Ponuda po danu
Po takmičenju
Mađarska, Mađarska 2
Tisakečke - Akvital Čakvar
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10. (Sre) | 15:00 | Mezekevešd-Ajka | 1.90 | 3.25 | 3.60 | 1.75 | 1.94 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 11:00 | Mezekevešd-Kečkemet TE | 3.25 | 3.10 | 2.08 | 1.73 | 1.96 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 11:00 | Nađkanjiža-Kozarmišlenji SE | 2.08 | 3.15 | 3.20 | 1.80 | 1.88 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 15:00 | Ajka-BVSC | 2.28 | 3.00 | 2.95 | 1.64 | 2.10 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 15:00 | Tisakečke-Akvital Čakvar | 1.47 | 4.10 | 5.35 | 2.20 | 1.58 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 11:00 | Karcagi-Seged-Čanad | 2.95 | 3.00 | 2.28 | 1.65 | 2.08 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 11:00 | Sentlorinc-Ðirmot | 3.10 | 3.25 | 2.08 | 1.88 | 1.80 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 15:00 | Soroksar-Videoton | 2.10 | 3.25 | 3.10 | 1.89 | 1.79 | (1) |
| 19.10. (Pon) | 17:30 | Diožđer-Kazincbarcika | 2.10 | 3.25 | 3.05 | 1.94 | 1.75 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tisakečke
Akvital Čakvar
(Čakvari TK)
- Tisakečke je bez poraza u poslednjih 9 mečeva u takmičenju Mađarska 2
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Soroksar | 9 | 6 | 2 | 1 | 25 | : | 12 | (+13) | 20 |
| 2 | Kečkemet TE | 9 | 6 | 2 | 1 | 17 | : | 9 | (+8) | 20 |
| 3 | Tisakečke | 9 | 5 | 4 | 0 | 21 | : | 13 | (+8) | 19 |
| 4 | Kazincbarcika | 9 | 4 | 4 | 1 | 16 | : | 11 | (+5) | 16 |
| 5 | Ðirmot | 9 | 5 | 1 | 3 | 14 | : | 14 | (0) | 16 |
| 6 | Ajka | 8 | 4 | 2 | 2 | 12 | : | 10 | (+2) | 14 |
| 7 | Mezekevešd | 8 | 4 | 1 | 3 | 12 | : | 9 | (+3) | 13 |
| 8 | Videoton | 9 | 4 | 0 | 5 | 14 | : | 11 | (+3) | 12 |
| 9 | Diožđer | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | : | 16 | (-5) | 11 |
| 10 | Karcagi | 9 | 2 | 5 | 2 | 13 | : | 14 | (-1) | 11 |
| 11 | Sentlorinc | 9 | 3 | 2 | 4 | 9 | : | 13 | (-4) | 11 |
| 12 | Nađkanjiža | 9 | 3 | 0 | 6 | 7 | : | 11 | (-4) | 9 |
| 13 | BVSC | 8 | 2 | 1 | 5 | 9 | : | 11 | (-2) | 7 |
| 14 | Seged-Čanad | 8 | 1 | 4 | 3 | 7 | : | 9 | (-2) | 7 |
| 15 | Akvital Čakvar | 9 | 1 | 1 | 7 | 9 | : | 21 | (-12) | 4 |
| 16 | Kozarmišlenji SE | 9 | 1 | 1 | 7 | 6 | : | 18 | (-12) | 4 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Soroksar | 5 | 4 | 1 | 0 | 17 | : | 5 | 13 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 7 | 7 | |
| 2. | Kečkemet TE | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | : | 2 | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | : | 7 | 10 | |
| 3. | Tisakečke | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | : | 5 | 13 | 4 | 1 | 3 | 0 | 9 | : | 8 | 6 | |
| 4. | Kazincbarcika | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | : | 4 | 10 | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | : | 7 | 6 | |
| 5. | Ðirmot | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | : | 8 | 13 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 6 | 3 | |
| 6. | Ajka | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | : | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 4 | |
| 7. | Mezekevešd | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | : | 4 | 10 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | : | 5 | 3 | |
| 8. | Videoton | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | : | 3 | 12 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | : | 8 | 0 | |
| 9. | Diožđer | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 4 | 5 | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | : | 12 | 6 | |
| 10. | Karcagi | 4 | 1 | 3 | 0 | 8 | : | 7 | 6 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 7 | 5 | |
| 11. | Sentlorinc | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 10 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 9 | 1 | |
| 12. | Nađkanjiža | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 6 | 3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 3 | : | 5 | 6 | |
| 13. | BVSC | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 8 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 3 | 3 | |
| 14. | Seged-Čanad | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | : | 7 | 6 | |
| 15. | Akvital Čakvar | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 8 | 4 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | : | 13 | 0 | |
| 16. | Kozarmišlenji SE | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 4 | 3 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | : | 14 | 1 | |
Tisakečke
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Ajka | 4:3 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Soroksar | 3:3 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Sentlorinc | 2:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Nađkanjiža | 2:1 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Diožđer | 4:1 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Karcagi | 3:3 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Mezekevešd | 1:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Kečkemet TE | 1:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 25.07.2026 | Seged-Čanad | 1:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 17.05.2026 | Sentlorinc | 1:2 | 3+ | Mađarska 2 | 2025/2026 |
Akvital Čakvar
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Kečkemet TE | 1:2 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Ajka | 0:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Seged-Čanad | 2:2 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Soroksar | 0:6 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Kazincbarcika | 0:2 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Sentlorinc | 2:3 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Kozarmišlenji SE | 2:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 02.08.2026 | Nađkanjiža | 1:2 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 26.07.2026 | Ðirmot | 1:3 | 3+ | Mađarska 2 | 2026/2027 | |||
| 17.05.2026 | Seged-Čanad | 1:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | 1:2 | 3+ | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 26.10.2025 | 1:3 | 3+ | Mađarska 2 | 2025/2026 | |||
| 26.05.2024 | 2:1 | 3+ | Mađarska 2 | 2023/2024 | |||
| 03.12.2023 | 1:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2023/2024 | |||
| 12.02.2023 | 1:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2022/2023 | |||
| 17.08.2022 | 1:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2022/2023 | |||
| 17.04.2022 | 0:2 | 0-2 | Mađarska 2 | 2021/2022 | |||
| 31.10.2021 | 1:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2021/2022 | |||
| 06.11.2019 | 1:1 | 0-2 | Mađarska 2 | 2019/2020 | |||
| 31.03.2019 | 0:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2018/2019 | |||
| 03.10.2018 | 2:0 | 0-2 | Mađarska 2 | 2018/2019 |
| Tisakečke | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 11 | 3 | 5 | 3 | 11:12 | (-1) | 23 | 1,00 | 1,09 | 2,09 | 8 | 3 | 73:27 |
| Domaćin | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | (-1) | 11 | 1,00 | 1,20 | 2,20 | 4 | 1 | 80:20 |
| Gost | 6 | 2 | 3 | 1 | 6:6 | (0) | 12 | 1,00 | 1,00 | 2,00 | 4 | 2 | 67:33 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari