Ponuda po danu
Po takmičenju
Srbija, Srbija 1 - 1.deo
Radnik Surdulica - OFK Beograd
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11. (Pon) | 17:00 | Mladost Lučani-Radnik Surdulica | 2.70 | 3.20 | 2.47 | 1.79 | 1.91 | (1) |
| 02.11. (Pon) | 17:00 | Radnički Niš-Železničar Pančevo | 3.75 | 3.30 | 1.92 | 1.77 | 1.93 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 12:00 | Zemun-IMT | 5.00 | 3.60 | 1.59 | 1.84 | 1.84 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 14:00 | Čukarički-Radnički Niš | 1.84 | 3.55 | 3.55 | 2.08 | 1.65 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 16:00 | Železničar Pančevo-Radnički 1923 | 1.75 | 3.40 | 4.15 | 1.86 | 1.82 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 12:00 | Novi Pazar-Mladost Lučani | 1.92 | 3.30 | 3.50 | 1.80 | 1.89 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 12:00 | Radnik Surdulica-OFK Beograd | 2.08 | 3.10 | 3.25 | 1.71 | 1.99 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 16:00 | Partizan-Mačva | 1.22 | 5.50 | 9.20 | 2.55 | 1.44 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 18:00 | Vojvodina-Crvena Zvezda | 3.45 | 3.80 | 1.80 | 2.50 | 1.45 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Radnik Surdulica
(Radnik Punkt, Radnik Rosa)
OFK Beograd
- OFK Beograd je bez pobede u poslednjih 8 mečeva u takmičenju Srbija 1 - 1.deo.
- Na utakmicama tima OFK Beograd broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Srbija 1 - 1.deo.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Crvena Zvezda | 14 | 13 | 1 | 0 | 37 | : | 6 | (+31) | 40 |
| 2 | Vojvodina | 14 | 10 | 2 | 2 | 30 | : | 12 | (+18) | 32 |
| 3 | Železničar Pančevo | 13 | 8 | 2 | 3 | 21 | : | 11 | (+10) | 26 |
| 4 | Radnički 1923 | 14 | 7 | 2 | 5 | 21 | : | 16 | (+5) | 23 |
| 5 | IMT | 14 | 6 | 4 | 4 | 15 | : | 9 | (+6) | 22 |
| 6 | Čukarički | 14 | 5 | 4 | 5 | 19 | : | 20 | (-1) | 19 |
| 7 | Mladost Lučani | 13 | 4 | 6 | 3 | 12 | : | 18 | (-6) | 18 |
| 8 | Partizan | 14 | 5 | 2 | 7 | 24 | : | 24 | (0) | 17 |
| 9 | Radnik Surdulica | 13 | 4 | 5 | 4 | 17 | : | 17 | (0) | 17 |
| 10 | Novi Pazar | 14 | 4 | 4 | 6 | 13 | : | 16 | (-3) | 16 |
| 11 | OFK Beograd | 14 | 2 | 5 | 7 | 14 | : | 25 | (-11) | 11 |
| 12 | Mačva | 14 | 2 | 4 | 8 | 11 | : | 25 | (-14) | 10 |
| 13 | Radnički Niš | 13 | 2 | 2 | 9 | 9 | : | 23 | (-14) | 8 |
| 14 | Zemun | 14 | 1 | 3 | 10 | 7 | : | 28 | (-21) | 6 |
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3. mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
1-6.mesto plej of
7-14.mesto plej aut
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3. mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
1-6.mesto plej of
7-14.mesto plej aut
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Crvena Zvezda | 7 | 7 | 0 | 0 | 24 | : | 3 | 21 | 7 | 6 | 1 | 0 | 13 | : | 3 | 19 | |
| 2. | Vojvodina | 7 | 6 | 1 | 0 | 14 | : | 3 | 19 | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 | : | 9 | 13 | |
| 3. | Železničar Pančevo | 7 | 5 | 1 | 1 | 13 | : | 5 | 16 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 6 | 10 | |
| 4. | Radnički 1923 | 7 | 5 | 0 | 2 | 14 | : | 6 | 15 | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | : | 10 | 8 | |
| 5. | IMT | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | : | 2 | 11 | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | : | 7 | 11 | |
| 6. | Čukarički | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | : | 9 | 11 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | : | 11 | 8 | |
| 7. | Mladost Lučani | 6 | 2 | 4 | 0 | 7 | : | 4 | 10 | 7 | 2 | 2 | 3 | 5 | : | 14 | 8 | |
| 8. | Partizan | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | : | 9 | 9 | 7 | 2 | 2 | 3 | 14 | : | 15 | 8 | |
| 9. | Radnik Surdulica | 7 | 4 | 3 | 0 | 14 | : | 7 | 15 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | : | 10 | 2 | |
| 10. | Novi Pazar | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | : | 9 | 11 | 7 | 1 | 2 | 4 | 3 | : | 7 | 5 | |
| 11. | OFK Beograd | 7 | 1 | 3 | 3 | 7 | : | 11 | 6 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | : | 14 | 5 | |
| 12. | Mačva | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | : | 10 | 8 | 7 | 0 | 2 | 5 | 4 | : | 15 | 2 | |
| 13. | Radnički Niš | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | : | 13 | 4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 2 | : | 10 | 4 | |
| 14. | Zemun | 7 | 1 | 2 | 4 | 4 | : | 10 | 5 | 7 | 0 | 1 | 6 | 3 | : | 18 | 1 | |
Radnik Surdulica
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2026 | Borac 1926 | 2:1 | 3+ | Srbija, Kup | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Radnički 1923 | 0:1 | 0-2 | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.10.2026 | Radnički Niš | 3:0 | 3+ | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | IMT | 0:1 | 0-2 | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Partizan | 4:4 | 3+ | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | Zemun | 1:1 | 0-2 | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 10.09.2026 | Crvena Zvezda | 0:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Čukarički | 3:1 | 3+ | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Železničar Pančevo | 1:5 | 3+ | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Novi Pazar | 1:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2026/2027 |
OFK Beograd
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Vojvodina | 0:2 | 0-2 | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | OFK Vršac | 1:0 | 0-2 | Srbija, Kup | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Crvena Zvezda | 0:1 | 0-2 | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Mačva | 1:1 | 0-2 | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 12.10.2026 | Mladost Lučani | 0:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Radnički 1923 | 3:5 | 3+ | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Radnički Niš | 1:3 | 3+ | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 07.09.2026 | IMT | 1:1 | 0-2 | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 31.08.2026 | Partizan | 1:3 | 3+ | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Zemun | 1:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | 0:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2026/2027 | |||
| 26.04.2026 | 1:1 | 0-2 | Srbija 1 | 2025/2026 | |||
| 09.04.2026 | 0:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2025/2026 | |||
| 08.11.2025 | 1:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2025/2026 | |||
| 23.10.2019 | 2:1 | 3+ | Srbija, Kup | 2019/2020 | |||
| 06.12.2015 | 2:1 | 3+ | Srbija 1 | 2015/2016 | |||
| 12.08.2015 | 0:3 | 3+ | Srbija 1 | 2015/2016 |
| Radnik Surdulica | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 7 | 3 | 3 | 1 | 6:6 | (0) | 12 | 0,86 | 0,86 | 1,71 | 4 | 3 | 57:43 |
| Domaćin | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | (+2) | 4 | 1,50 | 0,50 | 2,00 | 1 | 1 | 50:50 |
| Gost | 5 | 1 | 3 | 1 | 3:5 | (-2) | 8 | 0,60 | 1,00 | 1,60 | 3 | 2 | 60:40 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari