Ponuda po danu
Po takmičenju
Italija, Italija 2
Virtus Entela - Modena
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11. (Sub) | 16:15 | Mantova-Helas Verona | 2.65 | 3.35 | 2.55 | 1.95 | 1.77 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 18:30 | Benevento-Avelino | 2.12 | 3.25 | 3.40 | 1.78 | 1.94 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 14:00 | Virtus Entela-Modena | 2.95 | 3.10 | 2.40 | 1.69 | 2.07 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 16:15 | Karareze-Sampdorija | 2.40 | 3.25 | 2.90 | 1.82 | 1.89 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 18:30 | Vićenca-Kremoneze | 3.05 | 3.20 | 2.32 | 1.78 | 1.94 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Virtus Entela
Modena
- Modena je bez poraza u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Italija 2
- Na utakmicama tima Modena broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Italija 2.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 11 | 8 | 3 | 0 | 25 | : | 13 | (+12) | 27 |
| 2 | Askoli Kalčo 1898 | 11 | 5 | 5 | 1 | 17 | : | 7 | (+10) | 20 |
| 3 | Modena | 10 | 6 | 2 | 2 | 18 | : | 10 | (+8) | 20 |
| 4 | Mantova | 10 | 5 | 3 | 2 | 15 | : | 11 | (+4) | 18 |
| 5 | Piza | 11 | 4 | 4 | 3 | 20 | : | 17 | (+3) | 16 |
| 6 | Benevento | 10 | 4 | 3 | 3 | 14 | : | 10 | (+4) | 15 |
| 7 | Padova | 11 | 4 | 3 | 4 | 12 | : | 13 | (-1) | 15 |
| 8 | Ćezena | 11 | 3 | 6 | 2 | 12 | : | 14 | (-2) | 15 |
| 9 | Sudtirol | 11 | 3 | 6 | 2 | 13 | : | 12 | (+1) | 15 |
| 10 | Avelino | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | : | 10 | (+5) | 15 |
| 11 | Helas Verona | 10 | 4 | 3 | 3 | 19 | : | 13 | (+6) | 15 |
| 12 | Juve Stabija (-4) | 11 | 4 | 4 | 3 | 12 | : | 11 | (+1) | 12 |
| 13 | Kremoneze | 10 | 3 | 3 | 4 | 10 | : | 11 | (-1) | 12 |
| 14 | Areco | 11 | 3 | 2 | 6 | 9 | : | 20 | (-11) | 11 |
| 15 | Virtus Entela | 10 | 2 | 4 | 4 | 11 | : | 12 | (-1) | 10 |
| 16 | Karareze | 10 | 3 | 1 | 6 | 9 | : | 13 | (-4) | 10 |
| 17 | Vićenca | 10 | 2 | 3 | 5 | 13 | : | 20 | (-7) | 9 |
| 18 | Empoli | 11 | 2 | 3 | 6 | 12 | : | 19 | (-7) | 9 |
| 19 | Sampdorija | 10 | 2 | 2 | 6 | 10 | : | 18 | (-8) | 8 |
| 20 | Katancaro | 11 | 1 | 3 | 7 | 11 | : | 23 | (-12) | 6 |
Ako 3-plasirani tim završi prvenstvo sa više od 15 bodova prednosti u odnosu na 4-plasiranog, plej of se ne igra i 3-plasirani tim ulazi direktno u 1.ligu.
Ako 16-plasirani tim završi prvenstvo sa više od 5 bodova prednosti u odnosu na 17-plasiranog, plej aut se ne igra i 17-plasirani tim ispada u 3.ligu.
Ako 16-plasirani tim završi prvenstvo sa više od 5 bodova prednosti u odnosu na 17-plasiranog, plej aut se ne igra i 17-plasirani tim ispada u 3.ligu.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Palermo | 5 | 5 | 0 | 0 | 11 | : | 4 | 15 | 6 | 3 | 3 | 0 | 14 | : | 9 | 12 | |
| 2. | Askoli Kalčo 1898 | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | : | 4 | 12 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | : | 3 | 8 | |
| 3. | Modena | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | : | 5 | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | : | 5 | 10 | |
| 4. | Mantova | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | : | 7 | 7 | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | : | 4 | 11 | |
| 5. | Piza | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | : | 12 | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 5 | 8 | |
| 6. | Benevento | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | : | 7 | 9 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 3 | 6 | |
| 7. | Padova | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | : | 7 | 8 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | 7 | |
| 8. | Ćezena | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | : | 6 | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 8 | 5 | |
| 9. | Sudtirol | 6 | 2 | 4 | 0 | 6 | : | 3 | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 9 | 5 | |
| 10. | Avelino | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 5 | 10 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 5 | 5 | |
| 11. | Helas Verona | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | : | 6 | 11 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 7 | 4 | |
| 12. | Juve Stabija (-4) | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 5 | 7 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | : | 6 | 9 | |
| 13. | Kremoneze | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 5 | 7 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 6 | 5 | |
| 14. | Areco | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | : | 10 | 2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | : | 10 | 9 | |
| 15. | Virtus Entela | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | : | 7 | 3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 5 | 7 | |
| 16. | Karareze | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | : | 6 | 6 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 7 | 4 | |
| 17. | Vićenca | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 8 | 4 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | : | 12 | 5 | |
| 18. | Empoli | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 9 | 4 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | : | 10 | 5 | |
| 19. | Sampdorija | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 5 | 6 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | : | 13 | 2 | |
| 20. | Katancaro | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 10 | 4 | 7 | 0 | 2 | 5 | 7 | : | 13 | 2 | |
Virtus Entela
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Sampdorija | 0:2 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 27.10.2026 | Avelino | 1:1 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Mantova | 0:1 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Padova | 2:1 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Juve Stabija | 1:1 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Kremoneze | 0:0 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Piza | 4:1 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Vićenca | 2:2 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Ćezena | 1:2 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Sudtirol | 0:1 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 |
Modena
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Mantova | 1:1 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 27.10.2026 | Vićenca | 2:1 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Ćezena | 3:0 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Karareze | 1:2 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Helas Verona | 3:2 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Empoli | 2:1 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Sudtirol | 1:1 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Avelino | 0:1 | 0-2 | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Kremoneze | 3:0 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Benevento | 2:1 | 3+ | Italija 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2026 | 2:1 | 3+ | Italija 2 | 2025/2026 | |||
| 05.10.2025 | 0:2 | 0-2 | Italija 2 | 2025/2026 | |||
| 30.01.2022 | 0:2 | 0-2 | Italija 3 B | 2021/2022 | |||
| 25.09.2021 | 2:1 | 3+ | Italija 3 B | 2021/2022 | |||
| 16.04.2016 | 1:0 | 0-2 | Italija 2 | 2015/2016 | |||
| 28.11.2015 | 1:0 | 0-2 | Italija 2 | 2015/2016 | |||
| 06.06.2015 | 1:1 | 0-2 | Italija 2 pa | 2014/2015 | |||
| 30.05.2015 | 2:2 | 3+ | Italija 2 pa | 2014/2015 | |||
| 11.04.2015 | 0:2 | 0-2 | Italija 2 | 2014/2015 | |||
| 16.12.2014 | 1:1 | 0-2 | Italija 2 | 2014/2015 |
| Virtus Entela | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 10 | 4 | 3 | 3 | 10:12 | (-2) | 22 | 1,00 | 1,20 | 2,20 | 7 | 3 | 70:30 |
| Domaćin | 5 | 2 | 2 | 1 | 6:6 | (0) | 12 | 1,20 | 1,20 | 2,40 | 3 | 2 | 60:40 |
| Gost | 5 | 2 | 1 | 2 | 4:6 | (-2) | 10 | 0,80 | 1,20 | 2,00 | 4 | 1 | 80:20 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari