POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(17)
Engleska
(23)
Nemačka
(25)
Italija
(23)
Francuska
(30)
Alžir
(1)
Argentina
(15)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Belgija
(6)
Brazil
(33)
Bugarska
(8)
Češka
(6)
Čile
(2)
Danska
(8)
Egipat
(5)
Ekvador
(2)
Estonija
(1)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(4)
Gana
(1)
Grčka
(9)
Holandija
(20)
Hrvatska
(2)
Iran
(5)
Irska
(15)
Island
(1)
Izrael
(4)
Jamajka
(1)
Japan
(30)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(1)
Kenija
(1)
Kina
(1)
Kipar
(8)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(3)
Litvanija
(5)
Mađarska
(7)
Meksiko
(4)
Nigerija
(1)
Norveška
(6)
Paragvaj
(2)
Peru
(3)
Poljska
(14)
Portugalija
(10)
Rumunija
(4)
Rusija
(15)
SAD
(27)
Saud. Arabija
(13)
Severna Irska
(1)
Škotska
(11)
Slovačka
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(10)
Tajland
(6)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(5)
Ukrajina
(7)
Urugvaj
(3)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Rezultati po danu
<
16.04.2008. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Južna Koreja, Liga Kup gr.
Jeju Junajted
0:1
Gjeongnam
Jeonbuk Hjundai Motors
3:0
Seongnam Ilva Čunma
Seul
0:0
Inčeon Junajted
Suvon Samsung Bluvings
3:0
Busan I`Park
Ulsan Hjundai Horang-i
1:0
Daegu
Kamerun 1
Esperans Guider
0:0
Kajman Duala
Fovu Baham
1:0
Igl Rojal Menua
Fudre Akonolinga
0:0
Kotonsport Garua
Maunt Kamerun
1:1
Kenon Jaunde
Tiko Junajted
3:0
Universite
Tonere Jaunde
2:0
Internacional Lion Ngoma
Kipar, Kup gr.
Aja Napa
1:0
APOEL
Anortozis
2:1
Aris Limasol
Kolumbija, Kup gr.
Union Magdalena
1:1
Junior
Kopa Libertadores - I faza
Libertad
1:2
Arsenal Sarandi
Real Potosi
5:1
Kruzeiro
San Hoze
0:3
Gvadalahara Čivas
San Lorenco
3:0
Karakas
Santos
2:1
Kukuta Deportivo
Kostarika 1 Verano
Saprisa
0:1
Munisipal Perez Zeledon
Kuvajt, Emir Kup
četvrtfinale
Al Fahahel
0:0
Sulajbihat
Kuvajt Klub
1:1
Al Salmija
Letonija 1 - 1.deo
Ventspils
2:0
Riga
Libija 1
Al Ahli Bengazi
0:0
Al Madina
Al Akhdar
1:0
Al Uruba Adželat
Al Džazira Zuvara
2:1
Al Nasr Bengazi
Al Šat
2:1
Olimpik Azaveja
Mađarska, LK 2.deo
polufinale
Debrecin
2:0
Bodajk Šiofok
Moldavija, Kup
polufinale
Nistru Otaci
2:1
Zimbru
Tiraspol
0:0
Šerif
Nemačka 1
Ajntraht Frankfurt
1:3
Bajern Minhen
Arminija Bilefeld
1:0
Bajer Leverkuzen
Borusija Dortmund
1:3
Hanover 96
Duizburg
0:1
Karlsrue
Štutgart
3:0
Nirnberg
Nemačka 2
Alemanija Ahen
1:0
Erzgebirge Aue
Grojter Firt
2:1
Ofenbaher Kikers
Karl Cajs Jena
2:2
Bor. Menhengladbah
Sent Pauli 1910
3:1
1899 Hofenhajm
TuS Koblenc
3:2
Frajburg
Nemačka 3 (Jug)
Fulendorf
1:1
Jan Regenzburg
Nigerija 1
Bajelsa Junajted
4:3
Viki Turist
Panama 1 Apertura
Atletiko Čiriki
2:1
Plaza Amador
Munisipal Čorilo
0:1
Atletiko Veraguense
Peru 1 (Apertura)
Alijanca
0:0
Sijensijano
Poljska, Liga Kup
polufinale (r)
Gornjik Zabže
1:1
Groclin
Portugalija, Kup
polufinale
Sporting Lisabon
5:3
Benfika
Prijateljski (rep.)
Meksiko
1:0
Kina
Rumunija, Kup
polufinale
Dačija Mioveni
0:3
CFR 1907 Kluž
Rusija 2
Anži
2:1
Volga Uljanovsk
Dinamo Barnaul
1:0
Baltika
Igrano u Novosibirsku.
Metalurg Kuzbas
2:0
Torpedo
Nosta
0:0
Zvezda Irkutsk
Saljut Energija
0:0
Černomorec Novorosijsk
Sibir
3:1
Dinamo Briansk
SKA Rostov
0:1
Kubanj
Sportakademklub
0:0
Kamaz
Igrano u Himkiju.
Vitjaz
0:3
SKA Energija
Igrano u Himkiju.
Rusija, Kup
polufinale
Amkar
1:0
Ural
CSKA Moskva
2:1
Tom
Salvador 1 Klausura
Onse Deportivo
0:0
Alijanca San Salvador
Vista Hermoza
0:0
Isidro Metapan
Sirija, Kup
1/8 finala (r)
Al Karama
3:0
Al Šabab
Škotska 1 - 1.deo
Seltik
2:1
Rendžers
Škotska 2
Kvin of Saut
2:0
Partik Tistl
Slovenija, Kup
polufinale
Interblok
2:1
Koper
Maribor
1:0
Domžale
Španija, Kup
finale
Valensija
3:1
Hetafe
Igrano u Madridu.
Srbija 3 (Zapad)
Sloboda Čačak
0:2
Radnički Kragujevac
Srbija, Kup
polufinale
Crvena Zvezda
2:3
Partizan
Zemun
1:1
OFK Beograd
5:4 penalima.
Sudan 1
Al Hilal Omdurman
5:1
Al Ahli Vad Medani
Švajcarska 1
Sion
0:0
Lucern
St. Galen
1:4
Bazel
Tun
0:2
Grashopers
Švajcarska 2
Iverdon Sport
2:2
Vintertur
Kijaso
1:1
Krins
Lozana Sport
1:0
Šam
Servet
0:0
Lokarno
Vaduc
5:1
Konkordija
Švedska 1
Erebro
1:1
Đurgarden
IFK Norčeping
1:3
Halmštad
Malme
2:0
Gefle
Tunis 1
Avenir La Marsa
2:1
Esperans Tunis
Bizertin
1:2
Klub Sportif Sfaksien
Klub Afrikan
1:0
Olimpik Beđa
Stad Tunis
0:1
Etoal Sahel
Turska, Kup
polufinale (r)
Kajzerispor
4:1
Čajkur Rizespor
Ukrajina, Kup
polufinale (r)
Metalurg Donjeck
0:1
Dinamo Kijev
Šahtjor
3:0
Černomorec Odesa
Vels 1
Kernarfon Taun
1:0
Landžefni Taun
Venecuela, Kup
finale (r)
Aragva
0:0
UA Marakaibo
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno