13 | 7 | 6 | 41:27 | (+14) | 68 | 1,58 | 1,04 | 2,62 | 13 | 13 | 50:50 |
| Domaćin | 13 | 6 | 4 | 3 | 23:16 | (+7) | 39 | 1,77 | 1,23 | 3,00 | 5 | 8 | 38:62 |
| Gost | 13 | 7 | 3 | 3 | 18:11 | (+7) | 29 | 1,38 | 0,85 | 2,23 | 8 | 5 | 62:38 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari