POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(44)
Engleska
(15)
Nemačka
(33)
Italija
(18)
Francuska
(29)
Srbija
(9)
Alžir
(7)
Argentina
(45)
Australija
(2)
Austrija
(27)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Bangladeš
(3)
Belgija
(6)
Belorusija
(5)
Brazil
(46)
Bugarska
(8)
Češka
(8)
Čile
(8)
Danska
(24)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(14)
Grčka
(4)
Holandija
(12)
Hrvatska
(5)
Irak
(4)
Iran
(2)
Irska
(10)
Island
(14)
Izrael
(15)
Japan
(20)
Jermenija
(2)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(9)
Južna Koreja
(13)
Kanada
(5)
Kina
(6)
Kipar
(1)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(2)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(7)
Litvanija
(1)
Malezija
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(2)
Norveška
(19)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(20)
Portugalija
(19)
Rumunija
(5)
Rusija
(13)
SAD
(14)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(9)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(10)
Slovačka
(13)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(10)
Švedska
(23)
Tajland
(8)
Tunis
(2)
Turska
(13)
U.A.Emirati
(2)
Ukrajina
(10)
Urugvaj
(8)
Vijetnam
(4)
Rezultati po danu
<
08.03.2015. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Albanija 1
Apolonija
2:1
Teuta
Elbasani
0:2
Lači
Fljamurtari
0:1
Skenderbeu
Tirana
2:0
Kukeš
Vlaznija
1:0
Partizani
Andora, Kup
polufinale
FK Santa Koloma
4:3
Ordino
Andora, Kup
četvrtfinale
Sant Đulija
4:0
Inkamp
Angola 1
Akademika Lobito
3:1
Desportivo Uila
Atletiko Sport Aviakao
0:1
Atletiko Petroleos Luanda
Benfika Luanda
3:0
Sagrada Esperansa
Rekreativo Kala
0:0
Progreso Sambizanga
Rekreativo Libolo
4:2
Domant
Argentina 1
Defensa Husticia
1:0
Banfild
Kolon
1:1
Boka Juniors
Lanus
0:0
Arsenal Sarandi
River Plata
2:2
Union Santa Fe
San Martin San Huan
0:0
Argentinos Juniors
Velez Sarsfild
1:1
Sarmiento
Argentina 2
Daglas Heig
3:1
Atletiko Parana
Guarani Antonio Franko
1:1
Los Andes
Huventud Unida
2:0
Sportivo Belgrano
Independiente Rivadavia
1:1
Union Mar del Plata
Patronato
2:0
Sportivo Estudijantes
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Akasuso
0:0
Platense
Australija 1
Brizbejn Rour
1:0
Vestern Sidnej Vonderers
Central Koust Mariners
1:0
Melburn Siti
Austrija 1
Austrija Beč
2:1
Rapid
Austrija 3 Centar
Volfsberger AC Am.
2:1
Volfsberg
Azerbejdžan 1
AZAL
2:0
Baku
Gabala
2:0
Sumgait FK
Karabah
1:0
Hazar-Lankaran
Nefči
0:2
Inter Baku
Belgija 2
Endraht Alst
1:2
ASV Gel
Rasing Klub Mehelen
0:2
Ruselar
Tubize
3:0
Ekscelzior Virton
Bolivija 1 (Klausura)
Bluming
0:0
Horhe Vilsterman
Real Potosi
6:0
Univerzitario Pando
San Hoze
0:2
Bolivar
Brazil, Gaučo 1.deo
Aimore
0:0
Veranopolis
Avenida
1:3
Paso Fundo
Gremio Esportivo Brazil
4:1
Uniao Frederikense
Kruzeiro Porto Alegre
1:0
Sao Paulo Rio Grande
Sao Žoze
0:1
Ipiranga
Žuventud
1:0
Internasional
Brazil, Karioka 1.deo
Bara Mansa
0:1
Madureira
Bonsukeso
0:1
Vasko da Gama
Fluminense
3:1
Botafogo
Tigres do Brazil
1:0
Kabofriense
Brazil, Mineiro 1.deo
AK Vilja Nova
0:0
Amerika Mineiro
Kruzeiro
1:1
Atletiko Mineiro
Brazil, Paulista
Botafogo Ribeirao Preto
0:3
Santos
Sao Paulo
0:1
Korintijans
Bugarska 1 - 1.deo
Ludogorec Razgrad
1:0
Levski
Bugarska 2
Botev Vraca
0:1
Sozopolj
Černomorec Burgas
0:2
Burgas
Lokomotiv G.Orjahovica
1:2
Lokomotiva 2012 Mezdra
Vereja
0:2
Montana
Češka 1
Sparta Prag
3:0
Dukla
Češka 2
Kolin
0:0
Karvina
Viktorija Žižkov
1:2
Fastav Žlin
Čile 1 (Klausura)
Kobresal
1:1
Union La Kalera
Kolo Kolo
3:0
Universidad Konsepsion
Njublense
0:1
Antofagasta
San Markos Arika
0:1
Universidad Čile
Čile 2
Lota Švager
0:1
Everton Vina del Mar
Santjago Morning
3:0
Deportes La Serena
Crna Gora 1
Lovćen
0:2
Rudar Pljevlja
Mladost Podgorica
3:0
Mogren
Mornar
2:0
Grbalj
Petrovac
0:3
Bokelj
Sutjeska
1:0
Zeta
Danska 1
Alborg
2:1
Randers
FK Kopenhagen
3:1
Brondbi
Midtilend
3:0
Esbjerg
Silkeborg
0:1
Hobro
Ekvador 1 - I deo
Aukaš
2:3
El Nasional
Deportivo Kito
0:0
LDU Kito
Emelek
2:0
Barselona Gvajakil
Engleska 5
Veling Junajted
0:1
Altrinčem
Engleska 7 (Istok)
Pishevn i Telskomb
4:3
Ist Tarok Junajted
Engleska, Kup
četvrtfinale
Liverpul
0:0
Blekburn Rovers
Estonija 2
Infonet II
1:2
Santos Tartu
Levadia Talin II
3:3
Kuresare
Nome Kalju II
4:0
Kivioli Irbis
Rakvere Tarvas
0:2
Vandra
Talina Kalev
1:0
Flora II
Farska Ostrva 1
AB Argir
1:1
TB Tvorojri
B36 Toršavn
3:3
Vikingur Gotu
IF Fuglafjordur
1:1
HB Toršavn
KI Klaksvik
3:0
FK Suduroj
Finska, Liga Kup
četvrtfinale
Ilves
1:1
Inter Turku
9:8 penalima.
Francuska 1
Avan Gengan
0:1
Lil Metropol
Monpelje
1:5
Olimpik Lion
Sent Etjen
2:0
Lorien
Gana 1
Aduana Stars
1:0
Ašanti Gold
Asante Kotoko
1:1
Medeama Sporting Klub
Brong Ahafo Stars
1:2
Va Ol Stars
Grejt Olimpiks
0:1
Internacional Alies
Harts of Lajons
0:0
Vest Afrika Futbol Akademi
Liberti Profesionals
3:2
Bečem
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
16.05.2024.
15.05.2024.
14.05.2024.
13.05.2024.
12.05.2024.
11.05.2024.
10.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno