POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Sv. Prvenstvo
(18)
Evropa
(12)
Španija
(33)
Engleska
(123)
Nemačka
(32)
Italija
(33)
Francuska
(34)
Alžir
(3)
Argentina
(31)
Australija
(6)
Austrija
(14)
Belgija
(1)
Brazil
(10)
Bugarska
(19)
Čile
(9)
Ekvador
(9)
EP do 21
(16)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(15)
Gana
(1)
Grčka
(8)
Holandija
(21)
Irska
(3)
Jamajka
(5)
Japan
(30)
Južna Koreja
(4)
Kina
(8)
Kipar
(2)
Kolumbija
(14)
KONKAKAF Liga Nacija
(4)
Kup Amerike
(6)
Mađarska
(15)
Meksiko
(17)
Poljska
(1)
Portugalija
(10)
Prijateljski (kl.)
(4)
Prijateljski (r)
(26)
Rumunija
(6)
Rusija
(21)
SAD
(24)
Severna Irska
(5)
Škotska
(21)
Slovačka
(6)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(6)
Švedska
(16)
Turska
(10)
UEFA Liga Nacija
(1)
Ukrajina
(12)
Urugvaj
(6)
Venecuela
(4)
Rezultati po danu
<
26.04.2017. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Angola 1
Rekreativo Libolo
1:1
Grupo Desportivo Interklub
Argentina 3, Torneo Federal A-Plej of 1.deo
Deportivo Madrin
0:0
Vilja Mitre
Austrija, Kup
polufinale
Admira Vaker
0:5
Red Bul Salcburg
Rapid
2:1
LASK
Azijska LŠ - po grupama
Muang Tong Junajted
3:0
Brizbejn Rour
Šangaj SIPG
4:2
Seul
Ulsan Hjundai Horang-i
0:4
Kašima Antlers
Urava Red Dajmonds
6:1
Vestern Sidnej Vonderers
Belgija 1 Plej of
Eupen
1:1
Rasing Genk
Klub Briž
3:1
Ostende
Mehelen
1:0
Sent Truden
Rojal Muskron-Peruvelc
2:2
Sporting Lokeren
Belorusija, Kup
polufinale (r)
BATE
1:0
Dinamo Brest
Šahtjor Soligorsk
1:1
Slutsk
Bosna i Hercegovina, Kup
polufinale (r)
Željezničar
0:3
Široki Brijeg
Brazil, Kup
1/8 finala
Santos
2:0
Pajsandu Belem
Bugarska, Kup
polufinale (r)
Botev Plovdiv
1:1
Vereja
Češka, Kup
polufinale
Mlada Boleslav
0:2
Opava
Crna Gora, Kup
polufinale (r)
Grbalj
1:0
Rudar Pljevlja
Sutjeska
4:3
Iskra Danilovgrad
Egipat 1
Al Dakhlija
1:2
Misr El Makaša
Al Itihad Iskandari
3:2
Talaea El Džaiš
Asvan
1:1
El Šarkeja
Engleska 1
Arsenal
1:0
Lester Siti
Kristal Palas
0:1
Totenhem Hotspur
Midlzbro
1:0
Sanderlend
Engleska 7 (Jug) Plej of
polufinale
Limington
1:0
Slag Taun
Merter Taun
1:1
Hitčin Taun
1:1 nakon produžetaka.
Penalima - 1:4.
Estonija 2
Levadia Talin II
0:1
Flora II
Mardu Starbunker
1:1
Infonet II
Rakvere Tarvas
2:0
Elva
Tartu JK Velko
1:5
Talina Kalev
Francuska, Kup
polufinale
Pari Sen Žermen
5:0
Monako
Gana 1
Asante Kotoko
1:1
Aduana Stars
Ašanti Gold
1:1
Medeama Sporting Klub
Bečem
0:0
Ebusua Dvarfs
Berekum Čelzi
1:0
Va Ol Stars
Bolga Ol Stars
3:3
Harts of Ouk
Elmina Šarks
0:0
Internacional Alies
Tema Jut
2:1
Grejt Olimpiks
Vest Afrika Futbol Akademi
2:1
Liberti Profesionals
Gibraltar, Kup
polufinale
Gibraltar Finiks
0:2
Evropa FK
Grčka, Kup
polufinale (r)
AEK
0:1
Olimpijakos
Gruzija, Kup
1/8 finala
Dila Gori
0:0
Norči Dinamoeli
0:0 nakon produžetaka.
Penalima - 3:4.
Samgurali
0:2
Dinamo Tbilisi
Ševardeni-1906
2:0
Guria
Torpedo Kutaisi
2:0
Samtredia
Gvatemala 1 Klausura
Deportivo Guastatoja
2:0
Malakateko
Hrvatska 1
Hajduk Split
5:2
Split
Inter Zaprešić
1:1
Cibalia
Lokomotiva Zagreb
1:0
Istra 1961
Izrael 1 - 2.deo
Beitar Jerusalim
2:1
Makabi Petah Tikva
Japan, Liga Kup gr.
Džubilo Ivata
3:1
FK Tokio
Hokaido Konsadole Saporo
1:1
Omija Ardija
Jokohama F. Marinos
4:1
Albireks Nigata
Sagan Tosu
4:4
Serezo Osaka
Vegalta Sendai
3:1
Šimicu S-Puls
Visel Kobe
4:1
Sanfreće Hirošima
Jermenija, Kup
polufinale (r)
Širak
1:1
Gandzasar
Južna Afrika 1
Orlando Pajrats
1:1
Baroka
Platinum Stars
1:1
Fri Stejt Stars
Južna Afrika 2
Džomo Kosmos
2:0
Blek Leopards
Kenija 1
AFC Leopards
0:1
Sofapaka
Bandari
1:2
Gor Mahia
Kakamega Houmbojs
1:0
Ulinzi Stars
Kariobangi Šarks
1:0
Tika Junajted
Mathare Junajted
0:0
Hemelil Šugar
SoNi Šugar
0:1
Posta Rendžers
Tusker
2:1
Nakumat
Vestern Stima
0:2
Nzoia Šugar
Kipar, Kup
polufinale
Apolon Limasol
6:0
Anortozis
Doksa Katokopia
0:2
APOEL
Kolumbija, Kup gr.
Barankilja
1:1
Real Kartagena
Envigado
0:1
Onse Kaldas
Fortaleza Zipakira
2:1
Bojaka Čiko
Tigres Bogota
0:1
La Ekidad
Kopa Libertadores - I faza
Atletiko Mineiro
2:0
Libertad
San Lorenco
2:1
Universidad Katolika
Kuvajt 1
Al Fahahel
1:3
Kadšia
Al Naser
2:1
Sulajbihat
Al Šabab Kuvajt
2:3
Al Salmija
Kazma
4:2
Al Jarmuk
Letonija, Kup
polufinale
Riga
2:0
Spartaks Jurmala
Rigas Futbola Skola
1:1
Ventspils
Litvanija 1
Atlantas
3:1
Kauno Žalgiris
Trakai
1:0
Jonava
Luksemburg, Kup
polufinale
Fola Eš
4:0
Rasing Union
Makedonija 1
Bregalnica Štip
1:1
Pelister
Makedonija Đorče Petrov
1:3
Renova
Pobeda
1:0
Sileks
Škendija 79
3:1
Vardar
Malezija 1
Melaka Junajted
2:2
PKNS
Pahang
1:1
Felda Junajted
PBDKT T-Tim
1:0
Selangor
Perak
1:1
Kedah
Pulau Pinang
1:2
Johor Darul Takzim
Saravak
0:0
Kelantan
Maroko 1
FUS Rabat
1:0
Itihad Tanger
Mađarska, Kup
polufinale
Ferencvaroš
8:0
Budafok
Vašaš
2:0
Mezekevešd
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
19.03.2024.
18.03.2024.
17.03.2024.
16.03.2024.
15.03.2024.
14.03.2024.
13.03.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno