Ponuda po danu
Po takmičenju
Slovačka, Slovačka, Kup
ŠTK Šamorin - Humene
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10. (Sre) | 12:30 | Lokomotiva Košice-AS Trenčin | 5.45 | 4.60 | 1.41 | 2.50 | 1.45 | (1) |
| 14.10. (Sre) | 12:30 | Povaška Bistrica-Košice | 3.05 | 3.75 | 1.93 | 2.60 | 1.43 | (1) |
| 14.10. (Sre) | 12:30 | Slavoj Boleraz-Namestovo | 5.35 | 4.45 | 1.43 | 2.55 | 1.44 | (1) |
| 14.10. (Sre) | 12:30 | Spartak Mijava-MFK Ružomberok | 5.50 | 4.55 | 1.41 | 2.40 | 1.48 | (1) |
| 14.10. (Sre) | 12:30 | ŠTK Šamorin-Humene | 1.31 | 5.05 | 6.90 | 2.50 | 1.46 | (1) |
| 14.10. (Sre) | 13:00 | Pjestanj-Spartak Trnava | 31.00 | 13.00 | 5.10 | 1.12 | (1) | |
| 14.10. (Sre) | 13:00 | Vranov-Dukla B. Bistrica | 12.50 | 6.70 | 1.14 | 3.15 | 1.30 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
ŠTK Šamorin
Humene
ŠTK Šamorin
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Petržalka | 1:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 05.10.2026 | Tatran L. Mikulaš | 0:2 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Zvolen | 3:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Tatran | 1:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Slovan Galanta | 3:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | MFK Bitča | 2:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | MŠK Žilina B | 2:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Povaška Bistrica | 4:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Banjik Lehota | 0:2 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Slovan Bratislava B | 2:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 |
Humene
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | MFK Bitča | 1:4 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Pohronie | 0:2 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 28.09.2026 | MŠK Žilina B | 0:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Inter Bratislava | 1:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Povaška Bistrica | 1:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Petržalka | 0:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Banjik Lehota | 0:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Tatran L. Mikulaš | 1:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 17.08.2026 | Slovan Bratislava B | 0:3 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Zvolen | 1:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | 3:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 09.05.2025 | 1:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2024/2025 | |||
| 27.10.2024 | 1:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2024/2025 | |||
| 23.03.2024 | 0:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2023/2024 | |||
| 03.09.2023 | 2:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2023/2024 | |||
| 01.04.2023 | 2:3 | 3+ | Slovačka 2 | 2022/2023 | |||
| 02.09.2022 | 3:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2022/2023 | |||
| 27.02.2022 | 1:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2021/2022 | |||
| 07.08.2021 | 1:3 | 3+ | Slovačka 2 | 2021/2022 |
| ŠTK Šamorin | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 9 | 2 | 3 | 4 | 14:15 | (-1) | 29 | 1,56 | 1,67 | 3,22 | 3 | 6 | 33:67 |
| Domaćin | 5 | 2 | 2 | 1 | 10:7 | (+3) | 17 | 2,00 | 1,40 | 3,40 | 1 | 4 | 20:80 |
| Gost | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:8 | (-4) | 12 | 1,00 | 2,00 | 3,00 | 2 | 2 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari