POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(51)
Engleska
(20)
Nemačka
(74)
Italija
(31)
Francuska
(31)
Alžir
(2)
Argentina
(33)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(10)
Belorusija
(8)
BIH
(1)
Brazil
(42)
Bugarska
(17)
Češka
(9)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(6)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(8)
Gana
(1)
Grčka
(9)
Holandija
(19)
Hrvatska
(11)
Irska
(10)
Island
(9)
Izrael
(12)
Japan
(19)
Jermenija
(1)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(6)
Južna Amerika
(8)
Južna Koreja
(19)
Kanada
(5)
Kina
(8)
Kipar
(8)
Kolumbija
(5)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(2)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Mađarska
(16)
Meksiko
(5)
Norveška
(16)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(23)
Rep. Srpska
(1)
Rumunija
(17)
Rusija
(18)
SAD
(38)
Salvador
(2)
Saud. Arabija
(6)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(2)
Škotska
(12)
Slovačka
(9)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(8)
Švedska
(22)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(5)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(8)
Vels
(2)
Rezultati po danu
<
08.08.2012. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Argentina, Kup
finale
Boka Juniors
2:1
Rasing Klub
Igrano U San Huanu.
Bolivija 1 (Apertura)
La Paz
1:4
Bolivar
Real Potosi
1:1
Horhe Vilsterman
Brazil 1
Baija
0:0
Portugeza Sao Paulo
Botafogo
1:2
Palmeiras
Figueirense
0:2
Flamengo
Internasional
0:0
Nautiko Kapibaribe
Korintijans
1:1
Atletiko Gojaniense
Santos
4:2
Kruzeiro
Sport Resife
0:2
Vasko da Gama
Čile 1 (Klausura)
Universidad Čile
3:2
Palestino
Danska 2
Bronshoj
0:0
Vejle Kolding
Fredericija
1:1
Viborg
Herfolge Boldklub Koge
2:2
AB Kopenhagen
Hobro
1:1
Vestsjalend
Lingbi
3:1
Hjering
Skive
1:1
Fin
Danska 3 (Zapad)
Svendborg
2:1
Skanderborg
Finska 3 Zapad
Jilves
0:3
Palo - Irot
Gvatemala 1 Apertura
CSD Munisipal
6:1
Sučitepekez
Heredija
3:0
Halkones
Markense
1:0
Miktlan
Petapa
3:3
Komunikasiones
Universidad San Karlos
4:0
Malakateko
Honduras 1 Apertura
Atletiko Čoloma
0:0
Olimpija Tegusigalpa
Maraton
1:2
Real Sosijedad Tokoa
Irak 1.
Al Kuva Al Džavija
2:1
Al Kahraba
Island 1
FH Hafnarfjardar
5:2
Selfos
Grindavik
2:2
Fram
IA Akranes
2:1
Filkir
IBV Vestmanaejar
2:0
KR Rejkjavik
Stjernan
1:3
Keflavik
Valur
3:4
Breidablik
Island 2
Hotur
1:2
Tor
Izrael, Liga Kup gr.
Ironi Ramat HaŠaron
2:2
Beitar Jerusalim
Japan, Liga Kup
četvrtfinale (r)
FK Tokio
2:0
Vegalta Sendai
Kašiva Rejsol
2:1
Gamba Osaka
Nagoja Grampus
3:4
Šimicu S-Puls
Serezo Osaka
0:3
Kašima Antlers
Južna Koreja 1 - 1.deo
Busan I`Park
0:0
Suvon Samsung Bluvings
Gangvon
1:1
Jeju Junajted
Gvangju FK
1:0
Sangju Sangmu Feniks
Jeonbuk Hjundai Motors
2:0
Pohang Stilers
Seongnam Ilva Čunma
0:1
Ulsan Hjundai Horang-i
Seul
2:1
Gjeongnam
Kanada 1
Sent Ketrins Roma Vulvs
0:3
Nort Jork Astros
Kolumbija 2, 2.deo
Alijanca Petrolera
1:1
Deportivo Pereira
Kolumbija, Kup
1/8 finala
Atletiko Bukaramanga
2:2
Universidad Autonoma
Deportivo Kali
1:1
Bojaka Čiko
Itagui Ditaires
4:1
Deportes Tolima
Onse Kaldas
0:1
Deportivo Pasto
Santa Fe
2:2
Atletiko Nasional
Kopa Sudamerikana
1.kolo (r)
Barselona Gvajakil
5:1
Deportivo Tačira
Sero Portenjo
4:0
O Higins
Kostarika 1 Invierno
Munisipal Perez Zeledon
1:1
Puntarenas
San Karlos
1:0
Belen
Santos de Guapiles
0:2
Alahuelense
Saprisa
2:1
Herediano
Letonija 1
Jelgava
1:2
Skonto
Liepajas Metalurgs
3:2
META/Latvijas Univerzitet
Liga Šampiona - Kval.
3.kolo (r)
Bazel
1:1
Molde
Dinamo Zagreb
4:0
Šerif
Ekranas
0:6
Anderleht
F91 Didelanž
0:1
Maribor
Helsingborg
3:1
Šlonsk Vroclav
HJK Helsinki
0:2
Seltik
Klub Briž
2:3
FK Kopenhagen
Nefči
2:2
Hapoel Ironi Kirjat Šmona
Panatinaikos
3:0
Madervel
Partizan
0:1
AEL Limasol
Slovan Liberec
1:2
CFR 1907 Kluž
Vaslui
1:4
Fenerbahče
Meksiko, Kup Apertura gr.
Atlas
1:1
Toros Neza
Irapuato
0:1
Deportivo Toluka
La Piedad
0:3
Pačuka
Pumas UNAM
1:0
Merida FK
Tiburones Rohos de Verakruz
0:3
Keretaro
Nemačka 3
Karlsrue
1:1
Osnabrik
Kemnicer
3:1
Darmštat 98
Ofenbaher Kikers
1:3
Arminija Bilefeld
Projsen Minster
5:2
Hanza
Štutgarter Kikers
0:0
Halešer
Nemačka 4 (Bajern)
Bajern Minhen II
3:0
Eltersdorf
Fronlah
1:1
Ingolštat 04 II
Grojter Firt II
0:3
Hajmšteten
Ismaning
1:0
1860 Minhen II
Rajn am Leh
3:1
Augsburg II
Viktorija Ašafenburg
2:0
Bajern Hof
Nemačka 4 (Zapad)
Sportfrojnde Lote
2:0
Keln II
Vupertaler SV
1:2
Fortuna Keln
Nigerija 1
Enugu Rendžers
3:0
Sanšajn Stars
Nikaragva 1 (Apertura)
Deportivo Okotal
1:0
Dirangen
Juventus Managva
2:1
Činandega FK
Ksilotepelt
1:2
Real Esteli
Managva
2:1
Deportivo Valter Fereti
Obala Slonovače 1 - 2.deo
JK Abidžan
0:0
Akad. F. Amadu Dialo
Panama 1 (Apertura)
Arabe Unido
2:5
Rio Abaho
Atletiko Čiriki
1:2
El Čorilo
Peru 1 - 1.deo
Hoze Galvez
0:2
Sporting Kristal
Huan Aurih
3:0
Sijensijano
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno