POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(44)
Engleska
(15)
Nemačka
(33)
Italija
(18)
Francuska
(29)
Srbija
(8)
Alžir
(7)
Argentina
(45)
Australija
(2)
Austrija
(27)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Bangladeš
(3)
Belgija
(6)
Belorusija
(5)
Brazil
(46)
Bugarska
(8)
Češka
(5)
Čile
(8)
Danska
(24)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(14)
Grčka
(4)
Holandija
(12)
Hrvatska
(5)
Irak
(4)
Iran
(1)
Irska
(10)
Island
(14)
Izrael
(15)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(9)
Južna Koreja
(13)
Kanada
(5)
Kina
(6)
Kipar
(1)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(2)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(5)
Litvanija
(1)
Malezija
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(2)
Norveška
(16)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(20)
Portugalija
(19)
Rumunija
(5)
Rusija
(11)
SAD
(14)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(9)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(10)
Slovačka
(13)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(10)
Švedska
(23)
Tajland
(8)
Tunis
(2)
Turska
(12)
U.A.Emirati
(1)
Ukrajina
(10)
Urugvaj
(8)
Vijetnam
(4)
Rezultati po danu
<
14.03.2015. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
Japan 1 - 1.deo
Kavasaki Frontale
2:2
Visel Kobe
Macumoto Jamaga
1:2
Sanfreće Hirošima
Sagan Tosu
1:0
Gamba Osaka
Urava Red Dajmonds
1:0
Montedio Jamagata
Ventforet Kofu
1:0
Nagoja Grampus
Jermenija 1
MIKA
2:2
Banants
Ulises
0:0
Ararat
Južna Afrika 1
Mpumalanga Blek Ejsis
2:1
Moroka Svolous
Polokvane Siti
3:0
Blemfontejn Seltik
Supersport Junajted
2:0
Pretorija Juniversiti
Južna Koreja 1 - 1.deo
Seongnam
0:0
Jeonam Dragons
Seul
1:2
Jeonbuk Hjundai Motors
Suvon Samsung Bluvings
2:1
Inčeon Junajted
Katar 1
Al Džaiš Katar
3:0
Al Garafa
Al Sad
1:2
Katar Sports Klub
Lakhvija
2:1
Um Salal
Kina 1
Čongking Lifan
1:2
Gvangdžu Evergrand Taobao
Đangsu Guoksin Seinti
2:0
Guizou Rene
Kina 2
Beidžing Enterprajzes Grup
2:0
Tjenđin Songdžiang
Ćingdao Jonun
1:4
Harbin Jiteng
Dalijen Aerbin
4:0
Ksinjiang Tianšan Leopard
Hebei Čajna Forčun
0:1
BIT Beidžing
Hunan Bilous
0:0
Kvingdao Hainiu
Šenžen FK
1:1
Guizou Žičeng
Vuhan Zal
1:0
Nei Mongol Žongjou
Điangksi Lianšeng
0:1
Janbian Bekdu Tajgers
Kipar 1 - plej of
Anortozis
3:1
Ermis Aradipos
Apolon Limasol
1:0
AEK Larnaka
Omonija
1:1
APOEL
Kipar 2
Anagenisis Derinia
1:1
Olimpijakos Nikozija
Digenis Oroklinis
0:3
Omonija Aradipou
EN Parekklisias
0:1
AE Zakaki
ENAD Polis
4:0
APEP Pitsilias
Karmiotisa
0:2
Enozis Neon Paralimni
Nikos i Sokratis Erimis
1:1
Elpida Ksilofagou
Kolumbija 1, 1.deo
Alijanca Petrolera
3:2
Kukuta Deportivo
Deportes Tolima
3:1
Atletiko Uila
Jaguares Kordoba
2:1
Envigado
Miljonarios
0:0
Santa Fe
Onse Kaldas
1:1
Agilas Doradas
Kolumbija 2
Amerika Kali
1:1
Univerzitario Popajan
Bogota
2:0
Deportivo Pereira
Valedupar
3:3
Real Santander
Kostarika 1 Verano
Munisipal Perez Zeledon
1:0
Herediano
Kuvajt 1
Al Džahra
0:0
Kadšia
Al Naser
0:3
Al Arabi
Al Šabab Kuvajt
0:5
Kuvajt Klub
Al Sahel
1:4
Kazma
Letonija 1
BFC Daugavpils
0:1
Jelgava
META/Latvijas Univerzitet
0:3
Ventspils
Litvanija 1
Atlantas
0:1
Granitas Klaipeda
Siduva
0:1
Trakai
Spiris Kaunas
1:4
Stumbras
Luksemburg 1
Mondorf les Bains
1:0
Progres Niderkorn
Makedonija 1 - 1.deo
Teteks
1:2
Renova
Makedonija 2
Gostivar
0:0
Vlazrimi 77
Napredok
1:4
Euromilk Gorno Lisiče
Skoplje
2:0
Mladost Carev Dvor
Malezija 1
ATM
1:0
Pahang
Kelantan
0:1
Felda Junajted
Perak
1:3
PDRM
Selangor
2:0
Saravak
Sime Darbi
1:1
Johor Darul Takzim
Singapur LAJONSXII
1:1
Terenganu
Malta 1
Pieta Hotspars
1:2
Valeta
Zebug Rendžers
1:3
Mosta
Maroko 1
Čabab Atlas Kenifra
0:1
Vidad Kazablanka
Mađarska 1
Dunaujvaroš
0:2
Kečkemet TE
MTK
0:1
Videoton
Njiređhaza Spartakus
0:0
Ferencvaroš
Puškaš Akademija
1:1
Budapešt Honved
Sombathelj Haladaš
2:0
Debrecin
Ujpešt
1:2
Pakš
Mađarska 2
Ajka
1:2
Vašaš
Bekeščaba Elore
2:1
Mezekevešd
Bodajk Šiofok
1:0
Balmazujvaroš
Rakoci Kapošvar
0:1
Ðirmot
Seged 2011
3:0
Zalaegeršeg
Sigetsentmikloš
0:0
Čakvari TK
Solnok MAV
0:0
Šopron
Soroksar
0:1
Cegled
Meksiko 1 (Klausura)
Atlas
2:1
Monterej
Čiapas
0:2
Pumas UNAM
Klub Amerika
1:0
Santos Laguna
Leon
2:2
Kruz Azul
Puebla
1:2
Gvadalahara Čivas
Tigres UANL
2:1
Pačuka
Meksiko 2 (Klausura)
Atletiko San Luis
4:0
Mineros Zakatekas
Koras De Tepik
3:1
Klub Selaja
Oaksaka
1:1
Lobos BUAP
Moldavija 1
Zaria Balti
0:1
Zimbru
Nemačka 1
1899 Hofenhajm
3:0
Hamburger SV
Ajntraht Frankfurt
4:0
Paderborn 07
Augsburg
0:2
Majnc 05
Borusija Dortmund
0:0
Keln
Herta
2:2
Šalke 04
Verder
0:4
Bajern Minhen
Nemačka 2
Kajzerslautern
2:1
Nirnberg
Sent Pauli 1910
1:1
Frankfurt 1899
Nemačka 3
Arminija Bilefeld
3:2
Hanza
1
2
3
4
5
6
7
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
16.05.2024.
15.05.2024.
14.05.2024.
13.05.2024.
12.05.2024.
11.05.2024.
10.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno