POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(49)
Engleska
(19)
Nemačka
(64)
Italija
(30)
Francuska
(10)
Srbija
(19)
Albanija
(2)
Alžir
(6)
Andora
(1)
Angola
(1)
Argentina
(54)
Australija
(1)
Austrija
(15)
Azerbejdžan
(2)
Azija
(1)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(6)
BIH
(4)
Bolivija
(3)
Brazil
(44)
Bugarska
(15)
Češka
(12)
Čile
(14)
Danska
(19)
Egipat
(4)
Ekvador
(7)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Filipini
(2)
Finska
(7)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gruzija
(1)
Gvatemala
(1)
Holandija
(18)
Honduras
(1)
Hong Kong
(1)
Hrvatska
(9)
Iran
(4)
Island
(8)
Izrael
(5)
Japan
(12)
Južna Afrika
(6)
Južna Koreja
(17)
Kanada
(4)
Kazahstan
(1)
Kenija
(4)
Kina
(13)
Kipar
(6)
Kolumbija
(5)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(3)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malavi
(3)
Malezija
(3)
Maroko
(2)
Mađarska
(15)
Meksiko
(3)
Moldavija
(2)
Norveška
(27)
Panama
(1)
Paragvaj
(4)
Peru
(8)
Poljska
(22)
Portugalija
(21)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(16)
Rusija
(19)
SAD
(37)
Salvador
(2)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(3)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(11)
Slovačka
(6)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(6)
Švedska
(38)
Tajland
(8)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(3)
Uganda
(4)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(9)
Vels
(1)
Venecuela
(2)
Vijetnam
(4)
Rezultati po danu
<
10.10.2015. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Engleska 7 (Sever)
Blajt Spartans
1:2
Saton Koldfild Taun
Hejlsoven Taun
3:2
Metlok Taun
Ilkeston
0:0
Kolvin Bej
Miklover Sports
1:5
Darlington
Skelmersdejl Junajted
1:1
Frikli Atletik
Stamford
1:2
Vorkington
Vitbi Taun
1:1
Grantam Taun
EP do 21 kvalifikacije
Škotska do 21
1:2
Francuska do 21
EP kvalifikacije
Andora
1:4
Belgija
Azerbejdžan
1:3
Italija
Bosna i Hercegovina
2:0
Vels
Češka
0:2
Turska
Hrvatska
3:0
Bugarska
Island
2:2
Letonija
Izrael
1:2
Kipar
Kazahstan
1:2
Holandija
Norveška
2:0
Malta
Finska 2
Džez Pori
4:2
MP Mikeli
EIF Ekenas
0:1
AC Oulu
JJK Jivaskila
0:2
PK-35 Vanta
TPS Turku
2:0
Haka
Vasa IFK
2:4
Kemi Kings
Finska 3 Plej of
Grankula IFK
5:1
Klubi 04 Helsinki
KPV Kokola
1:0
Honka
Grčka 2
Panegialios
0:1
Larisa
Gruzija 1
Guria
2:0
Zugdidi
Gvatemala 1 Apertura
Koban Imperial
2:2
Universidad San Karlos
Komunikasiones
2:1
Malakateko
Holandija 3 Subota
BVV Barendreht
2:2
Kapel
GVVV
0:2
RVVH
HHC Hardenberg
3:1
SteDoCo
Ijselmervogels
1:2
SVV Ševeningen
Katvijk
0:0
Ekscelzior Masluis
Kozaken Bojs
3:0
DVS 33 Ermelo
Lise
2:3
SV Spakenburg
ONS Snik
2:2
Rijnsburgse Bojs
Honduras 1 Apertura
Honduras Progreso
2:1
Real Sosijedad Tokoa
Maraton
2:0
CD Viktoria
Vida
1:1
Real Espanja
Indija 1 - Superliga
Kerala Blasters
0:0
Mumbai Siti
Irska 1
Longford Taun
1:1
Slajgo Rovers
Irska 2
Kob Remblers
0:2
Voterford Junajted
Italija 2
Pro Verćeli
0:1
Novara
Vićenca
0:0
Krotone
Italija 3 A
AlbinoLefe
1:2
Pavia
Ćitadela
3:1
Padova
Kuneo
1:0
Mantova
Lumezane
2:1
Pro Patria
Pordenone
1:1
Kremoneze
Pro Pjaćenca 1919
0:4
Alesandrija
Ređana
4:0
Renate
Sudtirol
0:0
Feralpi Salo
Đana Erminio
2:2
Basano Virtus 55
Italija 3 B
Ankona
1:1
Maserateze
Areco
1:4
Karareze
Ćita Di Pontedera
6:0
Rimini
L Akvila
0:1
Savona
Pistojeze
1:0
Lukeze
Piza
1:0
Tutokuoio
Prato
0:0
Spal
Santarkanđelo
1:1
Robur Siena
Teramo
3:0
Lupa Roma
Italija 3 C
Lupa Kasteli Romani
2:1
Paganeze
Japan 2
Avispa Fukuoka
1:0
Džef Junajted
Ehim
0:0
V-Varen Nagasaki
Kamatamare Sanuki
1:1
Jokohama
Kjoto Sanga
0:0
Gifu
Konsadole Saporo
2:1
Cvajgen Kanazava
Mito Holihok
1:1
Džubilo Ivata
Roaso Kumamoto
3:0
Omija Ardija
Serezo Osaka
1:0
Giravanc Kitakjušu
Točiđi
1:1
Oita Trinita
Tokio Verdi
1:1
Fađano Okajama
Tokušima Vortis
0:1
Tespakusacu Gunma
Japan, Kup
1/16 finala
Šonan Belmare
2:3
Macumoto Jamaga
Južna Koreja 2
Gjeongnam
2:2
Anjang
Gojang Hi
0:1
Ansan Polis
Seul E-Land
4:2
Čunghu Hjumel
Kanada 1 Plej of
četvrtfinale
Srpski Beli Orlovi
1:0
London Siti
Kipar 2
ASIL Lusi
0:1
Anagenisis Derinia
EN Parekklisias
1:1
Digenis Oroklinis
ENAD Polis
4:1
PAEEK
Karmiotisa
3:1
AE Zakaki
Nikos i Sokratis Erimis
0:2
Omonija Aradipou
Kolumbija 2
Valedupar
1:0
Itagui Leones
Kolumbija, 2.deo
Envigado
0:1
Junior
Universidad Autonoma
2:1
Bojaka Patriotas
Kuvajt, Fed Kup gr.
Al Arabi
1:1
Al Salmija
Al Jarmuk
1:0
Al Fahahel
Al Sahel
6:0
Al Tadamon
Maroko 1
Čabab Rif Hoseima
1:0
Kavkab Marakeš
Magreb Fes
1:2
Muludija Oujda
Radža Kazablanka
0:1
KAC Kenitra
Nemačka 4 (Bajern)
Amberg
1:0
Rajn am Leh
Augsburg II
1:2
Vaker Burghauzen
Ilertisen
1:3
Buhbach
Ingolštat 04 II
1:0
Memingen
Nirnberg II
0:2
Unterhahing
Oberfranken Bajrojt
0:4
1860 Minhen II
Švajnfurt 05
2:2
Šalding-Hajning
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno