POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(49)
Engleska
(18)
Nemačka
(60)
Italija
(30)
Francuska
(10)
Srbija
(17)
Albanija
(2)
Alžir
(6)
Andora
(1)
Angola
(1)
Argentina
(54)
Australija
(1)
Austrija
(15)
Azerbejdžan
(2)
Belgija
(16)
Belorusija
(6)
BIH
(4)
Bolivija
(3)
Brazil
(44)
Bugarska
(15)
Češka
(12)
Čile
(14)
Danska
(16)
Egipat
(4)
Ekvador
(7)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Filipini
(1)
Finska
(7)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gruzija
(1)
Gvatemala
(1)
Holandija
(18)
Honduras
(1)
Hrvatska
(9)
Iran
(4)
Island
(8)
Izrael
(5)
Japan
(9)
Južna Afrika
(6)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(4)
Kazahstan
(1)
Kenija
(2)
Kina
(8)
Kipar
(6)
Kolumbija
(5)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(3)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malavi
(3)
Malezija
(2)
Maroko
(2)
Mađarska
(15)
Meksiko
(3)
Moldavija
(2)
Norveška
(25)
Panama
(1)
Paragvaj
(4)
Peru
(8)
Poljska
(22)
Portugalija
(21)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(8)
Rusija
(18)
SAD
(37)
Salvador
(2)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(3)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(10)
Slovačka
(6)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(6)
Švedska
(27)
Tajland
(5)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(3)
Uganda
(4)
Ukrajina
(11)
Urugvaj
(9)
Venecuela
(2)
Rezultati po danu
<
03.12.2000. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
Italija 4 B
Gualdo
1:1
San Marino Kalčo
Imoleze
0:0
Teramo
Maserateze
1:1
Kastel San Pjetro
Prato
0:0
Montevarki
Rimini
2:0
Kjeti
Rondinela
1:2
Lanćano
Sanđovaneze
1:1
Gubio
Vijaređo
1:0
Kastelnuovo
Italija 4 C
Fazano
0:0
Tricaze
Fođa
1:1
Taranto
Igea Virtus
3:0
Kaveze
Juve Stabija
1:1
Aćireale
Katancaro
3:2
Kastrovilari
Puteolana
2:1
Ðuljano
Sant Anastazija
3:0
Đela
Sora
1:2
Kampobaso
Turis
0:0
Nardo Nuova
Jugoslavija 1
OFK Beograd
2:0
Obilić
Južna Afrika 1
Blemfontejn Seltik
1:2
Kajzer Čifs
Buš Baks
1:0
Mamelodi Sandauns
Golden Erouz
1:0
Santos Kejptaun
Ria Stars
0:0
Fri Stejt Stars
Južna Koreja, Kup
polufinale
Jeonbuk Hjundai Motors
2:1
Pučon
Songnam Ilva Čunma
0:0
Pusan Ikons
1:0 nakon produžetaka.
Katar 1
Al Rajan
1:1
Al Arabi Doha
Kipar 1
Anortozis
2:1
Apolon Limasol
Digenis Akritas Morfou
2:3
Omonija
Kolumbija, Finale
Deportes Tolima
1:0
Amerika Kali
Junior
4:3
Independiente Santa Fe
Kostarika 1 Apertura
Karmelita
1:1
Munisipal Puntarenas
Kartagines
2:1
Santos de Guapiles
Saprisa
0:0
Herediano
Luksemburg 1
Avenir Begen
0:0
Union Luksemburg
Ecela
1:1
Hobšajd
Grevenmaher
4:0
Rodanž 91
Rumelanž
1:1
Monderkanž
Ženes Eš
0:2
Sporting Mercig
Malta 1 - 1.deo
Hamrun Spartans
2:0
Hajra Tornados
Rabat Ajaks
1:3
Sliema Vonderers
Maroko 1
Čabab Mohamedia
1:1
Magreb Fes
Hasania Agadir
1:0
FUS Rabat
Itihad Hemiset
0:0
Olimpik Huribga
Raja Beni Melal
1:1
Kavkab Marakeš
TS Kazablanka
1:3
Omnisport Meknes
Ženes Masira
1:1
Rasing Kazablanka
Meksiko 1 (Invierno) - Plej of
četvrtfinale (r)
Pačuka
1:2
Monarkas Morelija
Nemačka 1
Energi Kotbus
1:0
Hanza
Kajzerslautern
2:1
Hamburger SV
Nemačka 2
Majnc 05
2:0
Nirnberg
Rot Vajs Oberhauzen
1:0
Rot Vajs Ahlen
Sent Pauli 1910
3:3
Alemanija Ahen
Ulm 1846
1:0
Valdhof 07
Nemačka 3 (Jug)
Bajern Minhen II
3:0
Štutgart II
Darmštat 98
3:1
Karl Cajs Jena
Nemačka 3 (Sever)
Borusija Dortmund II
1:1
Erzgebirge Aue
Rot Vajs Esen
1:3
Ajntraht Braunšvajg
Verl
3:1
Vatenšajd 09
Vilhelmshafen
0:1
Zahsen Lajpcig
Nikaragva 1 - 1.deo
Dirangen
3:2
Deportivo Masačapa
San Markos
10:0
Matigvas
Paragvaj 1 Kl. pl.of II f.
finale (r)
Gvarani Asunsion
1:3
Olimpija Asunsion
Peru 1 (Klausura)
Alijanca Atletiko
0:0
Melgar
Deportivo Munisipal
2:3
Alijanca
Deportivo UPAO
0:3
Sport Bojs
Huan Aurih
4:2
Union Minas
Univerzitario
3:2
Sporting Kristal
Portugalija 1
Benfika
3:0
Sporting Lisabon
Boavišta
5:1
Alverka
Estrelja Amadora
2:1
Žil Visente
Kampomajorense
2:2
Maritimo
Pasoš Fereira
1:1
Farense
Uniao Leiria
2:1
Salgeiroš
Portugalija 2
Ešpinjo
0:1
Marko
Felgeiraš
0:4
Ovarense
Maja
1:2
Akademika
Nasional Madeira
2:1
Leka
Naval
1:2
Lamas
Rio Ave
2:1
Varzim
Santa Klara
3:0
Imortal
Šaveš
0:0
Freamunde
Vitoria Setubal
2:1
Penafiel
Salvador 1 Apertura
Alijanca San Salvador
1:2
Agvila
Deportivo Dragon
1:0
ADET
Munisipal Limenjo
1:1
FAS
Santa Klara
0:2
Atletiko Balboa
San Marino 1
Montevito
1:3
Murata
Tre Fiori
1:1
Faetano
Škotska 1
Harts
0:1
Rendžers
Madervel
1:3
Hibernijan
Slovenija 1
Gorica
0:2
Maribor
Španija 1
Alaves
2:1
Atletik Bilbao
Real Oviedo
3:2
Malaga
Real Sosijedad
1:1
Las Palmas
Saragosa
1:1
Majorka
Viljareal
0:0
Numansija
Španija 2
Badahoz
2:0
Sevilja
Betis
2:1
Leganjes
Haen
0:2
Real Sporting Hihon
Kompostela
0:2
Albasete Balompi
Kordoba
1:3
Mursija
1
2
3
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno