Ponuda po danu
Po takmičenju
Severna Irska, Severna Irska 2 - 1.deo
Straben Atletik - Anag Junajted
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 19:45 | Belinamalard Junajted-Ratfrajlend Rendžers | 1.83 | 3.45 | 3.65 | 1.96 | 1.73 | (1) |
| 06.11. (Pet) | 19:45 | Mojola Park-Njuri Siti | 2.55 | 3.45 | 2.35 | 2.15 | 1.60 | (1) |
| 06.11. (Pet) | 19:45 | Straben Atletik-Anag Junajted | 5.90 | 4.15 | 1.43 | 2.15 | 1.61 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 15:00 | Armag Siti-Njuington JK | 6.70 | 4.90 | 1.32 | 2.85 | 1.36 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 15:00 | Dandela-Lafgal | 3.05 | 3.55 | 2.00 | 2.20 | 1.58 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 15:00 | Glenavon-Institut | 1.54 | 4.15 | 4.60 | 2.60 | 1.43 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 15:00 | H i V Velders-Ards | 1.73 | 3.80 | 3.75 | 2.47 | 1.47 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Straben Atletik
Anag Junajted
- Anag Junajted je bez poraza u poslednjih 13 mečeva u takmičenju Severna Irska 2 - 1.deo
- Ukupan broj golova na mečevima tima Anag Junajted je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Severna Irska 2 - 1.deo.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Anag Junajted | 14 | 9 | 4 | 1 | 36 | : | 16 | (+20) | 31 |
| 2 | Glenavon | 13 | 8 | 3 | 2 | 34 | : | 16 | (+18) | 27 |
| 3 | Njuington JK | 13 | 8 | 2 | 3 | 29 | : | 22 | (+7) | 26 |
| 4 | Institut | 13 | 6 | 3 | 4 | 23 | : | 18 | (+5) | 21 |
| 5 | Belinamalard Junajted | 14 | 6 | 3 | 5 | 20 | : | 19 | (+1) | 21 |
| 6 | Kvins Juniversiti | 14 | 6 | 2 | 6 | 24 | : | 18 | (+6) | 20 |
| 7 | Njuri Siti | 14 | 5 | 5 | 4 | 21 | : | 23 | (-2) | 20 |
| 8 | Vorenpoint Taun | 12 | 5 | 3 | 4 | 21 | : | 17 | (+4) | 18 |
| 9 | Ards | 14 | 4 | 5 | 5 | 16 | : | 17 | (-1) | 17 |
| 10 | Lafgal | 14 | 4 | 5 | 5 | 18 | : | 26 | (-8) | 17 |
| 11 | H i V Velders | 13 | 5 | 1 | 7 | 19 | : | 22 | (-3) | 16 |
| 12 | Mojola Park | 13 | 4 | 3 | 6 | 15 | : | 25 | (-10) | 15 |
| 13 | Ratfrajlend Rendžers | 13 | 4 | 1 | 8 | 14 | : | 25 | (-11) | 13 |
| 14 | Dandela | 12 | 2 | 5 | 5 | 19 | : | 24 | (-5) | 11 |
| 15 | Straben Atletik | 14 | 2 | 5 | 7 | 13 | : | 24 | (-11) | 11 |
| 16 | Armag Siti | 14 | 1 | 6 | 7 | 12 | : | 22 | (-10) | 9 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Anag Junajted | 7 | 6 | 1 | 0 | 22 | : | 6 | 19 | 7 | 3 | 3 | 1 | 14 | : | 10 | 12 | |
| 2. | Glenavon | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 | : | 6 | 15 | 7 | 3 | 3 | 1 | 17 | : | 10 | 12 | |
| 3. | Njuington JK | 6 | 4 | 1 | 1 | 19 | : | 9 | 13 | 7 | 4 | 1 | 2 | 10 | : | 13 | 13 | |
| 4. | Institut | 7 | 2 | 3 | 2 | 12 | : | 6 | 9 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | : | 12 | 12 | |
| 5. | Belinamalard Junajted | 7 | 1 | 3 | 3 | 7 | : | 10 | 6 | 7 | 5 | 0 | 2 | 13 | : | 9 | 15 | |
| 6. | Kvins Juniversiti | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | : | 9 | 13 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 9 | 7 | |
| 7. | Njuri Siti | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | : | 15 | 8 | 7 | 3 | 3 | 1 | 11 | : | 8 | 12 | |
| 8. | Vorenpoint Taun | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 7 | 10 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | : | 10 | 8 | |
| 9. | Ards | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | : | 11 | 5 | 7 | 3 | 3 | 1 | 11 | : | 6 | 12 | |
| 10. | Lafgal | 7 | 1 | 3 | 3 | 9 | : | 17 | 6 | 7 | 3 | 2 | 2 | 9 | : | 9 | 11 | |
| 11. | H i V Velders | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | : | 8 | 9 | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 | : | 14 | 7 | |
| 12. | Mojola Park | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | : | 13 | 7 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 12 | 8 | |
| 13. | Ratfrajlend Rendžers | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | : | 12 | 7 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | : | 13 | 6 | |
| 14. | Dandela | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | : | 10 | 6 | 6 | 1 | 2 | 3 | 11 | : | 14 | 5 | |
| 15. | Straben Atletik | 7 | 0 | 3 | 4 | 5 | : | 9 | 3 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | : | 15 | 8 | |
| 16. | Armag Siti | 6 | 0 | 3 | 3 | 8 | : | 14 | 3 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4 | : | 8 | 6 | |
Straben Atletik
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Ratfrajlend Rendžers | 2:2 | 3+ | Severna Irska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Belinamalard Junajted | 0:1 | 0-2 | Severna Irska 2 | 2026/2027 | |||
| 20.10.2026 | Glenavon | 0:5 | 3+ | Severna Irska, LK | 2026/2027 | |||
| 16.10.2026 | Lafgal | 1:1 | 0-2 | Severna Irska 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Vorenpoint Taun | 0:1 | 0-2 | Severna Irska 2 | 2026/2027 | |||
| 02.10.2026 | Armag Siti | 0:0 | 0-2 | Severna Irska 2 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Ards | 1:0 | 0-2 | Severna Irska 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Dandela | 1:1 | 0-2 | Severna Irska 2 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Njuri Siti | 2:2 | 3+ | Severna Irska 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Kvins Juniversiti | 0:6 | 3+ | Severna Irska 2 | 2026/2027 |
Anag Junajted
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Lafgal | 3:0 | 3+ | Severna Irska 2 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Kvins Juniversiti | 5:1 | 3+ | Severna Irska 2 | 2026/2027 | |||
| 20.10.2026 | Limavedi Jun. | 3:4 | 3+ | Severna Irska, LK | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Armag Siti | 3:1 | 3+ | Severna Irska 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Glenavon | 1:1 | 0-2 | Severna Irska 2 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Vorenpoint Taun | 1:1 | 0-2 | Severna Irska 2 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Institut | 5:0 | 3+ | Severna Irska 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Njuri Siti | 1:1 | 0-2 | Severna Irska 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | H i V Velders | 3:1 | 3+ | Severna Irska 2 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Ards | 2:1 | 3+ | Severna Irska 2 | 2026/2027 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari