Ponuda po danu


Po takmičenju

Poljska, Poljska 3

Skra Čestohova - Stal Režov

Skra Čestohova

Stal Režov



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Viđev 22 14 5 3 48 : 19 (+29) 47
2 Gornjik Lečna 22 12 6 4 30 : 25 (+5) 42
3 GKS Katovice 22 12 5 5 39 : 24 (+15) 41
4 Resovija 22 12 5 5 41 : 20 (+21) 41
5 Olimpija Elblag 22 9 9 4 33 : 21 (+12) 36
6 Druteks-Bitovija 22 9 6 7 31 : 32 (-1) 33
7 Blekitni Stargard 22 9 4 9 32 : 34 (-2) 31
8 Gornjik Polkovice 22 8 6 8 38 : 26 (+12) 30
9 Stal Režov 22 9 3 10 35 : 32 (+3) 30
10 Žnic Pruškov 22 9 3 10 31 : 37 (-6) 30
11 Elana Torun 22 8 5 9 29 : 27 (+2) 29
12 Garbarnija 22 7 7 8 23 : 25 (-2) 28
13 Leh Poznanj II 22 7 7 8 26 : 29 (-3) 28
14 Pogon Siedlice 22 8 3 11 30 : 34 (-4) 27
15 Skra Čestohova 22 7 4 11 17 : 31 (-14) 25
16 Stal Stalova Vola 22 6 6 10 23 : 34 (-11) 24
17 Legionovia 22 3 4 15 17 : 41 (-24) 13
18 Gruf Vejherovo 22 3 4 15 15 : 47 (-32) 13
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Viđev 11 6 4 1 27 : 11 22 11 8 1 2 21 : 8 25
2. Gornjik Lečna 11 7 2 2 13 : 8 23 11 5 4 2 17 : 17 19
3. GKS Katovice 11 7 2 2 22 : 11 23 11 5 3 3 17 : 13 18
4. Resovija 11 7 2 2 25 : 10 23 11 5 3 3 16 : 10 18
5. Olimpija Elblag 11 4 4 3 15 : 11 16 11 5 5 1 18 : 10 20
6. Druteks-Bitovija 12 8 2 2 22 : 14 26 10 1 4 5 9 : 18 7
7. Blekitni Stargard 11 6 2 3 18 : 15 20 11 3 2 6 14 : 19 11
8. Gornjik Polkovice 12 4 5 3 23 : 12 17 10 4 1 5 15 : 14 13
9. Stal Režov 12 6 2 4 20 : 15 20 10 3 1 6 15 : 17 10
10. Žnic Pruškov 11 5 1 5 19 : 23 16 11 4 2 5 12 : 14 14
11. Elana Torun 11 6 2 3 22 : 15 20 11 2 3 6 7 : 12 9
12. Garbarnija 12 3 4 5 10 : 15 13 10 4 3 3 13 : 10 15
13. Leh Poznanj II 10 4 3 3 14 : 12 15 12 3 4 5 12 : 17 13
14. Pogon Siedlice 12 5 1 6 14 : 15 16 10 3 2 5 16 : 19 11
15. Skra Čestohova 11 6 2 3 11 : 10 20 11 1 2 8 6 : 21 5
16. Stal Stalova Vola 7 1 2 4 4 : 9 5 15 5 4 6 19 : 25 19
17. Legionovia 11 1 4 6 7 : 16 7 11 2 0 9 10 : 25 6
18. Gruf Vejherovo 11 2 2 7 10 : 20 8 11 1 2 8 5 : 27 5

Skra Čestohova

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
07.03.2020 Elana Torun 1:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
29.02.2020 Gornjik Polkovice 1:4 3+ Poljska 3 2019/2020
30.11.2019 Leh Poznanj II 0:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
27.11.2019 Legionovia 1:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
23.11.2019 Garbarnija 2:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
09.11.2019 Stal Režov 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
03.11.2019 Pogon Siedlice 0:2 0-2 Poljska 3 2019/2020
26.10.2019 Gornjik Lečna 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
19.10.2019 Olimpija Elblag 0:2 0-2 Poljska 3 2019/2020
13.10.2019 Blekitni Stargard 0:3 3+ Poljska 3 2019/2020

Stal Režov

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
07.03.2020 Gornjik Polkovice 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
29.02.2020 Leh Poznanj II 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
30.11.2019 Garbarnija 2:3 3+ Poljska 3 2019/2020
23.11.2019 Legionovia 3:0 3+ Poljska 3 2019/2020
17.11.2019 Pogon Siedlice 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
09.11.2019 Skra Čestohova 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
02.11.2019 Gornjik Lečna 0:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
27.10.2019 Olimpija Elblag 0:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
19.10.2019 Blekitni Stargard 3:1 3+ Poljska 3 2019/2020
12.10.2019 Druteks-Bitovija 2:3 3+ Poljska 3 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
Skra Čestohova
Ukupno 1 0 0 1 1:2 (-1) 3 1,00 2,00 3,00 0 1 0:100
Domaćin 1 0 0 1 1:2 (-1) 3 1,00 2,00 3,00 0 1 0:100
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno