POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(182)
Nemačka
(67)
Italija
(57)
Francuska
(38)
Srbija
(11)
Afrika
(4)
Albanija
(3)
Argentina
(56)
Australija
(13)
Austrija
(32)
Azerbejdžan
(4)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(5)
BIH
(6)
Bolivija
(1)
Brazil
(23)
Bugarska
(27)
Češka
(16)
Čile
(14)
Danska
(15)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gruzija
(3)
Holandija
(38)
Hong Kong
(2)
Hrvatska
(8)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(24)
Jermenija
(4)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(19)
Katar
(6)
Kazahstan
(2)
Kina
(12)
Kipar
(9)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(15)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(19)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(7)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(4)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(24)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Škotska
(21)
Slovačka
(13)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(44)
Tajland
(5)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(3)
Rezultati po danu
<
23.10.2010. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
Škotska 1 - 1.deo
Aberdin
4:2
Hibernijan
Hamilton Akademikal
1:2
Sent Džonston
Harts
3:0
Sent Miren
Kilmarnok
1:2
Invernes Kaledonijen
Madervel
2:1
Dandi Junajted
Škotska 2
FK Dandi
2:2
Danfermlajn Atletik
Kaudenbit
2:2
Grinok Morton
Kvin of Saut
1:5
Falkirk
Rejt Rovers
1:0
Ros Kaunti
Stirling Albion
4:2
Partik Tistl
Škotska 3
Brešin Siti
3:1
Erdri Junajted
Er Junajted
2:1
Aloa Atletik
Ist Fajf
1:3
Forfar Atletik
Livingston
1:0
Piterhed
Stenhausmir
4:0
Dambarton
Škotska, Kup
2.kolo
Albion Rovers
0:1
Sanibenk
Beit Džuniors
7:1
Glazgov Juniversiti
Bons Junajted
2:1
Kvins Park
Deveronvejl
1:0
Dalbiti Star
Edinburg Siti
2:4
Triv Rovers
Eldžin Siti
5:3
Brora Rendžers
Fores Mikeniks
0:0
Ist Stirlingšajr
Golspi Saterlend
1:1
Girvan
Keit
0:3
Spartans
Klajd
1:2
Bervik Rendžers
Montrouz
1:1
Erbrot
Narn Kaunti
0:1
Kouv Rendžers
Preston Atletik
0:0
Anan Atletik
Stranrer
9:0
Sent Katbert Vonderers
Vigtaun i Bladnoh
1:7
Baki Tistl
Slovačka 1
Dukla Banska Bistrica
4:1
MFK Košice
MFK Ružomberok
0:1
MFK Dubnica
Nitra
0:1
DAC 1904 Dunajska Streda
Senica
1:1
Tatran
Slovan Bratislava
0:1
MŠK Žilina
Spartak Trnava
0:0
ViOn
Slovačka 2
AS Trenčin
2:1
Petržalka 1898
Dolni Kubin
2:0
Tatran Liptovski Mikulaš
LAFC Lučenec
2:0
Slovan Duslo Šala
Puhov
0:3
Senec
Zemplin Mihalovce
3:0
Rimavska Sobota
Slovenija 1
Gorica
2:2
Koper
Nafta
0:2
Maribor
Olimpija
1:0
Celje
Rudar Velenje
3:1
Primorje
Slovenija 2
Interblok
1:2
Labod Drava
Španija 1
Real Madrid
6:1
Rasing Santander
Saragosa
0:2
Barselona
Valensija
1:2
Majorka
Španija 2
Barselona Atletik
0:1
Hueska
Elče
2:0
Ponferadina
Kartagena
1:0
Alkorkon
Kordoba
2:2
Tenerife
Las Palmas
2:1
Albasete Balompi
Rajo Valjekano
0:0
Rekreativo Huelva
Selta
1:1
Granada
Đirona
2:0
Valjadolid
Španija 3 II
Real Sosijedad B
0:1
Eibar
Real Union
0:0
Osasuna B
Španija 3 IV
Betis B
1:1
Mursija
Polideportivo Ehido
0:0
Alkala Guadaira
San Roke
1:0
Kadiz
Seuta
3:1
Haen
Srbija 1
Borac Čačak
0:0
Inđija
BSK Borča
1:0
Metalac G.Milanovac
Igrano na stadionu OFK Beograda.
Crvena Zvezda
0:1
Partizan
Jagodina
0:1
Sloboda Point Sevojno
Javor
2:0
Čukarički Stankom
Smederevo
1:1
Hajduk Kula
Srbija 2
Big Bul Radnički
0:1
BASK
Mladi Radnik
2:0
Bežanija
Novi Pazar
1:0
Radnički Sombor
OFK Sinđelić
2:0
Srem
Srbija 3 (Beograd)
Balkan Mirijevo
0:1
Sinđelić
Palilulac
0:1
Srem Jakovo
Voždovac
0:0
Dorćol
Srbija 3 (Istok)
Kopaonik
1:1
Timok
Radnički Svilajnac
1:0
Dubočica
Sloga Despotovac
2:1
Radnički Pirot
Svrljig
1:1
Trstenik PPT
Srbija 3 (Vojvodina)
Cement
1:0
Palić
Mladost B.Jarak
1:1
Veternik Viskol
OFK Kikinda
0:0
Radnički N.Pazova
Solunac Rastina
3:1
Sloboda Novi Kozarci
Tekstilac Odžaci
2:1
Sloga Temerin
Vršac
2:0
Mladost Apatin
Srbija 3 (Zapad)
Budućnost Valjevo
1:0
Šumadija Aranđelovac
FAP
1:2
Rudar Kostolac
Jedinstvo Ub
2:2
Mačva
Sloga Požega
1:2
Vujić Voda
Sudan 1
Al Hilal Omdurman
6:0
Merdžani Kasala
Amal Atbara
0:1
Ahli Kartum
Kartum-3
2:2
Al Ahli Vad Medani
Švajcarska 1
Ksamaks
2:1
Lucern
Sion
1:1
Cirih
Švajcarska 2
Iverdon Sport
1:4
Delemont
Krins
0:1
Vaduc
Švedska 2
Asiriska Fereningen
3:1
Engelholm
Brage
1:1
Falkenberg
Degerforš
5:3
Ljungskil
1
2
3
4
5
6
7
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno