POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(44)
Engleska
(43)
Nemačka
(46)
Italija
(31)
Francuska
(36)
Argentina
(32)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(2)
Belgija
(11)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Brazil
(46)
Bugarska
(10)
Češka
(17)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(8)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(18)
Finska
(11)
Grčka
(9)
Gvatemala
(1)
Holandija
(19)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(14)
Japan
(30)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(20)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(9)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(2)
Mađarska
(15)
Meksiko
(4)
Norveška
(16)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(28)
Rumunija
(16)
Rusija
(26)
SAD
(39)
Saud. Arabija
(7)
Severna Irska
(3)
Škotska
(21)
Slovačka
(7)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(23)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(8)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Vels
(2)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
16.04.2014. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
Kopa Libertadores - II faza
1/8 finala
Kruzeiro
1:1
Sero Portenjo
Lanus
2:1
Santos Laguna
Leon
2:2
Bolivar
Kostarika 1 Verano
Kartagines
2:0
Santos de Guapiles
Munisipal Perez Zeledon
4:2
Puntarenas
Saprisa
1:1
Herediano
Univerzidad Kostarika
2:1
Urugvaj de Koronado
Letonija 1
BFC Daugavpils
3:2
Daugava Riga
Liepaja
2:3
Jelgava
Skonto
3:1
META/Latvijas Univerzitet
Ventspils
3:1
FK Jurmala
Litvanija 1
Atlantas
2:2
Ekranas
Siduva
5:0
Dainava
Makedonija, Kup
polufinale (r)
Bregalnica Štip
2:0
Rabotnički
4:5 penalima.
Metalurg Skoplje
1:0
Teteks
Maroko 1
FAR Rabat
1:3
Radža Kazablanka
Mađarska, Kup
polufinale
MTK
0:0
Ujpešt
Meksiko 2 (Klausura) - Plej of
četvrtfinale
Delfines Del Karmen
2:2
Nekaksa
Dorados Sinaloa
1:1
Estudijantes Tekos
Oaksaka
3:1
Universidad de Guadalahara
Nemačka 4 (Bajern)
Ingolštat 04 II
0:0
Vircburger Kikers
Nemačka 4 (Jugozapad)
Kajzerslautern II
2:1
Valdhof 07
Nemačka 4 (Sever)
Oldenburg
1:0
Klopenburg
Nemačka, Kup
polufinale
Bajern Minhen
5:1
Kajzerslautern
Nigerija 1
Dolfins
1:1
Giva
Nembe Siti
1:1
Vari Vulvs
Norveška 3 IV
Valerenga 2
2:0
Kvik Halden
Oman 1
Al Šabab Oman
2:1
Dofar
Al Suvaik
0:1
Sur Klub
Sohar
3:1
Madžis
Panama 1 Klausura
Arabe Unido
1:0
Čepo
Rio Abaho
0:1
San Francisko La Čorera
Sporting San Migelito
0:3
El Čorilo
Peru, Kup gr.
Sijensijano
1:2
Sport Huankajo
Poljska, Kup
polufinale (r)
Arka
0:0
Zaglebje Lubin
Portugalija, Kup
polufinale (r)
Benfika
3:1
Porto
Rio Ave
2:0
Sporting Braga
Rumunija, Kup
polufinale (r)
Astra Đurđiu
2:1
Petrolul Ploešti
Rusija, Kup
polufinale
CSKA Moskva
0:1
Krasnodar
SAD 1
Red Bul Njujork
2:1
Filadelfija Junion
Salvador 1 Klausura
Agvila
1:1
Huventud Independiente
Isidro Metapan
0:0
L.A. Firpo
Singapur 1 - 1.deo
Albireks Nigata II
0:4
Voriors
Hougang Junajted
0:1
Brunej DPMM
Slovenija 1
Domžale
1:2
Maribor
Gorica
5:0
Celje
Rudar Velenje
0:2
Koper
Triglav
1:1
Krka
Zavrč
3:1
Olimpija
Slovenija 2
Aluminij
0:1
Ankaran Hrvatini Mas Tech
Bela Krajina
1:4
Šampion Celje
Radomlje
0:0
Krško
Roltek Dob
1:0
Šencur
Šmartno 1928
1:3
Veržej
Španija 3 II
Barakaldo
0:0
Real Union
Španija, Kup
finale
Barselona
1:2
Real Madrid
Igrano u Valensiji.
Srbija 2
Bežanija
2:1
Proleter Novi Sad
Dolina
2:0
Teleoptik
Inđija
3:1
Jedinstvo Putevi
Radnik Surdulica
0:0
Borac Čačak
Sinđelić
2:0
BSK Borča
Sloga Petrovac
0:0
Metalac G.Milanovac
Smederevo
0:1
Mladost Lučani
Timok
0:0
Sloga Kraljevo
Srbija 3 (Beograd)
BASK
5:0
Lokomotiva Beograd
Budućnost Dobanovci
3:2
Hajduk Beograd
Dorćol
3:1
OFK Mladenovac
Kolubara
1:2
Sopot
Radnički Obrenovac
3:2
OFK Žarkovo
Srem Jakovo
3:1
IM Rakovica
Šumadija Jagnjilo
1:1
Zemun
Turbina Vreoci
1:0
Železnik Lasta
Srbija 3 (Istok)
Car Konstantin
2:1
Hajduk Veljko
Moravac Orion
3:1
Kopaonik
OFK Sinđelić
1:1
Žitorađa
Radnički Svilajnac
1:2
Radnički Pirot
SFK Moravac Predejane
5:0
Jedinstvo Paraćin
Sloga Despotovac
3:1
Dubočica 1923
Timočanin
1:1
Trgovački
Đerdap
1:0
Trstenik PPT
Srbija 3 (Vojvodina)
Bačka B.Palanka
2:1
Radnicki Šid
Banat
1:1
Sloga Temerin
Dunav
0:1
Dinamo Pančevo
Jedinstvo Novi Bečej
2:0
Tekstilac Odžaci
Palić
1:0
Bačka 1901
Radnički Sombor
2:1
Radnički Sr. Mitrovica
RFK Novi Sad 1921
1:0
Radnički N.Pazova
Senta
1:3
ČSK Pivara
Srbija 3 (Zapad)
Bane
1:3
Rudar Kostolac
GFK Jasenica 1911
0:1
Jošanica ND 2011
Mačva
2:1
Krušik
Mladi Radnik
0:1
Šumadija Aranđelovac
Partizan Bumbarevo Brdo
0:2
Šapine
Pobeda Beloševac
1:2
Loznica
Polet Ljubić
3:0
Seljak
Železnicar Lajkovac
8:0
Sloboda Čačak
Sudan 1
Al Merih Al Fašer
0:0
Al Hilal Omdurman
El Nsor
1:0
Al Itihad Vad Medani
Švajcarska 1
Arau
1:2
Lucern
Bazel
4:2
Cirih
1
2
3
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
27.04.2024.
26.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno