Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Slovačka, Slovačka 2

Tatran - MŠK Žilina B

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
17.10. (Sub) 12:30 Humene-ViOn 3.65 3.55 1.81 2.07 1.63 (1)
17.10. (Sub) 12:30 Inter Bratislava-ŠTK Šamorin 2.07 3.50 2.95 2.15 1.58 (1)
17.10. (Sub) 12:30 Slovan Galanta-MFK Bitča 1.44 4.35 5.30 2.40 1.47 (1)
17.10. (Sub) 12:30 Zvolen-Povaška Bistrica 2.15 3.50 2.80 2.18 1.56 (1)
18.10. (Ned) 08:30 Petržalka-Slovan Bratislava B 1.47 4.00 5.60 2.07 1.62 (1)
19.10. (Pon) 15:00 Tatran-MŠK Žilina B 1.36 4.65 6.25 2.45 1.45 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!

Tatran

MŠK Žilina B

  • Tatran je bez poraza u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Slovačka 2
  • Ukupan broj golova na mečevima tima Tatran je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Slovačka 2.
Kladionica 1 X 2 0-2 3+
Prosečne kvote 1.36 4.65 6.25 2.45 1.45
Prosečne kvote 1.36 4.65 6.25 2.45 1.45

Napomene: Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Petržalka 12 9 2 1 22 : 8 (+14) 29
2 ŠTK Šamorin 12 9 1 2 23 : 13 (+10) 28
3 Pohronie 13 7 2 4 21 : 16 (+5) 23
4 Povaška Bistrica 12 7 2 3 25 : 21 (+4) 23
5 MŠK Žilina B 12 6 2 4 16 : 13 (+3) 20
6 Inter Bratislava 12 5 4 3 27 : 15 (+12) 19
7 Tatran L. Mikulaš 13 5 4 4 18 : 14 (+4) 19
8 Slovan Galanta 12 6 1 5 18 : 19 (-1) 19
9 Tatran 12 5 3 4 17 : 18 (-1) 18
10 Banjik Lehota 13 4 4 5 18 : 20 (-2) 16
11 Slovan Bratislava B 12 4 3 5 18 : 16 (+2) 15
12 ViOn 12 3 4 5 13 : 14 (-1) 13
13 OFK Malženice 13 3 3 7 16 : 21 (-5) 12
14 MFK Bitča 12 3 0 9 13 : 31 (-18) 9
15 Humene 12 2 2 8 7 : 19 (-12) 8
16 Zvolen 12 0 3 9 7 : 21 (-14) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Petržalka 5 4 1 0 12 : 3 13 7 5 1 1 10 : 5 16
2. ŠTK Šamorin 7 5 1 1 14 : 8 16 5 4 0 1 9 : 5 12
3. Pohronie 6 4 1 1 10 : 6 13 7 3 1 3 11 : 10 10
4. Povaška Bistrica 7 5 1 1 16 : 11 16 5 2 1 2 9 : 10 7
5. MŠK Žilina B 7 4 1 2 12 : 9 13 5 2 1 2 4 : 4 7
6. Inter Bratislava 5 2 2 1 10 : 4 8 7 3 2 2 17 : 11 11
7. Tatran L. Mikulaš 6 3 3 0 10 : 5 12 7 2 1 4 8 : 9 7
8. Slovan Galanta 6 3 1 2 8 : 8 10 6 3 0 3 10 : 11 9
9. Tatran 5 2 1 2 6 : 6 7 7 3 2 2 11 : 12 11
10. Banjik Lehota 7 3 3 1 10 : 10 12 6 1 1 4 8 : 10 4
11. Slovan Bratislava B 7 3 2 2 11 : 6 11 5 1 1 3 7 : 10 4
12. ViOn 6 1 2 3 7 : 8 5 6 2 2 2 6 : 6 8
13. OFK Malženice 6 2 0 4 11 : 13 6 7 1 3 3 5 : 8 6
14. MFK Bitča 7 3 0 4 10 : 15 9 5 0 0 5 3 : 16 0
15. Humene 6 2 1 3 4 : 6 7 6 0 1 5 3 : 13 1
16. Zvolen 5 0 0 5 2 : 8 0 7 0 3 4 5 : 13 3

Tatran

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
13.10.2026 Čadca 0:3 3+ Slovačka, Kup 2026/2027
10.10.2026 Povaška Bistrica 2:2 3+ Slovačka 2 2026/2027
03.10.2026 Banjik Lehota 3:2 3+ Slovačka 2 2026/2027
27.09.2026 Slovan Bratislava B 2:2 3+ Slovačka 2 2026/2027
19.09.2026 ŠTK Šamorin 0:1 0-2 Slovačka 2 2026/2027
13.09.2026 OFK Malženice 1:0 0-2 Slovačka 2 2026/2027
05.09.2026 ViOn 0:1 0-2 Slovačka 2 2026/2027
28.08.2026 Pohronie 1:3 3+ Slovačka 2 2026/2027
22.08.2026 Inter Bratislava 2:1 3+ Slovačka 2 2026/2027
16.08.2026 Petržalka 2:4 3+ Slovačka 2 2026/2027

MŠK Žilina B

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
11.10.2026 Slovan Galanta 2:3 3+ Slovačka 2 2026/2027
03.10.2026 MFK Bitča 2:1 3+ Slovačka 2 2026/2027
28.09.2026 Humene 0:0 0-2 Slovačka 2 2026/2027
20.09.2026 Povaška Bistrica 4:2 3+ Slovačka 2 2026/2027
12.09.2026 Banjik Lehota 0:1 0-2 Slovačka 2 2026/2027
07.09.2026 Slovan Bratislava B 2:0 0-2 Slovačka 2 2026/2027
29.08.2026 ŠTK Šamorin 1:2 3+ Slovačka 2 2026/2027
23.08.2026 OFK Malženice 2:1 3+ Slovačka 2 2026/2027
15.08.2026 ViOn 0:0 0-2 Slovačka 2 2026/2027
09.08.2026 Pohronie 2:1 3+ Slovačka 2 2026/2027

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
20.04.2025 4:1 3+ Slovačka 2 2024/2025
28.09.2024 2:0 0-2 Slovačka 2 2024/2025
17.03.2024 2:1 3+ Slovačka 2 2023/2024
26.08.2023 4:2 3+ Slovačka 2 2023/2024
18.03.2023 1:0 0-2 Slovačka 2 2022/2023
20.08.2022 4:0 3+ Slovačka 2 2022/2023
23.03.2019 0:0 0-2 Slovačka 2 2018/2019
19.08.2018 1:2 3+ Slovačka 2 2018/2019
11.05.2016 2:1 3+ Slovačka 2 2015/2016
03.04.2016 1:2 3+ Slovačka 2 2015/2016
24.05.2015 4:1 3+ Slovačka 2 2014/2015
11.04.2015 3:1 3+ Slovačka 2 2014/2015
Tatran
Ukupno 12 9 1 2 28:11 (+17) 39 2,33 0,92 3,25 3 9 25:75
Domaćin 6 5 1 0 13:4 (+9) 17 2,17 0,67 2,83 3 3 50:50
Gost 6 4 0 2 15:7 (+8) 22 2,50 1,17 3,67 0 6 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno