Poljska, Poljska 2

Radomjak - Zaglebje Sosnovjec

Radomjak

Zaglebje Sosnovjec



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Podbeskidzje 31 18 8 5 60 : 30 (+30) 62
2 Stal Mjelec 31 18 4 9 49 : 30 (+19) 58
3 Varta 31 17 5 9 47 : 30 (+17) 56
4 Radomjak 31 15 8 8 48 : 40 (+8) 53
5 Miedž Legnica 31 13 8 10 45 : 40 (+5) 47
6 Termalika Bruk-Bet 31 13 6 12 45 : 33 (+12) 45
7 Puša Niepolomice 31 12 7 12 32 : 37 (-5) 43
8 Črobri Glogov 31 12 7 12 36 : 42 (-6) 43
9 GKS Tihi 31 11 10 10 56 : 49 (+7) 43
10 Sandecja Novi Sac 31 11 7 13 44 : 48 (-4) 40
11 GKS Belhatov 31 11 6 14 36 : 41 (-5) 39
12 Stomil Olštin 31 11 6 14 26 : 36 (-10) 39
13 Odra Opole 31 10 9 12 29 : 34 (-5) 39
14 GKS 1962 Jastrzebje 31 9 11 11 40 : 45 (-5) 38
15 Olimpija Grudžadž 31 11 5 15 45 : 55 (-10) 38
16 Zaglebje Sosn. 31 10 8 13 44 : 51 (-7) 38
17 Hojničanka 31 8 6 17 43 : 58 (-15) 30
18 Vigri Suvalki 31 6 5 20 25 : 51 (-26) 23
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Podbeskidzje 15 12 2 1 38 : 14 38 16 6 6 4 22 : 16 24
2. Stal Mjelec 15 9 4 2 23 : 12 31 16 9 0 7 26 : 18 27
3. Varta 15 9 1 5 26 : 15 28 16 8 4 4 21 : 15 28
4. Radomjak 16 11 3 2 26 : 13 36 15 4 5 6 22 : 27 17
5. Miedž Legnica 15 6 5 4 25 : 20 23 16 7 3 6 20 : 20 24
6. Termalika Bruk-Bet 15 7 4 4 29 : 20 25 16 6 2 8 16 : 13 20
7. Puša Niepolomice 15 3 1 11 9 : 24 10 16 9 6 1 23 : 13 33
8. Črobri Glogov 16 7 5 4 18 : 12 26 15 5 2 8 18 : 30 17
9. GKS Tihi 16 6 6 4 31 : 23 24 15 5 4 6 25 : 26 19
10. Sandecja Novi Sac 16 7 5 4 27 : 21 26 15 4 2 9 17 : 27 14
11. GKS Belhatov 16 7 4 5 21 : 18 25 15 4 2 9 15 : 23 14
12. Stomil Olštin 16 8 4 4 17 : 13 28 15 3 2 10 9 : 23 11
13. Odra Opole 16 7 5 4 14 : 8 26 15 3 4 8 15 : 26 13
14. GKS 1962 Jastrzebje 16 6 3 7 21 : 24 21 15 3 8 4 19 : 21 17
15. Olimpija Grudžadž 15 6 2 7 26 : 28 20 16 5 3 8 19 : 27 18
16. Zaglebje Sosn. 16 5 4 7 23 : 28 19 15 5 4 6 21 : 23 19
17. Hojničanka 15 4 1 10 18 : 28 13 16 4 5 7 25 : 30 17
18. Vigri Suvalki 15 4 4 7 15 : 22 16 16 2 1 13 10 : 29 7

Radomjak

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
12.07.2020 Olimpija Grudžadž 2:0 0-2 Poljska 2 2019/2020
05.07.2020 Podbeskidzje 2:4 3+ Poljska 2 2019/2020
02.07.2020 Vigri Suvalki 3:1 3+ Poljska 2 2019/2020
27.06.2020 Stal Mjelec 0:2 0-2 Poljska 2 2019/2020
20.06.2020 Hojničanka 3:1 3+ Poljska 2 2019/2020
17.06.2020 Zaglebje Sosn. 2:2 3+ Poljska 2 2019/2020
13.06.2020 Črobri Glogov 2:0 0-2 Poljska 2 2019/2020
07.06.2020 Sandecja Novi Sac 2:1 3+ Poljska 2 2019/2020
04.06.2020 Odra Opole 0:0 0-2 Poljska 2 2019/2020
07.03.2020 GKS 1962 Jastrzebje 2:3 3+ Poljska 2 2019/2020

Zaglebje Sosnovjec

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
10.07.2020 Varta 0:2 0-2 Poljska 2 2019/2020
03.07.2020 Črobri Glogov 0:2 0-2 Poljska 2 2019/2020
29.06.2020 Sandecja Novi Sac 1:1 0-2 Poljska 2 2019/2020
26.06.2020 Odra Opole 1:3 3+ Poljska 2 2019/2020
20.06.2020 GKS 1962 Jastrzebje 3:1 3+ Poljska 2 2019/2020
17.06.2020 Radomjak 2:2 3+ Poljska 2 2019/2020
13.06.2020 GKS Belhatov 1:2 3+ Poljska 2 2019/2020
07.06.2020 Stomil Olštin 2:1 3+ Poljska 2 2019/2020
04.06.2020 GKS Tihi 1:1 0-2 Poljska 2 2019/2020
07.03.2020 Puša Niepolomice 3:5 3+ Poljska 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
17.06.2020 2:2 3+ Poljska 2 2019/2020
14.09.2019 2:1 3+ Poljska 2 2019/2020
30.04.2006 1:2 3+ Poljska 2 2005/2006
17.09.2005 0:4 3+ Poljska 2 2005/2006
11.05.2005 1:1 0-2 Poljska 2 2004/2005
02.10.2004 0:3 3+ Poljska 2 2004/2005
Radomjak
Ukupno 6 1 2 3 6:13 (-7) 19 1,00 2,17 3,17 1 5 17:83
Domaćin 3 1 0 2 3:6 (-3) 9 1,00 2,00 3,00 0 3 0:100
Gost 3 0 2 1 3:7 (-4) 10 1,00 2,33 3,33 1 2 33:67

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno