POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(48)
Engleska
(42)
Nemačka
(70)
Italija
(30)
Francuska
(25)
Srbija
(11)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(3)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(39)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(22)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(5)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(2)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(11)
Kanada
(3)
Kazahstan
(5)
Kenija
(9)
Kina
(16)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Malta
(1)
Mađarska
(14)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(27)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(20)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(2)
Rumunija
(9)
Rusija
(27)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(1)
Škotska
(16)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(58)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tajvan
(1)
Tunis
(4)
Turska
(33)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(15)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(7)
Rezultati po danu
<
14.05.2017. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Južna Koreja 1 - 1.deo
Ulsan Hjundai Horang-i
0:0
Jeonbuk Hjundai Motors
Južna Koreja 2
Bučeon 1995
1:0
Dedžon Sitizen
Busan I`Park
1:1
Ansan Mugungva
Kamerun 1
APEJES Akademi
2:1
Igl Rojal Menua
Eding Sport
4:0
Nju Stars de Duala
Fetču
1:0
Les Astres
Jang Sports Akademi
1:1
Dragon Jaunde
Kenon Jaunde
0:1
Kolombe du Đa et lobo
Lion Bliz
0:0
Rasing Bafusam
UMS de Loum
0:0
Stad Renard de Melong
Union Duala
2:1
Bamboutos
Katar, Kup Princa
polufinale
Al Sad
2:0
Al Džaiš Katar
Kazahstan 1
Aktobe
1:3
Tobol
Astana
2:0
Irtiš
Atirau
2:2
Ordabasi
Okžetpes
2:3
Kairat
Šahtjor Karaganda
1:0
Akžajik
Taraz
2:1
Kajzar
Kenija 1
AFC Leopards
1:1
Zoo Keričo
Nzoia Šugar
0:1
Gor Mahia
Posta Rendžers
0:0
Nakumat
Tika Junajted
0:0
Kakamega Houmbojs
Tusker
2:1
SoNi Šugar
Kina 1
Čangčun Jatai
0:1
Gvangdžu Evergrand Taobao
Tjenđin Teda
0:1
Šangaj SIPG
Đangsu Suning
2:1
Šandong Luneng
Kina 2
Ksinjiang Tianšan Leopard
2:2
Šidžiažuang Ever Brajt
Kipar 1 - plej of
Apolon Limasol
1:1
Anortozis
Etnikos Ahna
0:4
Doksa Katokopia
NEA Salamina
1:0
Karmiotisa
Kirgistan 1
Abdiš-Ata Kant
3:0
Alga Biškek
Kolumbija 1, 1.deo
Atletiko Bukaramanga
1:0
La Ekidad
Deportivo Pasto
1:0
Deportes Tolima
Independiente Medeljin
2:2
Amerika Kali
Rionegro FK
1:0
Junior
Tigres Bogota
1:2
Miljonarios
Kolumbija 2, 1.deo
Univerzitario Popajan
1:0
Union Magdalena
Luksemburg 1
F91 Didelanž
5:2
Fola Eš
Mondorf les Bains
0:3
Diferdanž 03
Progres Niderkorn
4:1
Ham Benfika
UN Kerjeng 97
4:3
Rumelanž
UNA Strasen
3:1
Union Titus Petanž
Viktorija Rosport
4:3
Rasing Union
Ženes Eš
2:2
Ženes Kanah
Makedonija 1
Bregalnica Štip
1:2
Pobeda
Makedonija Đorče Petrov
2:3
Škendija 79
Rabotnički
2:2
Vardar
Renova
1:0
Sileks
Maroko 1
Hasania Agadir
2:1
Magreb Tetuan
Itihad Tanger
0:0
Renaisans de Berkane
JS Kasbah Tadla
2:1
FAR Rabat
KAC Kenitra
1:2
Difa El Žadida
Kavkab Marakeš
2:1
Čabab Atlas Kenifra
Radža Kazablanka
2:1
Čabab Rif Hoseima
Mađarska 2
Bekeščaba Elore
3:0
Bodajk Šiofok
Čakvari TK
1:0
Vac FK
Cigand
2:4
Zalaegeršeg
Kišvarda-Master Gud
2:1
Dorog
Kozarmišlenji SE
0:6
Budaorš
Puškaš Akademija
0:0
Seged 2011
Seol
1:1
Mošonmađarovar TE 1904
Solnok MAV
1:1
Cegled
Šopron
2:1
Njiređhaza Spartakus
Soroksar
1:1
Balmazujvaroš
Meksiko 1 (Klausura) - Plej of
četvrtfinale (r)
Deportivo Toluka
1:3
Santos Laguna
Gvadalahara Čivas
1:0
Atlas
Monterej
0:2
Tigres UANL
Nemačka 2
1860 Minhen
1:2
Bohum
Arminija Bilefeld
6:0
Ajntraht Braunšvajg
Erzgebirge Aue
1:0
Kajzerslautern
Hanover 96
1:0
Štutgart
Karlsrue
3:4
Dinamo Drezden
Nirnberg
2:3
Fortuna 95 Dizeldorf
Sent Pauli 1910
1:1
Grojter Firt
Union Berlin
0:1
Hajdenhajm 1846
Vircburger Kikers
0:1
Sandhauzen
Nemačka 4 (Sever)
Ajntraht Norderštet 03
3:1
Hamburger SV II
Drohtersen/Asel
1:2
Ajntraht Braunšvajg II
Germanija Egestorf/Langreder
5:1
06 Hildešajm
Lineburger Hanza
3:0
Ajhede
Mepen 1912
0:0
Hanover 96 II
Oldenburg
3:1
Havelse
Nemačka 4 (Severoistok)
Auerbah
1:2
ZFK Mojzelvic
Berlin Ankaraspor 07
0:1
Lokomotiva Lajpcig
Budisa Baucen
0:4
Dinamo Berlin
Energi Kotbus
2:0
Vaker 90 Nordhauzen
FSV 63 Lukenvalde
1:4
Babelsberg 03
Herta II
1:1
Oberlauzic Nojgersdorf
Nojstrelic
1:3
RB Lajpcig II
Union Furstenvalde
5:3
Šonberg 95
Nikaragva 1 (Klausura) plej of
finale
Deportivo Valter Fereti
1:2
Real Esteli
Norveška 3 I
Asker
2:2
Berum
Brumundal
1:3
Folo
Finsnes
0:0
Skeid
Grorud
0:2
Raufoš
KFUM Oslo
1:2
Nibergsund
Kjelsas
0:0
Ham Kam
Norveška 3 II
Brine
0:0
Notoden
Egersund
0:1
Bjasen
Fana
1:2
Hod
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno