Ponuda po danu
Po takmičenju
Srbija, Srbija 3 (Zapad)
Sloga Petrovac - Mladi Radnik
Sloga Petrovac
Mladi Radnik
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Borac 1926 | 18 | 16 | 1 | 1 | 44 | : | 11 | (+33) | 49 |
2 | FAP | 18 | 14 | 2 | 2 | 41 | : | 11 | (+30) | 44 |
3 | Loznica | 18 | 10 | 5 | 3 | 36 | : | 24 | (+12) | 35 |
4 | Sloga Požega | 18 | 11 | 2 | 5 | 21 | : | 15 | (+6) | 35 |
5 | Real Podunavci | 18 | 7 | 3 | 8 | 17 | : | 19 | (-2) | 24 |
6 | Omladinac Zablaće | 18 | 7 | 3 | 8 | 18 | : | 21 | (-3) | 24 |
7 | Polet Ljubić | 18 | 8 | 0 | 10 | 20 | : | 27 | (-7) | 24 |
8 | Budućnost Krušik 2014 | 18 | 5 | 8 | 5 | 19 | : | 20 | (-1) | 23 |
9 | Jošanica | 18 | 5 | 7 | 6 | 24 | : | 26 | (-2) | 22 |
10 | Mladi Radnik | 18 | 5 | 7 | 6 | 21 | : | 21 | (0) | 22 |
11 | Takovo | 18 | 5 | 4 | 9 | 14 | : | 22 | (-8) | 19 |
12 | Zlatibor | 18 | 5 | 4 | 9 | 19 | : | 22 | (-3) | 19 |
13 | Tutin | 18 | 4 | 5 | 9 | 14 | : | 22 | (-8) | 17 |
14 | Vrelo Sport | 18 | 4 | 4 | 10 | 14 | : | 22 | (-8) | 16 |
15 | OFK Mihajlovac | 18 | 3 | 5 | 10 | 14 | : | 30 | (-16) | 14 |
16 | Sloga Petrovac | 18 | 3 | 4 | 11 | 17 | : | 40 | (-23) | 13 |
Iz lige ispadaju 3 tima plus onoliko koliko iz 2.lige ispadne u ovu grupu. Timovi iz 2.lige koji regionalno pripadaju ovoj grupi su GFK Sloboda, Jedinstvo Ub, Mačva, Metalac GM i Smederevo 1924.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Borac 1926 | 9 | 8 | 1 | 0 | 26 | : | 3 | 25 | 9 | 8 | 0 | 1 | 18 | : | 8 | 24 | |
2. | FAP | 9 | 8 | 0 | 1 | 24 | : | 5 | 24 | 9 | 6 | 2 | 1 | 17 | : | 6 | 20 | |
3. | Loznica | 9 | 7 | 1 | 1 | 24 | : | 14 | 22 | 9 | 3 | 4 | 2 | 12 | : | 10 | 13 | |
4. | Sloga Požega | 9 | 6 | 1 | 2 | 13 | : | 10 | 19 | 9 | 5 | 1 | 3 | 8 | : | 5 | 16 | |
5. | Real Podunavci | 9 | 3 | 2 | 4 | 7 | : | 10 | 11 | 9 | 4 | 1 | 4 | 10 | : | 9 | 13 | |
6. | Omladinac Zablaće | 9 | 4 | 2 | 3 | 9 | : | 9 | 14 | 9 | 3 | 1 | 5 | 9 | : | 12 | 10 | |
7. | Polet Ljubić | 9 | 6 | 0 | 3 | 12 | : | 8 | 18 | 9 | 2 | 0 | 7 | 8 | : | 19 | 6 | |
8. | Budućnost Krušik 2014 | 9 | 4 | 4 | 1 | 10 | : | 5 | 16 | 9 | 1 | 4 | 4 | 9 | : | 15 | 7 | |
9. | Jošanica | 9 | 4 | 4 | 1 | 16 | : | 9 | 16 | 9 | 1 | 3 | 5 | 8 | : | 17 | 6 | |
10. | Mladi Radnik | 9 | 4 | 3 | 2 | 14 | : | 11 | 15 | 9 | 1 | 4 | 4 | 7 | : | 10 | 7 | |
11. | Takovo | 9 | 3 | 2 | 4 | 7 | : | 11 | 11 | 9 | 2 | 2 | 5 | 7 | : | 11 | 8 | |
12. | Zlatibor | 9 | 3 | 3 | 3 | 14 | : | 11 | 12 | 9 | 2 | 1 | 6 | 5 | : | 11 | 7 | |
13. | Tutin | 9 | 2 | 3 | 4 | 4 | : | 7 | 9 | 9 | 2 | 2 | 5 | 10 | : | 15 | 8 | |
14. | Vrelo Sport | 9 | 3 | 0 | 6 | 7 | : | 8 | 9 | 9 | 1 | 4 | 4 | 7 | : | 14 | 7 | |
15. | OFK Mihajlovac | 9 | 3 | 2 | 4 | 8 | : | 14 | 11 | 9 | 0 | 3 | 6 | 6 | : | 16 | 3 | |
16. | Sloga Petrovac | 9 | 2 | 4 | 3 | 10 | : | 13 | 10 | 9 | 1 | 0 | 8 | 7 | : | 27 | 3 |
Sloga Petrovac
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23.03.2024 | Tutin | 1:1 | 0-2 | Srbija 3 z | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Loznica | 0:3 | 3+ | Srbija 3 z | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Real Podunavci | 1:0 | 0-2 | Srbija 3 z | 2023/2024 | |||
25.11.2023 | Jošanica | 2:0 | 0-2 | Srbija 3 z | 2023/2024 | |||
18.11.2023 | Zlatibor | 0:6 | 3+ | Srbija 3 z | 2023/2024 | |||
11.11.2023 | Budućnost Krušik 2014 | 1:1 | 0-2 | Srbija 3 z | 2023/2024 | |||
04.11.2023 | FAP | 2:6 | 3+ | Srbija 3 z | 2023/2024 | |||
28.10.2023 | Mladi Radnik | 1:4 | 3+ | Srbija 3 z | 2023/2024 | |||
21.10.2023 | Sloga Požega | 0:1 | 0-2 | Srbija 3 z | 2023/2024 | |||
14.10.2023 | OFK Mihajlovac | 0:0 | 0-2 | Srbija 3 z | 2023/2024 |
Mladi Radnik
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23.03.2024 | Jošanica | 2:2 | 3+ | Srbija 3 z | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Zlatibor | 0:0 | 0-2 | Srbija 3 z | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Budućnost Krušik 2014 | 1:0 | 0-2 | Srbija 3 z | 2023/2024 | |||
25.11.2023 | FAP | 2:1 | 3+ | Srbija 3 z | 2023/2024 | |||
19.11.2023 | Polet Ljubić | 0:1 | 0-2 | Srbija 3 z | 2023/2024 | |||
11.11.2023 | Sloga Požega | 1:2 | 3+ | Srbija 3 z | 2023/2024 | |||
04.11.2023 | OFK Mihajlovac | 1:1 | 0-2 | Srbija 3 z | 2023/2024 | |||
28.10.2023 | Sloga Petrovac | 4:1 | 3+ | Srbija 3 z | 2023/2024 | |||
21.10.2023 | Takovo | 1:1 | 0-2 | Srbija 3 z | 2023/2024 | |||
14.10.2023 | Omladinac Zablaće | 0:1 | 0-2 | Srbija 3 z | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28.10.2023 | 1:4 | 3+ | Srbija 3 z | 2023/2024 | |||
22.05.2021 | 0:0 | 0-2 | Srbija 3 z | 2020/2021 | |||
31.10.2020 | 1:0 | 0-2 | Srbija 3 z | 2020/2021 | |||
09.11.2019 | 1:1 | 0-2 | Srbija 3 z | 2019/2020 | |||
23.03.2019 | 0:0 | 0-2 | Srbija 3 z | 2018/2019 | |||
01.09.2018 | 0:1 | 0-2 | Srbija 3 z | 2018/2019 | |||
26.05.2013 | 3:1 | 3+ | Srbija 3 z | 2012/2013 | |||
10.11.2012 | 0:2 | 0-2 | Srbija 3 z | 2012/2013 | |||
23.04.2008 | 0:2 | 0-2 | Srbija 3 z | 2007/2008 | |||
06.10.2007 | 0:1 | 0-2 | Srbija 3 z | 2007/2008 |
Sloga Petrovac | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 10 | 2 | 3 | 5 | 6:12 | (-6) | 18 | 0,60 | 1,20 | 1,80 | 8 | 2 | 80:20 |
Domaćin | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:8 | (-2) | 14 | 1,00 | 1,33 | 2,33 | 4 | 2 | 67:33 |
Gost | 4 | 0 | 1 | 3 | 0:4 | (-4) | 4 | 0,00 | 1,00 | 1,00 | 4 | 0 | 100:0 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari