Srbija, Srbija 3 (Zapad)

Loznica - RSK Rabrovo

Loznica

RSK Rabrovo



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Borac 1926 15 13 1 1 40 : 10 (+30) 40
2 Loznica 15 9 3 3 22 : 15 (+7) 30
3 Sloga Petrovac 15 9 2 4 22 : 15 (+7) 29
4 Budućnost Krušik 2014 15 8 4 3 21 : 11 (+10) 28
5 Jedinstvo Ub 15 9 1 5 20 : 14 (+6) 28
6 Tutin 15 7 3 5 26 : 18 (+8) 24
7 Sloga Požega 15 7 3 5 24 : 16 (+8) 24
8 Sušica 15 7 2 6 25 : 24 (+1) 23
9 Jošanica (-1) 15 6 4 5 15 : 14 (+1) 21
10 Trepča 15 5 4 6 17 : 18 (-1) 19
11 Mladi Radnik 15 4 5 6 15 : 21 (-6) 17
12 Takovo 15 5 1 9 11 : 21 (-10) 16
13 Sloga Kraljevo 15 4 3 8 17 : 22 (-5) 15
14 RSK 15 4 2 9 21 : 30 (-9) 14
15 Šumadija Ar. 15 3 4 8 13 : 26 (-13) 13
16 Mokra Gora 15 3 4 8 9 : 26 (-17) 13
17 Mačva 1929 15 3 4 8 15 : 21 (-6) 13
18 Proleter Mihajlovac 15 3 2 10 16 : 27 (-11) 11
Pre početka od takmičenja je odustala Sloboda Užice, Novi Pazar je zamenio Borac Čačak u drugoj ligi, a liga je proširena na 18 klubova. Loznica i Proleter Mihajlovac su zahvaljujući tome ostali u ligi, a uključeni su još Sloga Kraljevo i Trepča.
Provo je prodao svoje mesto novoformiranom Borcu 1926.

Iz lige ispada 5 timova plus onoliko koliko iz druge lige ispadne u ovu grupu. Timovi iz druge lige koji regionalno pripadaju ovoj grupi su Metalac, Novi Pazar, Radnički 1923, Smederevo 1924 i Zlatibor.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Borac 1926 8 8 0 0 25 : 2 24 7 5 1 1 15 : 8 16
2. Loznica 8 6 2 0 11 : 3 20 7 3 1 3 11 : 12 10
3. Sloga Petrovac 7 6 1 0 14 : 7 19 8 3 1 4 8 : 8 10
4. Budućnost Krušik 2014 7 5 1 1 11 : 4 16 8 3 3 2 10 : 7 12
5. Jedinstvo Ub 8 5 1 2 10 : 7 16 7 4 0 3 10 : 7 12
6. Tutin 8 6 2 0 19 : 5 20 7 1 1 5 7 : 13 4
7. Sloga Požega 7 6 1 0 15 : 3 19 8 1 2 5 9 : 13 5
8. Sušica 7 5 0 2 16 : 11 15 8 2 2 4 9 : 13 8
9. Jošanica (-1) 7 4 3 0 9 : 4 15 8 2 1 5 6 : 10 7
10. Trepča 7 4 1 2 12 : 7 13 8 1 3 4 5 : 11 6
11. Mladi Radnik 7 4 1 2 10 : 7 13 8 0 4 4 5 : 14 4
12. Takovo 8 3 1 4 8 : 12 10 7 2 0 5 3 : 9 6
13. Sloga Kraljevo 7 2 2 3 8 : 8 8 8 2 1 5 9 : 14 7
14. RSK 8 3 1 4 14 : 16 10 7 1 1 5 7 : 14 4
15. Šumadija Ar. 8 3 2 3 8 : 9 11 7 0 2 5 5 : 17 2
16. Mokra Gora 8 2 4 2 5 : 8 10 7 1 0 6 4 : 18 3
17. Mačva 1929 7 2 2 3 8 : 9 8 8 1 2 5 7 : 12 5
18. Proleter Mihajlovac 8 3 1 4 11 : 13 10 7 0 1 6 5 : 14 1

Loznica

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 RSK 1:0 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
02.11.2019 Takovo 2:1 3+ Srbija 3 z 2019/2020
26.10.2019 Mokra Gora 1:0 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
19.10.2019 Tutin 0:2 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
12.10.2019 Šumadija Ar. 2:1 3+ Srbija 3 z 2019/2020
05.10.2019 Borac 1926 0:2 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
28.09.2019 Proleter Mihajlovac 2:0 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
21.09.2019 Mladi Radnik 2:0 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
14.09.2019 Sloga Petrovac 1:0 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
11.09.2019 Jošanica 0:1 0-2 Srbija 3 z 2019/2020

RSK Rabrovo

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Loznica 0:1 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
03.11.2019 Jedinstvo Ub 3:4 3+ Srbija 3 z 2019/2020
27.10.2019 Budućnost Krušik 2014 0:2 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
19.10.2019 Takovo 4:0 3+ Srbija 3 z 2019/2020
13.10.2019 Mokra Gora 2:1 3+ Srbija 3 z 2019/2020
05.10.2019 Tutin 1:5 3+ Srbija 3 z 2019/2020
29.09.2019 Šumadija Ar. 5:1 3+ Srbija 3 z 2019/2020
21.09.2019 Borac 1926 0:4 3+ Srbija 3 z 2019/2020
14.09.2019 Proleter Mihajlovac 3:1 3+ Srbija 3 z 2019/2020
11.09.2019 Mladi Radnik 0:1 0-2 Srbija 3 z 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 1:0 0-2 Srbija 3 z 2019/2020
Loznica
Ukupno 1 1 0 0 1:0 (+1) 1 1,00 0,00 1,00 1 0 100:0
Domaćin 1 1 0 0 1:0 (+1) 1 1,00 0,00 1,00 1 0 100:0
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno