POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(33)
Engleska
(182)
Nemačka
(42)
Italija
(54)
Francuska
(38)
Srbija
(11)
Afrika
(1)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(2)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(16)
Čile
(9)
Danska
(14)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Grčka
(21)
Gvatemala
(3)
Holandija
(29)
Hrvatska
(8)
Indija
(4)
Indonezija
(3)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Katar
(6)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(1)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(11)
Paragvaj
(3)
Peru
(9)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(16)
Severna Irska
(4)
Škotska
(20)
Slovačka
(13)
Slovenija
(9)
Švajcarska
(11)
Švedska
(42)
Tajland
(2)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(2)
Rezultati po danu
<
09.05.2015. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Meksiko 1 (Klausura)
Atlas
1:2
Klub Amerika
Kruz Azul
0:2
Universidad de Guadalahara
Leon
6:2
Tihuana Xoloickuintles De Kaliente
Monterej
2:2
Pumas UNAM
Santos Laguna
2:2
Puebla
Meksiko 2 (Klausura) - Plej of
finale (r)
Atletiko San Luis
1:0
Dorados Sinaloa
Moldavija 1
Saksan
0:1
Šerif
Zimbru
0:1
Dačija Kišinjev
Nemačka 1
Ajntraht Frankfurt
3:1
1899 Hofenhajm
Bajern Minhen
0:1
Augsburg
Bor. Menhengladbah
3:0
Bajer Leverkuzen
Borusija Dortmund
2:0
Herta
Hanover 96
1:1
Verder
Štutgart
2:0
Majnc 05
Nemačka 2
Kajzerslautern
0:2
Sent Pauli 1910
Union Berlin
1:2
Erzgebirge Aue
Nemačka 3
Dinamo Drezden
5:1
Unterhahing
Energi Kotbus
0:3
Borusija Dortmund II
Holštajn Kil
4:0
Fortuna Keln
Jan Regenzburg
0:1
Kemnicer
Majnc 05 II
1:1
Osnabrik
Projsen Minster
2:3
Štutgarter Kikers
Vehen Vizbaden
1:1
Arminija Bilefeld
Nemačka 4 (Bajern)
Ajntraht Bamberg
0:2
Vaker Burghauzen
Augsburg II
1:1
1860 Minhen II
Garhing
0:4
Vircburger Kikers
Ilertisen
2:3
Buhbach
Oberfranken Bajrojt
3:1
Šalding-Hajning
Nemačka 4 (Jugozapad)
Astorija Valdorf
1:0
Baunatal
Frajburg II
5:0
SVN Cvajbriken
Hesen Kasel
0:0
Kajzerslautern II
Neckarelc
0:0
Valdhof 07
Ofenbaher Kikers
1:0
Ajntraht Trir
Vormatija Vorms
2:0
TuS Koblenc
Nemačka 4 (Sever)
Hanover 96 II
3:0
Goslarer SK 08
Mepen 1912
1:0
FT Braunšvajg
Švarc-Vajs Reden
1:1
Oldenburg
Nemačka 4 (Severoistok)
Cvikau
0:3
Union Berlin II
Nemačka 4 (Zapad)
Rodinghauzen
0:3
Alemanija Ahen
Sportfrojnde Zigen
3:3
Sportfrojnde Lote
Verl
2:2
Videnbrik 2000
Viktorija Keln
0:0
Bohum II
Nikaragva 1 (Klausura)
Juventus Managva
3:4
Real Madriz
Real Esteli
2:0
Dirangen
Norveška 1
Mjondalen
4:3
Tromso
Rozenborg
3:0
Lilestrem
Valerenga
0:2
Stabek
Norveška 2
Bran
0:0
Sandnes Ulf
Stromen
1:0
Honefoš
Norveška 3 II
Dramen
1:4
Sprint/Jeloj
Norveška 3 III
Egersund
0:1
Fana
Sola
2:1
Vidar
Ulensaker/Kisa
2:1
Don
Vindbjart
2:3
Eidsvold Turn
Norveška 3 IV
Kongsvinger
2:1
Floro
Strindhajm
4:0
Stjerdals Blink
Obala Slonovače 1
Afrika Sports
1:0
Sporting Gagnoa
Denguele d Odien
0:0
Akad. F. Amadu Dialo
Tanda
1:0
Stad Abidžan
Oman 1
Al Sib
2:3
Al Kabura
Al Suvaik
2:2
Sur Klub
Paragvaj 1 (Apertura)
Deportivo Santani
1:2
Gvarani Asunsion
Libertad
2:2
Olimpija Asunsion
Sportivo San Lorenco
2:2
Deportivo Kapiata
Peru 1 - Apertura
Ajakučo
1:0
Sport Loreto
Alijanca
1:0
Leon Huanuko
Deportivo Munisipal
2:0
Univ. San Martin
Univ. Cezar Valjeho
2:0
Huan Aurih
Poljska 1 - 2.deo
Legija Varšava
1:2
Leh Poznanj
Pogon
1:3
Lehija Gdanjsk
Visla Krakov
4:1
Gornjik Zabže
Poljska 2
Arka
0:1
Bitovija Bitov
Dolčan Zabki
0:2
Črobri Glogov
Flota Svinoujšcije
0:3
Stomil Olštin
Službeni rezultat.
GKS Tihi
4:1
Pogon Siedlice
Miedž Legnica
0:2
Visla Plock
Sandecja Novi Sac
0:1
Zaglebje Lubin
Viđev
2:2
Vigri Suvalki
Poljska 3
Blekitni Stargard
2:2
Rakov Čestohova
Kotvica Kolobržeg
1:0
Stal Stalova Vola
Legionovia
1:1
Nadvislan Gora
Limanovija Limanova
1:0
Žnic Pruškov
MKS Klucbork
2:0
Visla Pulavi
Okočimski Brzesko
3:1
Rozvoj Katovice
Puša Niepolomice
0:0
Energetik ROV Ribnik
Zaglebje Sosnovjec
2:2
Gornjik Valbržih
Portugalija 1
Akademika
1:1
Belenenseš
Benfika
4:0
Penafiel
Rio Ave
0:0
Pasoš Fereira
Sporting Braga
1:3
Maritimo
Republika Srpska 1
Drina HE
1:0
Podrinje
Leotar
1:0
Mladost Gacko
Napredak Donji Šepak
2:1
Kozara
Sutjeska Foča
1:2
Proleter Teslić
Vlasenica
0:0
Tekstilac Derventa
Rumunija 1
KSU Krajova
0:1
KSM Jaši
Petrolul Ploešti
1:0
Univerzitatea Kluž
Rumunija 2 I - 2.deo
Akademika Arđeš
0:1
Voluntari
Berćeni
1:1
FCM Dorohoi
Farul
3:3
Balotešti
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno