Ponuda po danu
Po takmičenju
Poljska, Poljska 3
Šlonsk Vroclav II - Avia Švidnik
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10. (Sub) | 12:15 | Gornjik Lečna-Stal Stalova Vola | 1.82 | 3.45 | 3.65 | 2.00 | 1.70 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 13:30 | Svit Skolvin-Olimpija Grudžadž | 3.70 | 3.80 | 1.73 | 2.50 | 1.46 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 12:30 | Podhale Novi Targ-Lehia Zielona Gora | 1.82 | 3.80 | 3.40 | 2.50 | 1.46 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 12:30 | Šlonsk Vroclav II-Avia Švidnik | 2.55 | 3.50 | 2.35 | 2.25 | 1.56 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 13:00 | Resovija-Sokol Klečev | 1.77 | 3.55 | 3.80 | 2.15 | 1.62 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 15:00 | Žnic Pruškov-Rekord Bjelsko-Bjala | 1.74 | 3.80 | 3.70 | 2.47 | 1.46 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 17:30 | Sandecja Novi Sac-Zaviša Bidgošč | 1.75 | 3.70 | 3.75 | 2.30 | 1.53 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Šlonsk Vroclav II
Avia Švidnik
- Avia Švidnik je bez poraza u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Poljska 3
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GKS Tihi | 12 | 7 | 5 | 0 | 19 | : | 7 | (+12) | 26 |
| 2 | Žnic Pruškov | 11 | 8 | 2 | 1 | 24 | : | 12 | (+12) | 26 |
| 3 | Gornjik Lečna | 11 | 6 | 2 | 3 | 21 | : | 13 | (+8) | 20 |
| 4 | Hojničanka | 12 | 5 | 3 | 4 | 21 | : | 20 | (+1) | 18 |
| 5 | Podhale Novi Targ | 11 | 5 | 3 | 3 | 22 | : | 20 | (+2) | 18 |
| 6 | Hutnjik Krakov | 12 | 5 | 3 | 4 | 19 | : | 16 | (+3) | 18 |
| 7 | Olimpija Grudžadž | 11 | 5 | 3 | 3 | 14 | : | 16 | (-2) | 18 |
| 8 | Rekord Bjelsko-Bjala | 11 | 5 | 2 | 4 | 16 | : | 12 | (+4) | 17 |
| 9 | Zaviša Bidgošč | 11 | 4 | 4 | 3 | 17 | : | 14 | (+3) | 16 |
| 10 | Sandecja Novi Sac | 11 | 4 | 4 | 3 | 15 | : | 12 | (+3) | 16 |
| 11 | Lehia Zielona Gora | 11 | 4 | 3 | 4 | 20 | : | 18 | (+2) | 15 |
| 12 | Avia Švidnik | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | : | 17 | (-3) | 14 |
| 13 | Stal Stalova Vola | 11 | 4 | 1 | 6 | 19 | : | 23 | (-4) | 13 |
| 14 | Legija Varšava II | 12 | 4 | 1 | 7 | 23 | : | 21 | (+2) | 13 |
| 15 | Šlonsk Vroclav II | 11 | 3 | 1 | 7 | 19 | : | 22 | (-3) | 10 |
| 16 | Svit Skolvin | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 | : | 25 | (-14) | 8 |
| 17 | Sokol Klečev | 11 | 1 | 5 | 5 | 12 | : | 25 | (-13) | 8 |
| 18 | Resovija | 11 | 0 | 4 | 7 | 7 | : | 20 | (-13) | 4 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | GKS Tihi | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | : | 1 | 11 | 7 | 4 | 3 | 0 | 11 | : | 6 | 15 | |
| 2. | Žnic Pruškov | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 | : | 8 | 14 | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | : | 4 | 12 | |
| 3. | Gornjik Lečna | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | : | 5 | 12 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 8 | 8 | |
| 4. | Hojničanka | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | : | 10 | 8 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 10 | 10 | |
| 5. | Podhale Novi Targ | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | : | 9 | 13 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 11 | 5 | |
| 6. | Hutnjik Krakov | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | : | 6 | 10 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | : | 10 | 8 | |
| 7. | Olimpija Grudžadž | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | 9 | 4 | 3 | 2 | 12 | : | 13 | 15 | |
| 8. | Rekord Bjelsko-Bjala | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | : | 4 | 10 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | : | 8 | 7 | |
| 9. | Zaviša Bidgošč | 7 | 3 | 2 | 2 | 9 | : | 6 | 11 | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | : | 8 | 5 | |
| 10. | Sandecja Novi Sac | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 6 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | : | 6 | 8 | |
| 11. | Lehia Zielona Gora | 7 | 1 | 3 | 3 | 12 | : | 14 | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | 9 | |
| 12. | Avia Švidnik | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | : | 9 | 9 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 8 | 5 | |
| 13. | Stal Stalova Vola | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | : | 7 | 10 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | : | 16 | 3 | |
| 14. | Legija Varšava II | 6 | 3 | 0 | 3 | 16 | : | 7 | 9 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | : | 14 | 4 | |
| 15. | Šlonsk Vroclav II | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | : | 8 | 7 | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | : | 14 | 3 | |
| 16. | Svit Skolvin | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 11 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | : | 14 | 4 | |
| 17. | Sokol Klečev | 7 | 1 | 4 | 2 | 8 | : | 10 | 7 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 15 | 1 | |
| 18. | Resovija | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | : | 12 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | : | 8 | 2 | |
Šlonsk Vroclav II
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | Legija Varšava II | 2:2 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Stal Stalova Vola | 2:3 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Hutnjik Krakov | 2:0 | 0-2 | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Sandecja Novi Sac | 2:4 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Olimpija Grudžadž | 0:1 | 0-2 | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Žnic Pruškov | 2:3 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | GKS Tihi | 0:3 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Hojničanka | 1:2 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Gornjik Lečna | 2:0 | 0-2 | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Resovija | 5:1 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 |
Avia Švidnik
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Svit Skolvin | 1:0 | 0-2 | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Resovija | 1:1 | 0-2 | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Sokol Klečev | 2:2 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Rekord Bjelsko-Bjala | 0:1 | 0-2 | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | GKS Tihi | 0:1 | 0-2 | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Lehia Zielona Gora | 1:3 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Zaviša Bidgošč | 1:4 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Stal Stalova Vola | 0:4 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Sandecja Novi Sac | 3:0 | 3+ | Poljska 3 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Gornjik Lečna | 1:0 | 0-2 | Poljska 3 | 2026/2027 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari