POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(29)
Engleska
(19)
Nemačka
(29)
Italija
(16)
Francuska
(24)
Srbija
(7)
Argentina
(10)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azija
(1)
Bahrein
(3)
Belgija
(4)
BIH
(2)
Bolivija
(1)
Brazil
(37)
Bugarska
(12)
Češka
(8)
Čile
(7)
Danska
(7)
Egipat
(8)
Ekvador
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(3)
Finska
(10)
Gana
(1)
Grčka
(4)
Gruzija
(2)
Holandija
(12)
Hrvatska
(5)
Indonezija
(1)
Iran
(3)
Irska
(9)
Island
(1)
Izrael
(5)
Japan
(20)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(30)
Južna Koreja
(11)
Kanada
(1)
Katar
(2)
Kina
(5)
Kipar
(1)
Kolumbija
(4)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Luksemburg
(1)
Mađarska
(8)
Norveška
(10)
Obala Slonovače
(2)
Paragvaj
(1)
Peru
(7)
Poljska
(15)
Portugalija
(17)
Rumunija
(2)
Rusija
(10)
SAD
(27)
Saud. Arabija
(12)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(9)
Slovačka
(6)
Švajcarska
(11)
Švedska
(15)
Tajland
(7)
Turska
(3)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(5)
Urugvaj
(4)
Vijetnam
(4)
Rezultati po danu
<
03.12.2016. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Poljska 1 - 1.deo
Pjast
1:0
Korona
Šlonsk Vroclav
1:1
Pogon
Visla Krakov
3:0
Lehija Gdanjsk
Portugalija 1
Porto
1:0
Sporting Braga
Rio Ave
3:1
Tondela
Sporting Lisabon
2:0
Vitoria Setubal
Portugalija 2
Portimonense
3:0
Akademiko Vizeu
Rumunija 1 - 1.deo
Vitorul Konstanca
2:0
KSU Krajova
Rumunija 2
Akademika Klinćeni
1:3
Lučeafarul Oradea
Brašov
1:1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Dačija Unirea Braila
2:1
Dunarea Kalaraš
Foresta Sućeava
3:0
Unirea Tarlungeni
Službeni rezultat.
Metalul Resita
4:0
Olimpija Satu Mare
Ramnicu Valčea
0:3
UTA Arad
Službeni rezultat.
Rusija 1
CSKA Moskva
4:0
Ural
Rostov
0:0
Zenit
Salvador 1 Apertura Plej of
četvrtfinale (r)
Agvila
2:0
FAS
San Marino 1
Domanjano
3:0
Tre Fiori
Juvenes Dogana
2:1
Murata
Kailungo
1:5
La Fiorita
Libertas
3:0
Kosmos
Saudijska Arabija 1
Al Fath
4:2
Al Vehda Meka
Al Kalej Saihat
0:1
AI Tavun
Saudijska Arabija 2
Al Hazm
2:0
Al Tai
Al Kuaisoma
2:2
Al Šoala
Al Vatani
1:0
Ohod
Severna Irska 1 - 1.deo
Balimena Junajted
2:0
Portadaun
Krusejders
2:2
Glentoran
Linfild
3:0
Kerik Rendžers
Severna Irska 2 - 1.deo
Harlend i Volf Velders
0:2
Nokbreda
Institut
1:1
Belikler Komrejds
Larn
3:2
Dergvju
Škotska 1 - 1.deo
Hamilton Akademikal
1:1
Partik Tistl
Kilmarnok
2:0
FK Dandi
Madervel
3:4
Seltik
Rendžers
2:1
Aberdin
Ros Kaunti
2:2
Harts
Sent Džonston
3:0
Invernes Kaledonijen
Škotska 2
Danfermlajn Atletik
1:1
Er Junajted
Falkirk
3:1
Sent Miren
Kvin of Saut
1:2
Dambarton
Škotska 3
Albion Rovers
0:1
Livingston
Kvins Park
2:0
Brešin Siti
Piterhed
2:4
Erdrioniens
Škotska 4
Eldžin Siti
4:1
Montrouz
Erbrot
0:1
Edinburg Siti
Kaudenbit
1:0
Klajd
Škotska, Kup
1/32 finala
Beit Džuniors
0:6
Grinok Morton
Formartin Junajted
4:0
Anan Atletik
Stirling Albion
2:0
Vik Akademi
Stranrer
2:1
Ist Kilbrajd
Škotska, Kup
1/32 finala (r)
Stenhausmir
3:1
Fores Mikeniks
Slovačka 1
MŠK Žilina
3:0
AS Trenčin
Senica
1:1
DAC 1904 Dunajska Streda
ViOn
2:0
Šport Podbrezova
Slovenija 1
Celje
1:1
Gorica
Koper
1:0
Aluminij
Maribor
1:0
Rudar Velenje
Slovenija 2
Veržej
0:1
Brda Dobrovo
Španija 1
Atletiko Madrid
0:0
Espanjol
Barselona
1:1
Real Madrid
Granada
2:1
Sevilja
Leganjes
0:0
Viljareal
Španija 2
Kadiz
3:0
Saragosa
Mirandes
1:0
Elče
Numansija
1:0
Almerija
UCAM Mursija
1:2
Lugo
Španija 3 I
Selta B
5:0
Arandina
Španija 3 II
Amorebieta
2:2
Arenas
Gernika
1:0
Sestao River
Leioa
2:0
Barakaldo
Real Madrid Kastilja
1:1
Navalkarnero
Španija 3 III
Espanjol B
1:2
Gava
Levante B
0:0
Eldense
Švajcarska 1
Jang Bojs
3:1
Bazel
Lucern
3:0
Vaduc
Švajcarska 2
Cirih
2:0
Vil 1900
Servet
1:1
Vintertur
Tunis 1 - 1.deo
Avenir La Marsa
0:0
Stad Gabesin
Esperans Zarzis
0:0
Klub Sportif Sfaksien
Hamam Lif
2:2
ES Metloa
Union Ben Guerdan
1:0
Etoal Sahel
Turska 1
Fenerbahče
0:0
Bešiktaš
Istanbul Bašakšehir
2:2
Antalijaspor
Turska 2
Bandırmaspor
2:2
Adana Demirspor
Manisaspor
2:0
Gacijantep
Turska 3 Bela
Fatih Karagumruk
0:1
Zonguldak Komurspor
UAE 1
Al Ahli Dubai
2:1
Al Vahda Abu Dabi
Al Šabab Dubai
3:7
Al Džazira
Emirejts Klub
2:3
Šardža
Uganda 1
BIDKO Bul
0:3
Soana
Ekspres
0:0
Sadolin Peints
Kampala Kepital Siti Autoriti
3:2
Prolajn
Police Jinja
3:1
Jinja MuniSipal Kaunsil Hipos
Seints
0:1
Onduparaka
Vajpers Vakiso Taun
1:2
SK Vila
Ukrajina 1 - 1.deo
Černomorec Odesa
0:0
Volin
Vorskla
2:2
Dinamo Kijev
Zarja
2:3
Dnjepar
Urugvaj 1
Boston River
2:0
Rampla Juniors
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
12.05.2024.
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno