POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(17)
Engleska
(23)
Nemačka
(25)
Italija
(23)
Francuska
(30)
Alžir
(1)
Argentina
(17)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Belgija
(6)
Brazil
(35)
Bugarska
(8)
Češka
(6)
Čile
(3)
Danska
(8)
Egipat
(5)
Ekvador
(3)
Estonija
(1)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(4)
Gana
(1)
Grčka
(9)
Holandija
(20)
Honduras
(1)
Hrvatska
(2)
Iran
(5)
Irska
(15)
Island
(1)
Izrael
(4)
Jamajka
(2)
Japan
(30)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(1)
Kenija
(1)
Kina
(1)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(3)
Litvanija
(5)
Mađarska
(7)
Meksiko
(5)
Nigerija
(1)
Norveška
(6)
Paragvaj
(3)
Peru
(3)
Poljska
(14)
Portugalija
(10)
Rumunija
(4)
Rusija
(15)
SAD
(28)
Saud. Arabija
(13)
Severna Irska
(1)
Škotska
(11)
Slovačka
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(10)
Tajland
(6)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(5)
Ukrajina
(7)
Urugvaj
(3)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Rezultati po danu
<
28.03.2010. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Italija 4 C
Aversa Normana
0:2
Sirakuza
Barleta
3:1
Viboneze
Brindizi 1912
3:1
Cisko Roma
Igea Virtus
0:2
Nojkataro
Izola Liri
0:2
Juve Stabija
Monopoli
0:1
Kasino
Skafateze
2:0
Katancaro
Vico Ekuense
0:1
Melfi
Đela
0:1
Manfredonija
Izrael 1 - 1.deo
Makabi Haifa
3:0
Hapoel Petah Tikva
Jamajka, Kup
polufinale
Arnet Gardens
3:4
Bojs Taun
Sent Džordžs SK
0:1
Hambl Lajons
Japan 1
Gamba Osaka
2:2
Vegalta Sendai
Omija Ardija
0:2
FK Tokio
Japan 2
Avispa Fukuoka
5:0
Kataler Tojama
Džef Junajted
2:1
Tespa Kusacu
Jokohama
1:2
Tokušima Vortis
Konsadole Saporo
2:0
Fađano Okajama
Oita Trinita
1:4
Točiđi
Sagan Tosu
2:1
Ehim
Tokio Verdi
0:2
Kašiva Rejsol
Jermenija 1
Kilikia
3:1
Gandzasar
MIKA
4:0
Banants
Jordan 1
Šabab Al Ordon
2:0
Itihad Al Ramta
Južna Koreja 1
Dedžon Sitizen
1:2
Daegu
Gangvon
5:2
Čunam Dragons
Gjeongnam
2:1
Suvon Samsung Bluvings
Gvangju Sangmu Feniks
0:0
Jeju Junajted
Kamerun 1
Kotonsport Garua
2:0
Universite
Pantere Bangangte
0:0
Union Duala
Kazahstan 1, 1.deo
Atirau
1:3
Tobol
Irtiš
0:0
Ordabasi
Kairat
0:3
Žetisu
Okžetpes
2:1
Lokomotiv Astana
Šahtjor Karaganda
2:0
Aktobe
Taraz
3:0
Akžajik
Kina 1
Ćingdao Jonun
1:1
Tjenđin Teda
Šanksi Žongksin Čanba
1:1
Dalijen Šide
Šenzen Rubi
0:0
Đangsu Seinti
Kipar 1 - plej of
Anortozis
2:0
Apolon Limasol
APOEL
0:1
Omonija
Kolumbija, 1.deo
Deportes Kindio
0:2
Onse Kaldas
Deportes Tolima
2:1
Amerika Kali
Envigado
1:7
Independiente Medeljin
Junior
2:0
Kukuta Deportivo
La Ekidad
3:0
Kortulua
Miljonarios
2:1
Santa Fe
Kostarika 1 Verano
Herediano
3:3
Ramonense
Santos de Guapiles
1:3
Alahuelense
Saprisa
0:0
Kartagines
Liban 1
Nejmeh
5:1
Al Hikma
Libija 1
Al Itihad Tripoli
2:1
Kalij Sirt
Al Nasr Bengazi
2:0
Al Akhdar
Litvanija 1
Žalgiris
1:0
Šiauliai
Luksemburg 1
Ecela
1:0
Svift Hesperanž
F91 Didelanž
4:0
Ženes Eš
Fola Eš
1:2
Rasing Union
Ham Benfika
0:3
Rumelanž
Monderkanž
0:4
UN Kerjeng 97
Makedonija 1
Metalurg Skoplje
1:1
Horizont Turnovo
Pelister
1:0
Vardar
Sileks
1:1
Milano Kumanovo
Malta 1 - 2.deo
Birkirkara
1:0
Valeta
Tarksien Rejnbouz
2:0
Hibernijans Paola
Maroko 1
FAR Rabat
2:1
Itihad Hemiset
Hasania Agadir
1:1
Vidad Kazablanka
KAC Kenitra
2:2
Magreb Fes
Radža Kazablanka
3:2
FUS Rabat
Mađarska 1
Ferencvaroš
1:1
Vašaš
Mađarska 2 - Istok
Boč
1:0
Makoi
Rakošpalotaj EAC
0:1
BKV Elore
Mađarska 2 - Zapad
Budapešt Honved II
2:2
Videoton II
Tatabanja
2:0
Sigetsentmikloš
Meksiko 1 (Bicentario)
Puebla
2:1
Klub Amerika
Pumas UNAM
0:0
San Luis
Meksiko 2 (Bicentario)
Tihuana Xoloickuintles De Kaliente
0:1
Pumas Morelos
Universidad de Guadalahara
1:1
Kruz Azul Hidalgo
Nemačka 1
1899 Hofenhajm
1:1
Frajburg
Bor. Menhengladbah
1:0
Hamburger SV
Nemačka 2
Alemanija Ahen
4:0
Augsburg
Grojter Firt
3:1
Rot Vajs Ahlen
Sent Pauli 1910
2:0
Hanza
Nemačka 3
Holštajn Kil
1:1
Vupertaler SV
Verder II
1:2
Karl Cajs Jena
Nemačka 4 (Jug)
Nirnberg II
2:0
Grojter Firt II
Vehen Vizbaden II
0:0
Ulm 1846
Nemačka 4 (Sever)
Magdeburg
0:1
Halešer
Obernojland
1:1
Herta II
Volfsburg II
0:1
Kemnicer
ZFK Mojzelvic
1:1
Goslarer SK 08
Nemačka 4 (Zapad)
Vormatija Vorms
0:1
Projsen Minster
Nigerija 1
Bajelsa Junajted
1:0
Enugu Rendžers
Enjimba
2:1
Šarks
Gejtvej
4:0
Rančers Bis
Kaduna Junajted
3:0
Šuting Stars
Lobi Stars
2:0
Oušn Bojs
Sanšajn Stars
1:0
Kvara Junajted
Vari Vulvs
2:1
Niger Tornados
Norveška 1
Alesund
2:2
Stabek
Lilestrem
6:0
Honefoš
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno