Ponuda po danu
Po takmičenju
Irska, Irska 1
Slajgo Rovers - Dandalk
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10. (Pet) | 18:45 | Bohemijans-Voterford | 1.43 | 4.45 | 5.35 | 2.50 | 1.45 | (1) |
| 16.10. (Pet) | 18:45 | Drogeda Junajted-Deri Siti | 3.10 | 3.20 | 2.18 | 1.84 | 1.86 | (1) |
| 16.10. (Pet) | 18:45 | Galvej Junajted-Šamrok Rovers | 4.20 | 3.55 | 1.75 | 2.05 | 1.69 | (1) |
| 16.10. (Pet) | 18:45 | Sent Patriks Atletik-Šelburn | 1.63 | 3.75 | 4.80 | 2.03 | 1.69 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 18:45 | Slajgo Rovers-Dandalk | 3.80 | 3.75 | 1.72 | 2.38 | 1.50 | (1) |
| 19.10. (Pon) | 18:45 | Deri Siti-Sent Patriks Atletik | 2.95 | 3.15 | 2.18 | 1.82 | 1.86 | (1) |
| 19.10. (Pon) | 18:45 | Voterford-Galvej Junajted | 2.05 | 3.65 | 2.88 | 2.47 | 1.46 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Slajgo Rovers
Dandalk
- Dandalk je bez pobede u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Irska 1.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Dandalk je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Irska 1.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Šamrok Rovers | 33 | 19 | 8 | 6 | 54 | : | 33 | (+21) | 65 |
| 2 | Sent Patriks Atletik | 32 | 17 | 8 | 7 | 52 | : | 25 | (+27) | 59 |
| 3 | Bohemijans | 33 | 17 | 8 | 8 | 58 | : | 40 | (+18) | 59 |
| 4 | Šelburn | 33 | 10 | 13 | 10 | 47 | : | 46 | (+1) | 43 |
| 5 | Deri Siti | 32 | 9 | 14 | 9 | 45 | : | 42 | (+3) | 41 |
| 6 | Dandalk | 33 | 10 | 11 | 12 | 50 | : | 55 | (-5) | 41 |
| 7 | Galvej Junajted | 32 | 9 | 11 | 12 | 42 | : | 48 | (-6) | 38 |
| 8 | Voterford | 32 | 7 | 13 | 12 | 44 | : | 54 | (-10) | 34 |
| 9 | Drogeda Junajted | 33 | 8 | 10 | 15 | 39 | : | 54 | (-15) | 34 |
| 10 | Slajgo Rovers | 33 | 5 | 8 | 20 | 25 | : | 59 | (-34) | 23 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Šamrok Rovers | 17 | 13 | 3 | 1 | 33 | : | 15 | 42 | 16 | 6 | 5 | 5 | 21 | : | 18 | 23 | |
| 2. | Sent Patriks Atletik | 16 | 10 | 3 | 3 | 31 | : | 10 | 33 | 16 | 7 | 5 | 4 | 21 | : | 15 | 26 | |
| 3. | Bohemijans | 16 | 7 | 6 | 3 | 27 | : | 19 | 27 | 17 | 10 | 2 | 5 | 31 | : | 21 | 32 | |
| 4. | Šelburn | 17 | 4 | 5 | 8 | 25 | : | 28 | 17 | 16 | 6 | 8 | 2 | 22 | : | 18 | 26 | |
| 5. | Deri Siti | 16 | 7 | 6 | 3 | 27 | : | 19 | 27 | 16 | 2 | 8 | 6 | 18 | : | 23 | 14 | |
| 6. | Dandalk | 17 | 6 | 3 | 8 | 26 | : | 27 | 21 | 16 | 4 | 8 | 4 | 24 | : | 28 | 20 | |
| 7. | Galvej Junajted | 16 | 5 | 6 | 5 | 23 | : | 25 | 21 | 16 | 4 | 5 | 7 | 19 | : | 23 | 17 | |
| 8. | Voterford | 16 | 4 | 9 | 3 | 22 | : | 19 | 21 | 16 | 3 | 4 | 9 | 22 | : | 35 | 13 | |
| 9. | Drogeda Junajted | 16 | 4 | 6 | 6 | 18 | : | 21 | 18 | 17 | 4 | 4 | 9 | 21 | : | 33 | 16 | |
| 10. | Slajgo Rovers | 16 | 3 | 5 | 8 | 15 | : | 26 | 14 | 17 | 2 | 3 | 12 | 10 | : | 33 | 9 | |
Slajgo Rovers
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Šelburn | 1:5 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 19.09.2026 | Sent Patriks Atletik | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2026 | |||
| 14.09.2026 | Galvej Junajted | 1:3 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 11.09.2026 | Drogeda Junajted | 0:2 | 0-2 | Irska 1 | 2026 | |||
| 04.09.2026 | Voterford | 0:3 | 3+ | Irska, Kup | 2026 | |||
| 28.08.2026 | Bohemijans | 0:3 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 21.08.2026 | Voterford | 0:0 | 0-2 | Irska 1 | 2026 | |||
| 15.08.2026 | Keri | 4:0 | 3+ | Irska, Kup | 2026 | |||
| 07.08.2026 | Deri Siti | 0:2 | 0-2 | Irska 1 | 2026 | |||
| 31.07.2026 | Dandalk | 1:1 | 0-2 | Irska 1 | 2026 |
Dandalk
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 | Bohemijans | 1:2 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 18.09.2026 | Šelburn | 2:3 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 14.09.2026 | Sent Patriks Atletik | 0:4 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 11.09.2026 | Voterford | 1:1 | 0-2 | Irska 1 | 2026 | |||
| 06.09.2026 | Deri Siti | 2:4 | 3+ | Irska, Kup | 2026 | |||
| 28.08.2026 | Drogeda Junajted | 3:2 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 21.08.2026 | Galvej Junajted | 1:2 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 15.08.2026 | Kestlbar Seltik | 8:0 | 3+ | Irska, Kup | 2026 | |||
| 07.08.2026 | Šamrok Rovers | 2:3 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 31.07.2026 | Slajgo Rovers | 1:1 | 0-2 | Irska 1 | 2026 |
Međusobni susreti
| Slajgo Rovers | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 80 | 28 | 17 | 35 | 98:115 | (-17) | 213 | 1,23 | 1,44 | 2,66 | 41 | 39 | 51:49 |
| Domaćin | 37 | 14 | 8 | 15 | 42:44 | (-2) | 86 | 1,14 | 1,19 | 2,32 | 23 | 14 | 62:38 |
| Gost | 43 | 14 | 9 | 20 | 56:71 | (-15) | 127 | 1,30 | 1,65 | 2,95 | 18 | 25 | 42:58 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari