Ponuda po danu
Po takmičenju
Škotska, Škotska 2
Rejt Rovers - Danfermlajn Atletik
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 19:30 | Rejt Rovers-Danfermlajn Atl. | 2.60 | 3.00 | 2.55 | 1.64 | 2.10 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 15:00 | Erbrot-Er Junajted | 2.85 | 3.05 | 2.35 | 1.69 | 2.03 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 15:00 | Grinok Morton-Stenhausmir | 2.60 | 3.05 | 2.50 | 1.71 | 1.99 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 15:00 | Inv. Kaledonijen-Livingston | 2.50 | 3.15 | 2.50 | 1.82 | 1.87 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 15:00 | Kvins Park-Partik Tistl | 6.55 | 4.40 | 1.37 | 2.22 | 1.56 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Rejt Rovers
Danfermlajn Atletik
- Danfermlajn Atletik je bez poraza u poslednjih 10 mečeva u takmičenju Škotska 2
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Partik Tistl | 13 | 7 | 4 | 2 | 17 | : | 7 | (+10) | 25 |
| 2 | Rejt Rovers | 13 | 7 | 3 | 3 | 20 | : | 9 | (+11) | 24 |
| 3 | Danfermlajn Atl. | 13 | 6 | 6 | 1 | 15 | : | 7 | (+8) | 24 |
| 4 | Stenhausmir | 13 | 7 | 2 | 4 | 13 | : | 12 | (+1) | 23 |
| 5 | Livingston | 13 | 6 | 2 | 5 | 18 | : | 11 | (+7) | 20 |
| 6 | Inv. Kaledonijen | 13 | 5 | 4 | 4 | 17 | : | 16 | (+1) | 19 |
| 7 | Er Junajted | 12 | 4 | 3 | 5 | 13 | : | 14 | (-1) | 15 |
| 8 | Erbrot | 13 | 3 | 2 | 8 | 7 | : | 22 | (-15) | 11 |
| 9 | Grinok Morton | 12 | 3 | 1 | 8 | 12 | : | 20 | (-8) | 10 |
| 10 | Kvins Park | 13 | 2 | 1 | 10 | 8 | : | 22 | (-14) | 7 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Partik Tistl | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 | : | 3 | 14 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | : | 4 | 11 | |
| 2. | Rejt Rovers | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | : | 5 | 10 | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 | : | 4 | 14 | |
| 3. | Danfermlajn Atl. | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | : | 3 | 12 | 7 | 3 | 3 | 1 | 5 | : | 4 | 12 | |
| 4. | Stenhausmir | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 | : | 6 | 13 | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | 10 | |
| 5. | Livingston | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | : | 7 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | : | 4 | 10 | |
| 6. | Inv. Kaledonijen | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | : | 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | : | 13 | 8 | |
| 7. | Er Junajted | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | : | 9 | 8 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 5 | 7 | |
| 8. | Erbrot | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | : | 8 | 8 | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | : | 14 | 3 | |
| 9. | Grinok Morton | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | : | 10 | 3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | : | 10 | 7 | |
| 10. | Kvins Park | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | : | 9 | 6 | 7 | 0 | 1 | 6 | 3 | : | 13 | 1 | |
Rejt Rovers
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Erbrot | 4:0 | 3+ | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Inv. Kaledonijen | 0:2 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Stenhausmir | 1:1 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Kvins Park | 2:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Grinok Morton | 2:1 | 3+ | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 25.09.2026 | Livingston | 0:2 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Partik Tistl | 0:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Erbrot | 4:0 | 3+ | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Inv. Kaledonijen | 2:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Danfermlajn Atl. | 0:1 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 |
Danfermlajn Atletik
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Inv. Kaledonijen | 5:1 | 3+ | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 27.10.2026 | Stenhausmir | 1:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Kvins Park | 1:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 20.10.2026 | Partik Tistl | 1:1 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Livingston | 0:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Er Junajted | 1:1 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Grinok Morton | 1:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Kvins Park | 2:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Erbrot | 1:1 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Rejt Rovers | 1:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | 0:1 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 14.03.2026 | 0:3 | 3+ | Škotska 2 | 2025/2026 | |||
| 27.12.2025 | 1:2 | 3+ | Škotska 2 | 2025/2026 | |||
| 17.10.2025 | 0:2 | 0-2 | Škotska 2 | 2025/2026 | |||
| 22.08.2025 | 2:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2025/2026 | |||
| 14.03.2025 | 2:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2024/2025 | |||
| 01.02.2025 | 1:3 | 3+ | Škotska 2 | 2024/2025 | |||
| 14.12.2024 | 2:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2024/2025 | |||
| 13.09.2024 | 0:2 | 0-2 | Škotska 2 | 2024/2025 | |||
| 09.03.2024 | 2:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2023/2024 | |||
| 02.01.2024 | 2:1 | 3+ | Škotska 2 | 2023/2024 | |||
| 24.11.2023 | 3:0 | 3+ | Škotska, Kup | 2023/2024 | |||
| 28.10.2023 | 1:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2023/2024 | |||
| 26.08.2023 | 1:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2023/2024 | |||
| 15.07.2023 | 1:1 | 0-2 | Škotska, LK | 2023/2024 | |||
| 06.04.2022 | 0:2 | 0-2 | Škotska 2 | 2021/2022 | |||
| 02.01.2022 | 0:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2021/2022 | |||
| 26.10.2021 | 1:1 | 0-2 | Škotska 2 | 2021/2022 | |||
| 29.09.2021 | 1:1 | 0-2 | Škotska 2 | 2021/2022 | |||
| 08.05.2021 | 2:0 | 0-2 | Škotska 1 poa | 2020/2021 | |||
| 04.05.2021 | 0:0 | 0-2 | Škotska 1 poa | 2020/2021 | |||
| 30.03.2021 | 5:1 | 3+ | Škotska 2 | 2020/2021 | |||
| 03.02.2021 | 1:4 | 3+ | Škotska 2 | 2020/2021 | |||
| 05.12.2020 | 2:2 | 3+ | Škotska 2 | 2020/2021 | |||
| 19.01.2019 | 3:0 | 3+ | Škotska, Kup | 2018/2019 | |||
| 08.04.2017 | 0:1 | 0-2 | Škotska 2 | 2016/2017 | |||
| 02.01.2017 | 0:2 | 0-2 | Škotska 2 | 2016/2017 | |||
| 05.11.2016 | 0:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2016/2017 | |||
| 20.08.2016 | 2:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2016/2017 | |||
| 05.08.2014 | 0:1 | 0-2 | Škotska, ČK | 2014/2015 | |||
| 20.08.2013 | 2:0 | 0-2 | Škotska, ČK | 2013/2014 | |||
| 16.03.2013 | 1:1 | 0-2 | Škotska 2 | 2012/2013 | |||
| 02.01.2013 | 0:1 | 0-2 | Škotska 2 | 2012/2013 | |||
| 17.11.2012 | 1:3 | 3+ | Škotska 2 | 2012/2013 | |||
| 01.09.2012 | 1:3 | 3+ | Škotska 2 | 2012/2013 | |||
| 23.04.2011 | 1:2 | 3+ | Škotska 2 | 2010/2011 | |||
| 02.01.2011 | 2:1 | 3+ | Škotska 2 | 2010/2011 | |||
| 13.11.2010 | 2:2 | 3+ | Škotska 2 | 2010/2011 | |||
| 21.08.2010 | 2:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2010/2011 | |||
| 20.03.2010 | 1:2 | 3+ | Škotska 2 | 2009/2010 | |||
| 16.03.2010 | 1:2 | 3+ | Škotska 2 | 2009/2010 | |||
| 07.11.2009 | 1:2 | 3+ | Škotska 2 | 2009/2010 | |||
| 29.08.2009 | 2:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2009/2010 | |||
| 26.08.2009 | 1:3 | 3+ | Škotska, LK | 2009/2010 |
| Rejt Rovers | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 44 | 16 | 9 | 19 | 53:52 | (+1) | 105 | 1,20 | 1,18 | 2,39 | 26 | 18 | 59:41 |
| Domaćin | 21 | 11 | 5 | 5 | 34:18 | (+16) | 52 | 1,62 | 0,86 | 2,48 | 13 | 8 | 62:38 |
| Gost | 23 | 5 | 4 | 14 | 19:34 | (-15) | 53 | 0,83 | 1,48 | 2,30 | 13 | 10 | 57:43 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari