Ponuda po danu
Po takmičenju
Mađarska, Mađarska 2
Mezekevešd - Diožđer
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11. (Sre) | 16:00 | Seged-Čanad-BVSC | 2.28 | 3.00 | 2.95 | 1.61 | 2.15 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 12:00 | Kazincbarcika-Soroksar | 2.08 | 3.30 | 3.05 | 2.02 | 1.69 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 12:00 | Mezekevešd-Diožđer | 2.20 | 3.30 | 2.85 | 2.02 | 1.69 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 14:00 | Kečkemet TE-Nađkanjiža | 1.32 | 4.65 | 7.30 | 2.30 | 1.53 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 14:00 | Kozarmišlenji SE-Ajka | 2.40 | 3.15 | 2.65 | 1.80 | 1.88 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 14:00 | Seged-Čanad-Sentlorinc | 1.77 | 3.30 | 4.10 | 1.80 | 1.88 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 16:00 | Videoton-BVSC | 1.91 | 3.20 | 3.60 | 1.71 | 1.99 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 16:00 | Ðirmot-Tisakečke | 2.15 | 3.30 | 2.90 | 2.00 | 1.71 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 14:00 | Akvital Čakvar-Karcagi | 3.00 | 3.30 | 2.12 | 1.97 | 1.73 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Mezekevešd
Diožđer
(Diožđer-Balaton)
- Mezekevešd je bez poraza u poslednjih 6 mečeva u takmičenju Mađarska 2
- Ukupan broj golova na mečevima tima Diožđer je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Mađarska 2.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kečkemet TE | 12 | 8 | 2 | 2 | 26 | : | 15 | (+11) | 26 |
| 2 | Soroksar | 12 | 7 | 3 | 2 | 29 | : | 16 | (+13) | 24 |
| 3 | Tisakečke | 12 | 6 | 5 | 1 | 24 | : | 16 | (+8) | 23 |
| 4 | Mezekevešd | 12 | 7 | 2 | 3 | 23 | : | 11 | (+12) | 23 |
| 5 | Kazincbarcika | 12 | 6 | 5 | 1 | 23 | : | 14 | (+9) | 23 |
| 6 | Ðirmot | 12 | 6 | 3 | 3 | 20 | : | 19 | (+1) | 21 |
| 7 | Ajka | 12 | 5 | 4 | 3 | 17 | : | 15 | (+2) | 19 |
| 8 | Videoton | 12 | 5 | 0 | 7 | 16 | : | 14 | (+2) | 15 |
| 9 | Diožđer | 12 | 4 | 3 | 5 | 18 | : | 22 | (-4) | 15 |
| 10 | Sentlorinc | 12 | 4 | 2 | 6 | 12 | : | 18 | (-6) | 14 |
| 11 | BVSC | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | : | 14 | (0) | 14 |
| 12 | Nađkanjiža | 12 | 4 | 0 | 8 | 9 | : | 16 | (-7) | 12 |
| 13 | Karcagi | 12 | 2 | 5 | 5 | 16 | : | 24 | (-8) | 11 |
| 14 | Seged-Čanad | 11 | 2 | 4 | 5 | 10 | : | 15 | (-5) | 10 |
| 15 | Kozarmišlenji SE | 12 | 3 | 1 | 8 | 10 | : | 20 | (-10) | 10 |
| 16 | Akvital Čakvar | 12 | 1 | 1 | 10 | 9 | : | 27 | (-18) | 4 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kečkemet TE | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | : | 4 | 13 | 7 | 4 | 1 | 2 | 14 | : | 11 | 13 | |
| 2. | Soroksar | 7 | 5 | 1 | 1 | 18 | : | 6 | 16 | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | : | 10 | 8 | |
| 3. | Tisakečke | 7 | 5 | 1 | 1 | 13 | : | 6 | 16 | 5 | 1 | 4 | 0 | 11 | : | 10 | 7 | |
| 4. | Mezekevešd | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | : | 6 | 14 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | : | 5 | 9 | |
| 5. | Kazincbarcika | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | : | 5 | 13 | 7 | 2 | 4 | 1 | 11 | : | 9 | 10 | |
| 6. | Ðirmot | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | : | 11 | 14 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 8 | 7 | |
| 7. | Ajka | 7 | 3 | 2 | 2 | 9 | : | 8 | 11 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | : | 7 | 8 | |
| 8. | Videoton | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | : | 5 | 12 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | : | 9 | 3 | |
| 9. | Diožđer | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | : | 9 | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | : | 13 | 9 | |
| 10. | Sentlorinc | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | : | 9 | 10 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 9 | 4 | |
| 11. | BVSC | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | : | 10 | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 4 | 6 | |
| 12. | Nađkanjiža | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | : | 9 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | : | 7 | 6 | |
| 13. | Karcagi | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | : | 12 | 6 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | : | 12 | 5 | |
| 14. | Seged-Čanad | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 6 | 1 | 8 | 2 | 3 | 3 | 8 | : | 9 | 9 | |
| 15. | Kozarmišlenji SE | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 6 | 3 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | : | 14 | 7 | |
| 16. | Akvital Čakvar | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | : | 12 | 4 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | : | 15 | 0 | |
Mezekevešd
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Karcagi | 3:0 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Akvital Čakvar | 4:0 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Kečkemet TE | 3:1 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 14.10.2026 | Ajka | 1:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Seged-Čanad | 1:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Kazincbarcika | 4:1 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Kozarmišlenji SE | 0:2 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Ðirmot | 4:2 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Videoton | 2:1 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | BVSC | 1:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 |
Diožđer
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Kečkemet TE | 1:3 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Puškaš Akademija | 1:2 | 3+ | Mađarska, Kup | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Seged-Čanad | 4:1 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.10.2026 | Kazincbarcika | 2:2 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 13.10.2026 | Sentlorinc | 1:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Kozarmišlenji SE | 2:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Ðirmot | 2:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 07.09.2026 | Videoton | 1:2 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | BVSC | 0:2 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Tisakečke | 1:4 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.03.2024 | 1:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2023/2024 | |||
| 11.11.2023 | 0:2 | 0-2 | Mađarska 1 | 2023/2024 | |||
| 05.08.2023 | 2:4 | 3+ | Mađarska 1 | 2023/2024 | |||
| 26.02.2021 | 2:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2020/2021 | |||
| 23.02.2021 | 2:0 | 0-2 | Mađarska, Kup | 2020/2021 | |||
| 29.11.2020 | 2:1 | 3+ | Mađarska 1 | 2020/2021 | |||
| 16.08.2020 | 1:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2020/2021 | |||
| 30.05.2020 | 0:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2019/2020 | |||
| 07.12.2019 | 0:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2019/2020 | |||
| 24.08.2019 | 3:0 | 3+ | Mađarska 1 | 2019/2020 | |||
| 27.04.2019 | 3:0 | 3+ | Mađarska 1 | 2018/2019 | |||
| 02.02.2019 | 1:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2018/2019 | |||
| 15.09.2018 | 4:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2018/2019 | |||
| 05.05.2018 | 1:0 | 0-2 | Mađarska 1 | 2017/2018 | |||
| 02.12.2017 | 0:0 | 0-2 | Mađarska 1 | 2017/2018 | |||
| 26.08.2017 | 1:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2017/2018 | |||
| 13.05.2017 | 2:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2016/2017 | |||
| 18.02.2017 | 3:0 | 3+ | Mađarska 1 | 2016/2017 | |||
| 17.09.2016 | 1:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2016/2017 | |||
| 20.04.2014 | 0:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2013/2014 | |||
| 04.03.2014 | 0:2 | 0-2 | Mađarska, LK | 2013/2014 | |||
| 26.02.2014 | 3:1 | 3+ | Mađarska, LK | 2013/2014 | |||
| 05.10.2013 | 0:5 | 3+ | Mađarska 1 | 2013/2014 | |||
| 01.02.2012 | 0:1 | 0-2 | Prijateljski | 2012 | |||
| 09.11.2011 | 1:3 | 3+ | Mađarska, LK gr. | 2011/2012 | |||
| 07.09.2011 | 0:4 | 3+ | Mađarska, LK gr. | 2011/2012 | |||
| 28.05.2011 | 1:0 | 0-2 | Mađar. 2 - Istok | 2010/2011 | |||
| 06.11.2010 | 3:1 | 3+ | Mađar. 2 - Istok | 2010/2011 |
| Mezekevešd | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 28 | 10 | 5 | 13 | 37:41 | (-4) | 78 | 1,32 | 1,46 | 2,79 | 12 | 16 | 43:57 |
| Domaćin | 13 | 7 | 1 | 5 | 22:15 | (+7) | 37 | 1,69 | 1,15 | 2,85 | 5 | 8 | 38:62 |
| Gost | 15 | 3 | 4 | 8 | 15:26 | (-11) | 41 | 1,00 | 1,73 | 2,73 | 7 | 8 | 47:53 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari