Rusija, Rusija 2

Tekstilčik - Krasnodar II

Tekstilčik

Krasnodar II



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Torpedo 22 16 3 3 36 : 17 (+19) 51
2 Himki 22 14 4 4 40 : 12 (+28) 46
3 Rotor 22 14 3 5 35 : 20 (+15) 45
4 Čertanovo 22 11 9 2 27 : 14 (+13) 42
5 Neftehimik Niž. 22 11 6 5 31 : 20 (+11) 39
6 Baltika 22 10 6 6 30 : 18 (+12) 36
7 SKA-Habarovsk 22 9 7 6 35 : 26 (+9) 34
8 Šinjik 22 9 6 7 32 : 30 (+2) 33
9 Tom 22 8 9 5 28 : 17 (+11) 33
10 Nižnij Novgorod 22 7 8 7 23 : 25 (-2) 29
11 Čajka Peščanokopskoje 22 7 6 9 23 : 25 (-2) 27
12 Spartak Moskva II 22 6 6 10 35 : 37 (-2) 24
13 Avangard Kursk 22 5 9 8 22 : 32 (-10) 24
14 Krasnodar II 22 5 8 9 24 : 28 (-4) 23
15 Jenisej 22 5 7 10 18 : 32 (-14) 22
16 FK Armavir 22 4 9 9 17 : 24 (-7) 21
17 Luč 22 4 8 10 22 : 35 (-13) 20
18 Tekstilčik 22 5 2 15 23 : 44 (-21) 17
19 Fakel 22 3 6 13 12 : 38 (-26) 15
20 Mordovija 22 3 6 13 15 : 34 (-19) 15
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Torpedo 13 11 1 1 25 : 10 34 9 5 2 2 11 : 7 17
2. Himki 10 9 0 1 22 : 4 27 12 5 4 3 18 : 8 19
3. Rotor 10 6 2 2 20 : 14 20 12 8 1 3 15 : 6 25
4. Čertanovo 10 4 4 2 14 : 9 16 12 7 5 0 13 : 5 26
5. Neftehimik Niž. 10 4 4 2 13 : 11 16 12 7 2 3 18 : 9 23
6. Baltika 10 5 2 3 14 : 8 17 12 5 4 3 16 : 10 19
7. SKA-Habarovsk 13 7 3 3 19 : 9 24 9 2 4 3 16 : 17 10
8. Šinjik 10 3 2 5 11 : 16 11 12 6 4 2 21 : 14 22
9. Tom 12 6 4 2 17 : 6 22 10 2 5 3 11 : 11 11
10. Nižnij Novgorod 12 4 4 4 12 : 15 16 10 3 4 3 11 : 10 13
11. Čajka Peščanokopskoje 10 4 2 4 9 : 9 14 12 3 4 5 14 : 16 13
12. Spartak Moskva II 10 4 1 5 18 : 16 13 12 2 5 5 17 : 21 11
13. Avangard Kursk 12 4 5 3 14 : 17 17 10 1 4 5 8 : 15 7
14. Krasnodar II 9 1 5 3 9 : 11 8 13 4 3 6 15 : 17 15
15. Jenisej 10 2 4 4 10 : 16 10 12 3 3 6 8 : 16 12
16. FK Armavir 12 3 7 2 10 : 9 16 10 1 2 7 7 : 15 5
17. Luč 14 2 5 7 14 : 22 11 8 2 3 3 8 : 13 9
18. Tekstilčik 10 3 1 6 12 : 22 10 12 2 1 9 11 : 22 7
19. Fakel 11 1 5 5 4 : 14 8 11 2 1 8 8 : 24 7
20. Mordovija 12 2 3 7 7 : 16 9 10 1 3 6 8 : 18 6

Tekstilčik

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Krasnodar II 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
03.11.2019 Himki 1:2 3+ Rusija 2 2019/2020
27.10.2019 Rotor 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
23.10.2019 Čertanovo 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
19.10.2019 Avangard Kursk 1:2 3+ Rusija 2 2019/2020
12.10.2019 Luč 4:3 3+ Rusija 2 2019/2020
05.10.2019 FK Armavir 0:2 0-2 Rusija 2 2019/2020
29.09.2019 Nižnij Novgorod 0:2 0-2 Rusija 2 2019/2020
21.09.2019 Mordovija 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
14.09.2019 SKA-Habarovsk 3:1 3+ Rusija 2 2019/2020

Krasnodar II

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Tekstilčik 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
04.11.2019 Avangard Kursk 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
27.10.2019 Luč 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
23.10.2019 Nižnij Novgorod 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020
19.10.2019 Mordovija 3:0 3+ Rusija 2 2019/2020
12.10.2019 SKA-Habarovsk 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020
05.10.2019 Baltika 1:4 3+ Rusija 2 2019/2020
30.09.2019 Fakel 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
21.09.2019 Čajka Peščanokopskoje 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
14.09.2019 Torpedo 1:2 3+ Rusija 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
24.07.2019 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
Tekstilčik
Ukupno 2 1 1 0 2:1 (+1) 3 1,00 0,50 1,50 2 0 100:0
Domaćin 1 1 0 0 1:0 (+1) 1 1,00 0,00 1,00 1 0 100:0
Gost 1 0 1 0 1:1 (0) 2 1,00 1,00 2,00 1 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno