POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(37)
Engleska
(129)
Nemačka
(65)
Italija
(58)
Francuska
(32)
Srbija
(10)
Afrika
(2)
Albanija
(3)
Alžir
(1)
Andora
(1)
Argentina
(35)
Australija
(11)
Austrija
(15)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Belgija
(10)
Belorusija
(6)
BIH
(5)
Brazil
(26)
Bugarska
(16)
Češka
(16)
Čile
(16)
Crna Gora
(4)
Danska
(17)
Egipat
(6)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(1)
Finska
(25)
Gana
(1)
Grčka
(18)
Gruzija
(3)
Gvatemala
(6)
Holandija
(22)
Honduras
(5)
Hong Kong
(3)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Indonezija
(4)
Irak
(1)
Irska
(3)
Island
(5)
Izrael
(7)
Japan
(23)
Južna Afrika
(10)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(14)
Kanada
(3)
Katar
(6)
Kazahstan
(4)
Kenija
(9)
Kina
(10)
Kipar
(5)
Kolumbija
(14)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(2)
Malta
(3)
Maroko
(6)
Mađarska
(15)
Meksiko
(18)
Nigerija
(1)
Norveška
(21)
Obala Slonovače
(1)
Panama
(6)
Paragvaj
(5)
Peru
(7)
Poljska
(20)
Portugalija
(19)
Rep. Srpska
(2)
Rumunija
(23)
Rusija
(27)
SAD
(26)
Salvador
(6)
Saud. Arabija
(4)
Sev. Makedonija
(1)
Severna Irska
(9)
Škotska
(22)
Slovačka
(10)
Slovenija
(9)
Švajcarska
(7)
Švedska
(53)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(6)
Uganda
(1)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(6)
Vels
(6)
Venecuela
(1)
Zambija
(2)
Rezultati po danu
<
29.04.2007. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Portugalija 3 Grupa A
Maja
2:3
Maritimo B
Maria da Fonte
0:1
Moreirense
Pontasolense
3:0
Braganca
Ribeirao
1:0
Fafe
Vilja Mea
3:0
Louzada
Portugalija 3 Grupa B
Dragoeš Sandinenseš
2:0
Marko
Ešpinjo
4:2
Oliveirense
Kamača
3:1
Mačiko
Lusitanija Lourosa
2:0
Esmoriz
Paredeš
4:1
Lamas
Portosantense
1:0
Fiaeš
Uniao Madeira
5:1
Infesta
Portugalija 3 Grupa C
Avanka
1:0
Portomosense
Fatima
4:0
Mirandense
Lusitanija
1:2
Penalva do Kastelo
Madalena
3:1
Oliveira Bairo
Operario
4:0
Pombal
SL Nelas
3:1
Pampiljoza
Sporting Kovilja
2:0
Turizense
Portugalija 3 Grupa D
Abranteš
1:1
Atletiko Lisabon
Bareirense
1:1
Luletano
Imortal
0:0
Elektriko
Pinjalnovense
1:0
Odivelaš
Real Keluž
3:4
Mesinense
Torense
3:0
Estrelja Vendas Novas
UD Rio Maior
2:1
Mafra
Republika Srpska 1
Drina Zvornik
1:0
Rudar Prijedor
Glasinac
2:0
Drina HE
Kozara
0:0
BSK Nektar
Laktaši
3:2
Sloboda Novi Grad
Ljubić
2:0
Famos
Omladinac
1:5
Borac Šamac
Rudar Ugljevik
0:0
Jedinstvo Brčko
Rumunija 1
Arđeš Pitešti
0:0
CFR 1907 Kluž
Dinamo Bukurešt
2:0
Glorija Bistrica
Steaua
3:0
Ocelul
UTA Arad
1:0
Čelaul
Žiul Petrosani
1:2
Farul
Rusija 1
CSKA Moskva
3:1
Saturn
Krila Sovjetov
1:0
Amkar
Kubanj
0:0
Spartak Moskva
Rubin
0:0
Rostov
SAD 1
Dalas
0:1
Nju Ingland Revolušn
Hjuston Dinamo
0:1
Čikago Fajer
SAD 2
Portoriko Ajlenders
0:0
Sijetl Saunders
Salvador 1 Klausura
FAS
2:0
Čalatenango
Independiente Nasional 1906
3:2
Agvila
Onse Deportivo
1:1
Alijanca San Salvador
San Salvador
1:2
L.A. Firpo
Singapur, Kup
1/8 finala
Albireks Nigata II
0:1
Bangkok Juniversiti
Škotska 1 Plej of
Seltik
1:3
Harts
Slovačka 1 Plej aut
Eldus Močenok
1:0
ViOn
Slovačka 1 Plej of
Slovan Bratislava
3:2
MŠK Žilina
Slovačka 2 Plej aut
MFK Košice B
0:0
DAC 1904 Dunajska Streda
Slovenija 1
Bela Krajina
1:2
Koper
Drava
1:1
Primorje
Slovenija 2
Bonifika
3:3
Tineks Šenčur
Livar
1:3
Zagorje
Španija 1
Atletik Bilbao
1:4
Real Madrid
Barselona
1:0
Levante
Hetafe
1:0
Real Sosijedad
Himnastik
0:3
Viljareal
Osasuna
2:2
Saragosa
Rasing Santander
0:0
Deportivo La Korunja
Selta
0:3
Majorka
Sevilja
3:1
Espanjol
Španija 2
Elče
2:1
Real Madrid Kastilja
Lorka
2:3
Tenerife
Numansija
1:1
Albasete Balompi
Ponferadina
3:3
Vesindario
Salamanka
0:0
Malaga
Valjadolid
1:1
Mursija
Španija 3 I
Alkorkon
0:0
Lanzarote
Himnastika Torelavega
2:0
Univ. Las Palmas
Kobena
0:5
Atletiko Madrid B
Lugo
3:2
Rasing Santander B
Orijentasion Maritima
2:1
Fuenlabrada
Pahara Plajas
1:1
Leganjes
Puertoljano
3:1
Ourense
Rasing Ferol
1:1
Talavera
Rejes
2:1
Pontevedra
Španija 3 II
Alfaro
1:2
Amurio
Burgos
1:0
Sestao River
Eibar
3:0
Deportivo Logronjes
Guihuelo
0:1
Lemona
Kultural Leonesa
1:1
Atletik Bilbao B
Logronjes
2:2
Zamora
Marino Luanko
2:0
Barakaldo
Palensija
0:2
Valjadolid B
Real Sosijedad B
4:1
Univerzidad Oviedo
Real Union
3:1
Real Oviedo
Španija 3 III
Alikante
2:0
Figueres
Barbastro
2:0
Sant Andreu
Barselona B
2:2
Valensija B
Eldense
0:1
Orihuela
Espanjol B
2:2
Benidorm
Gramenet
2:0
Hueska
Levante B
1:0
Badalona
Ljeida
1:3
Hospitalet
Viljahojosa
1:1
Alkojano
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
19.04.2024.
18.04.2024.
17.04.2024.
16.04.2024.
15.04.2024.
14.04.2024.
13.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno