Ponuda po danu
Po takmičenju
Iran, Iran 1
Traktor Sazi - Sanat Naft
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10. (Sub) | 15:30 | Sanat Naft-Aluminijum Arak | 5.35 | 3.15 | 1.66 | 1.37 | 2.70 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 12:00 | Zob Ahan-Hadormalou Akadan | 2.95 | 2.62 | 2.55 | 1.26 | 3.25 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 13:30 | Kejbar Koramabad-Esteglal Kuzestan | 2.18 | 2.60 | 3.80 | 1.21 | 3.60 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 13:30 | Malavan-Traktor Sazi | 5.45 | 3.00 | 1.68 | 1.39 | 2.62 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 14:00 | Šams Azar-Sepahan | 4.40 | 3.20 | 1.75 | 1.45 | 2.50 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 15:45 | Fulad-Nasaji Mazandaran | 1.59 | 3.05 | 6.50 | 1.24 | 3.40 | (1) |
| 19.10. (Pon) | 13:15 | Fajr Šepasi-Pajkan | 2.40 | 2.88 | 2.88 | 1.47 | 2.38 | (1) |
| 19.10. (Pon) | 13:15 | Mes Šar-e Babak-Persepolis | 10.30 | 4.05 | 1.30 | 1.55 | 2.20 | (1) |
| 19.10. (Pon) | 14:15 | Esteglal Teheran-Gol Gohar | 1.82 | 2.95 | 4.55 | 1.33 | 2.85 | (1) |
| 22.10. (Čet) | 13:30 | Traktor Sazi-Sanat Naft | 1.26 | 4.60 | 10.50 | 1.84 | 1.84 | (1) |
| 23.10. (Pet) | 13:15 | Hadormalou Akadan-Esteglal Teheran | 3.75 | 2.88 | 2.02 | 1.45 | 2.50 | (1) |
| 25.10. (Ned) | 13:45 | Persepolis-Fulad | 1.63 | 3.25 | 5.40 | 1.50 | 2.38 | (1) |
| 25.10. (Ned) | 13:45 | Sepahan-Mes Šar-e Babak | 1.26 | 4.60 | 10.50 | 1.84 | 1.84 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Traktor Sazi
Sanat Naft
- Sanat Naft je bez pobede u poslednjih 8 mečeva u takmičenju Iran 1.
- Na utakmicama tima Traktor Sazi broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 8 mečeva u takmičenju Iran 1.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Persepolis | 8 | 5 | 2 | 1 | 15 | : | 4 | (+11) | 17 |
| 2 | Traktor Sazi | 8 | 5 | 2 | 1 | 9 | : | 2 | (+7) | 17 |
| 3 | Esteglal Teheran | 8 | 4 | 4 | 0 | 10 | : | 2 | (+8) | 16 |
| 4 | Sepahan | 8 | 5 | 1 | 2 | 13 | : | 6 | (+7) | 16 |
| 5 | Fulad | 8 | 4 | 3 | 1 | 9 | : | 5 | (+4) | 15 |
| 6 | Aluminijum Arak | 8 | 3 | 4 | 1 | 10 | : | 6 | (+4) | 13 |
| 7 | Gol Gohar | 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | : | 7 | (+3) | 13 |
| 8 | Fajr Šepasi | 8 | 2 | 4 | 2 | 6 | : | 10 | (-4) | 10 |
| 9 | Pajkan | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | : | 7 | (-1) | 9 |
| 10 | Nasaji Mazandaran | 8 | 2 | 3 | 3 | 5 | : | 7 | (-2) | 9 |
| 11 | Hadormalou Akadan | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | : | 11 | (-5) | 9 |
| 12 | Kejbar Koramabad | 8 | 1 | 5 | 2 | 10 | : | 10 | (0) | 8 |
| 13 | Malavan | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | : | 11 | (-4) | 8 |
| 14 | Zob Ahan | 8 | 1 | 4 | 3 | 5 | : | 8 | (-3) | 7 |
| 15 | Šams Azar | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | : | 10 | (-3) | 6 |
| 16 | Esteglal Kuzestan | 8 | 1 | 3 | 4 | 4 | : | 12 | (-8) | 6 |
| 17 | Mes Šar-e Babak | 8 | 0 | 5 | 3 | 6 | : | 12 | (-6) | 5 |
| 18 | Sanat Naft | 8 | 0 | 4 | 4 | 3 | : | 11 | (-8) | 4 |
1. i 2.mesto - Azijska Liga Šampiona
Pobednik Kupa - Azijska Liga Šampiona 2
Pobednik Kupa - Azijska Liga Šampiona 2
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Persepolis | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | : | 2 | 12 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 2 | 5 | |
| 2. | Traktor Sazi | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 10 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 1 | 7 | |
| 3. | Esteglal Teheran | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | : | 1 | 10 | 4 | 1 | 3 | 0 | 2 | : | 1 | 6 | |
| 4. | Sepahan | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | : | 3 | 9 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | 7 | |
| 5. | Fulad | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | : | 2 | 8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 3 | 7 | |
| 6. | Aluminijum Arak | 4 | 0 | 4 | 0 | 3 | : | 3 | 4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | 9 | |
| 7. | Gol Gohar | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 2 | 9 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 4 | |
| 8. | Fajr Šepasi | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | : | 2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 8 | 4 | |
| 9. | Pajkan | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 6 | 3 | |
| 10. | Nasaji Mazandaran | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 3 | 5 | |
| 11. | Hadormalou Akadan | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 6 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 5 | 5 | |
| 12. | Kejbar Koramabad | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 4 | 5 | 4 | 0 | 3 | 1 | 5 | : | 6 | 3 | |
| 13. | Malavan | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 5 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 6 | 5 | |
| 14. | Zob Ahan | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 3 | 5 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | : | 5 | 2 | |
| 15. | Šams Azar | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 7 | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 3 | 5 | |
| 16. | Esteglal Kuzestan | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 8 | 1 | |
| 17. | Mes Šar-e Babak | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 8 | 2 | |
| 18. | Sanat Naft | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | : | 6 | 2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | : | 5 | 2 | |
Traktor Sazi
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2026 | Al Šamal | 0:0 | 0-2 | Azijska LŠ 1 | 2026/2027 | |||
| 08.10.2026 | Esteglal Teheran | 1:1 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | Šabab Al Ahli Dubai | 0:1 | 0-2 | Azijska LŠ 1 | 2026/2027 | |||
| 10.09.2026 | Esteglal Kuzestan | 0:1 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Gol Gohar | 1:0 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 01.09.2026 | Šams Azar | 0:0 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Hadormalou Akadan | 2:0 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 24.08.2026 | Persepolis | 1:0 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 18.08.2026 | Sepahan | 2:0 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Pajkan | 2:0 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 |
Sanat Naft
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Persepolis | 1:3 | 3+ | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Hadormalou Akadan | 1:2 | 3+ | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Pajkan | 0:2 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 02.09.2026 | Sepahan | 0:0 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Mes Šar-e Babak | 0:0 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 24.08.2026 | Fulad | 0:3 | 3+ | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 19.08.2026 | Fajr Šepasi | 0:0 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Malavan | 1:1 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 16.07.2026 | Niroj Zamini | 2:0 | 0-2 | Iran 2 | 2025/2026 | |||
| 11.07.2026 | Mes Kerman | 1:0 | 0-2 | Iran 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.06.2024 | 3:0 | 3+ | Iran 1 | 2023/2024 | |||
| 30.12.2023 | 3:0 | 3+ | Iran 1 | 2023/2024 | |||
| 28.02.2023 | 3:1 | 3+ | Iran 1 | 2022/2023 | |||
| 10.09.2022 | 1:0 | 0-2 | Iran 1 | 2022/2023 | |||
| 12.02.2022 | 0:1 | 0-2 | Iran 1 | 2021/2022 | |||
| 25.10.2021 | 3:0 | 3+ | Iran 1 | 2021/2022 | |||
| 14.05.2021 | 1:1 | 0-2 | Iran 1 | 2020/2021 | |||
| 24.12.2020 | 1:2 | 3+ | Iran 1 | 2020/2021 | |||
| 04.07.2020 | 2:0 | 0-2 | Iran 1 | 2019/2020 | |||
| 25.10.2019 | 1:2 | 3+ | Iran 1 | 2019/2020 | |||
| 05.04.2019 | 1:0 | 0-2 | Iran 1 | 2018/2019 | |||
| 20.10.2018 | 1:2 | 3+ | Iran 1 | 2018/2019 | |||
| 14.09.2018 | 3:3 | 3+ | Iran, Kup | 2018/2019 | |||
| 22.04.2018 | 1:1 | 0-2 | Iran 1 | 2017/2018 | |||
| 01.12.2017 | 1:1 | 0-2 | Iran 1 | 2017/2018 | |||
| 17.01.2017 | 2:2 | 3+ | Iran 1 | 2016/2017 | |||
| 01.08.2016 | 0:0 | 0-2 | Iran 1 | 2016/2017 | |||
| 18.01.2013 | 1:0 | 0-2 | Iran 1 | 2012/2013 | |||
| 19.08.2012 | 3:2 | 3+ | Iran 1 | 2012/2013 | |||
| 08.02.2012 | 4:1 | 3+ | Iran 1 | 2011/2012 | |||
| 25.09.2011 | 3:3 | 3+ | Iran 1 | 2011/2012 | |||
| 20.05.2011 | 3:1 | 3+ | Iran 1 | 2010/2011 | |||
| 04.12.2010 | 3:1 | 3+ | Iran 1 | 2010/2011 |
| Traktor Sazi | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 23 | 12 | 7 | 4 | 44:24 | (+20) | 68 | 1,91 | 1,04 | 2,96 | 9 | 14 | 39:61 |
| Domaćin | 11 | 8 | 3 | 0 | 24:8 | (+16) | 32 | 2,18 | 0,73 | 2,91 | 5 | 6 | 45:55 |
| Gost | 12 | 4 | 4 | 4 | 20:16 | (+4) | 36 | 1,67 | 1,33 | 3,00 | 4 | 8 | 33:67 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari