Ponuda po danu
Po takmičenju
Nemačka, Nemačka 3
Mepen 1912 - Jan Regenzburg
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 18:00 | Viktorija Keln-Sarbriken | 1.75 | 3.90 | 3.55 | 2.75 | 1.38 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 13:00 | Hanza-Sonenhof Grosaspah | 1.62 | 4.05 | 4.10 | 2.65 | 1.41 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 13:00 | Rot Vajs Esen-Alemanija Ahen | 1.82 | 3.80 | 3.40 | 2.50 | 1.45 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 13:00 | Valdhof 07-Fortuna Keln | 1.89 | 3.60 | 3.25 | 2.25 | 1.56 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 15:30 | Projsen Minster-Duizburg | 3.15 | 3.65 | 1.93 | 2.32 | 1.53 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 12:30 | Mepen 1912-Jan Regenzburg | 2.30 | 3.75 | 2.47 | 2.80 | 1.36 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 15:30 | Štutgart II-Verl | 2.30 | 3.85 | 2.40 | 3.20 | 1.30 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 18:30 | Vircburger Kikers-1899 Hofenhajm II | 2.85 | 3.65 | 2.07 | 2.60 | 1.43 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Mepen 1912
Jan Regenzburg
- Mepen 1912 je bez poraza u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Nemačka 3
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Viktorija Keln | 12 | 8 | 2 | 2 | 31 | : | 15 | (+16) | 26 |
| 2 | Duizburg | 12 | 8 | 2 | 2 | 31 | : | 17 | (+14) | 26 |
| 3 | Rot Vajs Esen | 12 | 7 | 3 | 2 | 20 | : | 13 | (+7) | 24 |
| 4 | Sarbriken | 12 | 6 | 2 | 4 | 28 | : | 21 | (+7) | 20 |
| 5 | Alemanija Ahen | 12 | 6 | 2 | 4 | 19 | : | 18 | (+1) | 20 |
| 6 | Vehen Vizbaden | 12 | 5 | 3 | 4 | 23 | : | 17 | (+6) | 18 |
| 7 | Ingolštat 04 | 12 | 5 | 3 | 4 | 16 | : | 17 | (-1) | 18 |
| 8 | Valdhof 07 | 12 | 5 | 1 | 6 | 21 | : | 19 | (+2) | 16 |
| 9 | 1899 Hofenhajm II | 12 | 5 | 1 | 6 | 21 | : | 20 | (+1) | 16 |
| 10 | Fortuna 95 | 12 | 4 | 4 | 4 | 12 | : | 14 | (-2) | 16 |
| 11 | Hanza | 12 | 4 | 4 | 4 | 19 | : | 22 | (-3) | 16 |
| 12 | Mepen 1912 | 12 | 4 | 3 | 5 | 16 | : | 17 | (-1) | 15 |
| 13 | Štutgart II | 12 | 4 | 3 | 5 | 21 | : | 23 | (-2) | 15 |
| 14 | Projsen Minster | 12 | 4 | 3 | 5 | 20 | : | 23 | (-3) | 15 |
| 15 | Vircburger Kikers | 12 | 4 | 2 | 6 | 17 | : | 24 | (-7) | 14 |
| 16 | Jan Regenzburg | 12 | 3 | 4 | 5 | 22 | : | 21 | (+1) | 13 |
| 17 | Verl | 12 | 3 | 3 | 6 | 17 | : | 26 | (-9) | 12 |
| 18 | Sonenhof Grosaspah | 12 | 3 | 3 | 6 | 13 | : | 26 | (-13) | 12 |
| 19 | Fortuna Keln | 12 | 2 | 4 | 6 | 9 | : | 14 | (-5) | 10 |
| 20 | Havelse | 12 | 2 | 4 | 6 | 17 | : | 26 | (-9) | 10 |
B timovi nemaju pravo ulaska u viši rang.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Viktorija Keln | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | : | 9 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | : | 6 | 13 | |
| 2. | Duizburg | 6 | 4 | 2 | 0 | 15 | : | 7 | 14 | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | : | 10 | 12 | |
| 3. | Rot Vajs Esen | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | : | 3 | 16 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 10 | 8 | |
| 4. | Sarbriken | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | : | 13 | 9 | 6 | 3 | 2 | 1 | 15 | : | 8 | 11 | |
| 5. | Alemanija Ahen | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | : | 12 | 13 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | 7 | |
| 6. | Vehen Vizbaden | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | : | 9 | 7 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | : | 8 | 11 | |
| 7. | Ingolštat 04 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 12 | 7 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | : | 5 | 11 | |
| 8. | Valdhof 07 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | : | 8 | 9 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | : | 11 | 7 | |
| 9. | 1899 Hofenhajm II | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | : | 8 | 10 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | : | 12 | 6 | |
| 10. | Fortuna 95 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | : | 8 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | : | 6 | 8 | |
| 11. | Hanza | 5 | 1 | 3 | 1 | 8 | : | 9 | 6 | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | : | 13 | 10 | |
| 12. | Mepen 1912 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | : | 11 | 8 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | : | 6 | 7 | |
| 13. | Štutgart II | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | : | 12 | 4 | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | : | 11 | 11 | |
| 14. | Projsen Minster | 6 | 2 | 3 | 1 | 11 | : | 10 | 9 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | : | 13 | 6 | |
| 15. | Vircburger Kikers | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | : | 4 | 9 | 7 | 1 | 2 | 4 | 9 | : | 20 | 5 | |
| 16. | Jan Regenzburg | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | : | 6 | 7 | 6 | 1 | 3 | 2 | 13 | : | 15 | 6 | |
| 17. | Verl | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | : | 14 | 7 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | : | 12 | 5 | |
| 18. | Sonenhof Grosaspah | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | : | 11 | 10 | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | : | 15 | 2 | |
| 19. | Fortuna Keln | 6 | 0 | 3 | 3 | 2 | : | 6 | 3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | : | 8 | 7 | |
| 20. | Havelse | 7 | 2 | 3 | 2 | 14 | : | 15 | 9 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | : | 11 | 1 | |
Mepen 1912
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Fortuna 95 | 0:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Vircburger Kikers | 4:0 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Havelse | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 13.10.2026 | Hanza | 2:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Štutgart II | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | 1899 Hofenhajm II | 0:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 15.09.2026 | Viktorija Keln | 1:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Verl | 1:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Sarbriken | 1:6 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Alemanija Ahen | 3:0 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 |
Jan Regenzburg
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Hanza | 2:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Rot Vajs Esen | 0:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Vehen Vizbaden | 0:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 14.10.2026 | Verl | 2:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Havelse | 5:0 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Štutgart II | 3:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 15.09.2026 | Fortuna 95 | 1:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Alemanija Ahen | 2:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Duizburg | 1:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | 1899 Hofenhajm II | 1:5 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari