Rusija, Rusija 3 Zapad

Rodina - Dolgoprudni

Rodina

Dolgoprudni



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Veles 16 11 3 2 34 : 13 (+21) 36
2 Dolgoprudni 17 11 2 4 29 : 16 (+13) 35
3 Zenit II 17 9 5 3 30 : 14 (+16) 32
4 Torpedo Vladimir 17 8 6 3 23 : 17 (+6) 30
5 Lenjingradec 17 7 7 3 27 : 20 (+7) 28
6 Olimp Himki 16 7 5 4 18 : 15 (+3) 26
7 Murom 16 7 3 6 31 : 23 (+8) 24
8 Rodina 17 6 4 7 27 : 31 (-4) 22
9 Pskov 747 16 6 3 7 15 : 26 (-11) 21
10 Kazanjka 16 4 5 7 26 : 27 (-1) 17
11 Kolomna 17 4 3 10 15 : 24 (-9) 15
12 Znamja Truda 17 3 6 8 14 : 23 (-9) 15
13 Luki-Energija 16 3 4 9 15 : 29 (-14) 13
14 Zvezda SP 17 2 0 15 9 : 35 (-26) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Veles 8 6 1 1 20 : 4 19 8 5 2 1 14 : 9 17
2. Dolgoprudni 9 7 2 0 20 : 4 23 8 4 0 4 9 : 12 12
3. Zenit II 8 5 3 0 16 : 5 18 9 4 2 3 14 : 9 14
4. Torpedo Vladimir 8 5 2 1 10 : 5 17 9 3 4 2 13 : 12 13
5. Lenjingradec 9 4 4 1 14 : 9 16 8 3 3 2 13 : 11 12
6. Olimp Himki 8 2 2 4 10 : 12 8 8 5 3 0 8 : 3 18
7. Murom 9 4 0 5 17 : 14 12 7 3 3 1 14 : 9 12
8. Rodina 8 3 2 3 15 : 14 11 9 3 2 4 12 : 17 11
9. Pskov 747 8 3 2 3 9 : 9 11 8 3 1 4 6 : 17 10
10. Kazanjka 9 2 3 4 16 : 15 9 7 2 2 3 10 : 12 8
11. Kolomna 8 3 2 3 9 : 9 11 9 1 1 7 6 : 15 4
12. Znamja Truda 9 2 3 4 10 : 11 9 8 1 3 4 4 : 12 6
13. Luki-Energija 7 2 2 3 8 : 8 8 9 1 2 6 7 : 21 5
14. Zvezda SP 8 1 0 7 5 : 15 3 9 1 0 8 4 : 20 3

Rodina

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Dolgoprudni 1:2 3+ Rusija 3 Z 2019/2020
02.11.2019 Murom 4:3 3+ Rusija 3 Z 2019/2020
26.10.2019 Znamja Truda 2:1 3+ Rusija 3 Z 2019/2020
18.10.2019 Kazanjka 1:5 3+ Rusija 3 Z 2019/2020
12.10.2019 Olimp Himki 2:2 3+ Rusija 3 Z 2019/2020
05.10.2019 Pskov 747 2:1 3+ Rusija 3 Z 2019/2020
28.09.2019 Kolomna 0:0 0-2 Rusija 3 Z 2019/2020
22.09.2019 Luki-Energija 1:1 0-2 Rusija 3 Z 2019/2020
14.09.2019 Zenit II 0:1 0-2 Rusija 3 Z 2019/2020
06.09.2019 Zvezda SP 3:1 3+ Rusija 3 Z 2019/2020

Dolgoprudni

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Rodina 2:1 3+ Rusija 3 Z 2019/2020
02.11.2019 Kolomna 1:1 0-2 Rusija 3 Z 2019/2020
26.10.2019 Luki-Energija 2:0 0-2 Rusija 3 Z 2019/2020
19.10.2019 Zenit II 2:1 3+ Rusija 3 Z 2019/2020
12.10.2019 Veles 1:3 3+ Rusija 3 Z 2019/2020
05.10.2019 Torpedo Vladimir 1:1 0-2 Rusija 3 Z 2019/2020
27.09.2019 Pskov 747 2:0 0-2 Rusija 3 Z 2019/2020
21.09.2019 Murom 2:1 3+ Rusija 3 Z 2019/2020
13.09.2019 Znamja Truda 2:0 0-2 Rusija 3 Z 2019/2020
06.09.2019 Kazanjka 2:1 3+ Rusija 3 Z 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 1:2 3+ Rusija 3 Z 2019/2020
16.08.2019 0:2 0-2 Rusija 3 Z 2019/2020
Rodina
Ukupno 2 0 0 2 1:4 (-3) 5 0,50 2,00 2,50 1 1 50:50
Domaćin 1 0 0 1 1:2 (-1) 3 1,00 2,00 3,00 0 1 0:100
Gost 1 0 0 1 0:2 (-2) 2 0,00 2,00 2,00 1 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno