Ponuda po danu
Po takmičenju
Poljska, Poljska 2
Puša Njepolomice - Miedž Legnica
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11. (Pon) | 17:00 | Polonija Bitom-Odra Opole | 2.20 | 3.30 | 3.00 | 1.95 | 1.76 | (1) |
| 02.11. (Pon) | 19:30 | LKS Lođ-Polonija Varšava | 2.32 | 3.30 | 2.80 | 1.97 | 1.74 | (1) |
| 02.11. (Pon) | 19:30 | Stal Režov-Puša Njepolomice | 2.40 | 3.40 | 2.65 | 2.10 | 1.66 | (1) |
| 03.11. (Uto) | 17:00 | Črobri Glogov-Arka | 2.55 | 3.20 | 2.55 | 1.82 | 1.88 | (1) |
| 03.11. (Uto) | 17:00 | Pogon Siedlice-Ruh Hožov | 4.20 | 3.50 | 1.76 | 1.91 | 1.79 | (1) |
| 06.11. (Pet) | 17:00 | Puša Njepolomice-Miedž Legnica | 2.32 | 3.40 | 2.60 | 2.12 | 1.62 | (1) |
| 06.11. (Pet) | 19:30 | Odra Opole-Unija Skjernevice | 2.22 | 3.15 | 2.90 | 1.83 | 1.85 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 14:30 | Arka-Podbeskidzje | 2.08 | 3.30 | 3.05 | 2.02 | 1.69 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 14:30 | Termalika Bruk-Bet-Črobri Glogov | 1.96 | 3.40 | 3.25 | 2.04 | 1.67 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 14:30 | Varta-Polonija Varšava | 2.35 | 3.45 | 2.55 | 2.22 | 1.57 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Puša Njepolomice
Miedž Legnica
- Tim Puša Njepolomice je poslednjih 12 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Poljska 2.
- Na utakmicama tima Miedž Legnica broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Poljska 2.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lehija Gdanjsk | 13 | 7 | 1 | 5 | 25 | : | 21 | (+4) | 22 |
| 2 | Ruh Hožov | 12 | 6 | 3 | 3 | 16 | : | 11 | (+5) | 21 |
| 3 | Polonija Varšava | 12 | 6 | 3 | 3 | 19 | : | 14 | (+5) | 21 |
| 4 | Termalika Bruk-Bet | 13 | 6 | 3 | 4 | 20 | : | 18 | (+2) | 21 |
| 5 | Pogon GM | 13 | 6 | 3 | 4 | 19 | : | 12 | (+7) | 21 |
| 6 | LKS Lođ | 12 | 6 | 3 | 3 | 15 | : | 11 | (+4) | 21 |
| 7 | Miedž Legnica | 13 | 5 | 4 | 4 | 19 | : | 12 | (+7) | 19 |
| 8 | Varta | 13 | 6 | 1 | 6 | 20 | : | 17 | (+3) | 19 |
| 9 | Polonija Bitom | 12 | 4 | 6 | 2 | 20 | : | 20 | (0) | 18 |
| 10 | Stal Režov | 12 | 5 | 2 | 5 | 16 | : | 22 | (-6) | 17 |
| 11 | Stal Mjelec | 13 | 4 | 4 | 5 | 17 | : | 27 | (-10) | 16 |
| 12 | Podbeskidzje | 13 | 2 | 9 | 2 | 16 | : | 17 | (-1) | 15 |
| 13 | Pogon Siedlice | 12 | 4 | 3 | 5 | 14 | : | 15 | (-1) | 15 |
| 14 | Arka | 12 | 4 | 2 | 6 | 16 | : | 16 | (0) | 14 |
| 15 | Črobri Glogov | 12 | 3 | 4 | 5 | 13 | : | 15 | (-2) | 13 |
| 16 | Puša Njepolomice | 12 | 4 | 0 | 8 | 13 | : | 17 | (-4) | 12 |
| 17 | Odra Opole | 12 | 3 | 3 | 6 | 8 | : | 13 | (-5) | 12 |
| 18 | Unija Skjernevice | 13 | 3 | 2 | 8 | 15 | : | 23 | (-8) | 11 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lehija Gdanjsk | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | : | 11 | 15 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | : | 10 | 7 | |
| 2. | Ruh Hožov | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | : | 6 | 13 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | : | 5 | 8 | |
| 3. | Polonija Varšava | 6 | 2 | 3 | 1 | 11 | : | 9 | 9 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | : | 5 | 12 | |
| 4. | Termalika Bruk-Bet | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | : | 6 | 12 | 7 | 2 | 3 | 2 | 11 | : | 12 | 9 | |
| 5. | Pogon GM | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | : | 5 | 11 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | : | 7 | 10 | |
| 6. | LKS Lođ | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | : | 6 | 12 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | : | 5 | 9 | |
| 7. | Miedž Legnica | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | : | 8 | 12 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | : | 4 | 7 | |
| 8. | Varta | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | 9 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13 | : | 14 | 10 | |
| 9. | Polonija Bitom | 6 | 2 | 4 | 0 | 11 | : | 9 | 10 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | : | 11 | 8 | |
| 10. | Stal Režov | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 9 | 3 | 8 | 4 | 2 | 2 | 12 | : | 13 | 14 | |
| 11. | Stal Mjelec | 7 | 2 | 4 | 1 | 13 | : | 10 | 10 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | : | 17 | 6 | |
| 12. | Podbeskidzje | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | : | 6 | 10 | 7 | 0 | 5 | 2 | 8 | : | 11 | 5 | |
| 13. | Pogon Siedlice | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | : | 11 | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 4 | 5 | |
| 14. | Arka | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | : | 5 | 11 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | : | 11 | 3 | |
| 15. | Črobri Glogov | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | : | 7 | 5 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | : | 8 | 8 | |
| 16. | Puša Njepolomice | 7 | 3 | 0 | 4 | 8 | : | 7 | 9 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | : | 10 | 3 | |
| 17. | Odra Opole | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | : | 4 | 7 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | : | 9 | 5 | |
| 18. | Unija Skjernevice | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | : | 12 | 7 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | : | 11 | 4 | |
Puša Njepolomice
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2026 | Visla Plock | 1:1 | 0-2 | Poljska, Kup | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Lehija Gdanjsk | 2:1 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.10.2026 | Termalika Bruk-Bet | 0:2 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.10.2026 | Pogon Siedlice | 3:1 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Polonija Bitom | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Varta | 2:3 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | LKS Lođ | 1:2 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Podbeskidzje | 2:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Unija Skjernevice | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 17.08.2026 | Arka | 0:3 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 |
Miedž Legnica
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Termalika Bruk-Bet | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Polonija Varšava | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Stal Mjelec | 3:0 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Odra Opole | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Stal Režov | 2:3 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Lehija Gdanjsk | 1:2 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Črobri Glogov | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Varta | 2:1 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Arka | 2:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Unija Skjernevice | 3:0 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | 1:2 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 21.11.2025 | 1:3 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 06.03.2022 | 1:3 | 3+ | Poljska 2 | 2021/2022 | |||
| 20.08.2021 | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2021/2022 | |||
| 19.05.2021 | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2020/2021 | |||
| 16.10.2020 | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2020/2021 | |||
| 01.07.2020 | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2019/2020 | |||
| 04.10.2019 | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2019/2020 | |||
| 14.03.2019 | 0:1 | 0-2 | Poljska, Kup | 2018/2019 | |||
| 03.06.2018 | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2017/2018 | |||
| 12.11.2017 | 2:2 | 3+ | Poljska 2 | 2017/2018 | |||
| 10.05.2014 | 0:3 | 3+ | Poljska 2 | 2013/2014 | |||
| 12.10.2013 | 1:4 | 3+ | Poljska 2 | 2013/2014 |
| Puša Njepolomice | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 13 | 0 | 3 | 10 | 8:24 | (-16) | 32 | 0,62 | 1,85 | 2,46 | 7 | 6 | 54:46 |
| Domaćin | 7 | 0 | 1 | 6 | 3:12 | (-9) | 15 | 0,43 | 1,71 | 2,14 | 5 | 2 | 71:29 |
| Gost | 6 | 0 | 2 | 4 | 5:12 | (-7) | 17 | 0,83 | 2,00 | 2,83 | 2 | 4 | 33:67 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari