POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(48)
Engleska
(42)
Nemačka
(70)
Italija
(30)
Francuska
(25)
Srbija
(11)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(3)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(39)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(22)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(5)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(2)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(11)
Kanada
(3)
Kazahstan
(5)
Kenija
(9)
Kina
(16)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Malta
(1)
Mađarska
(14)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(27)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(20)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(2)
Rumunija
(9)
Rusija
(27)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(1)
Škotska
(16)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(58)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tajvan
(1)
Tunis
(4)
Turska
(33)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(15)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(7)
Rezultati po danu
<
15.10.2017. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Albanija 1
Skenderbeu
4:1
Lušnja
Andora 1 - 1.deo
FK Santa Koloma
2:3
Engordani
Inter Eskaldes
2:4
Sant Đulija
Lusitanos
2:0
Inkamp
Penja Enkarnada
0:4
UE Santa Koloma
Angola 1
Atletiko Petroleos Luanda
2:0
Bravos Makvis
Progreso Lunda Sul
1:0
Rekreativo Kala
Rekreativo Libolo
2:1
Akademika Lobito
Argentina 1
Belgrano
0:0
Taljeres
Čakarita Juniors
1:2
Independiente
Godoj Kruz
3:0
Himnazia La Plata
Patronato
0:2
Boka Juniors
River Plata
2:2
Atletiko Tukuman
Argentina 2
Almagro
2:0
Ol Bojs
Flandria
0:0
Braun
Himnazia Huhuj
0:1
Vilja Dalmine
Huventud Unida
1:0
Independiente Rivadavia
Nueva Čikago
1:1
Deportivo Moron
Sportivo Estudijantes
2:0
Boka Unidos
Argentina 3, Primera B Metropolitana
San Telmo
1:0
Defensores Belgrano
Argentina 3, Torneo Federal A
Deportivo Roka
2:3
Fero Karil Oeste General Piko
Huventud Antoniana
1:1
Himnazia Tiro de Salta
KA Alvarado
2:1
Kipoleti
Krusero del Norte
2:3
Sarmiento Resistensija
Sentral Kordoba Santjago del Estero
4:1
Defensores Belgrano Vilja Ramaljo
Australija 1
Njukastl Junajted Džets
2:2
Pert Glori
Sidnej
3:2
Velington Feniks
Austrija 1
Šturm
3:0
Austrija Beč
Austrija 3 Centar
Volfsberger AC Am.
4:1
Austrija Klagenfurt
Austrija 3 Istok
Admira Vaker Am.
3:0
Parndorf
Austrija 3 Zapad
Anif
2:2
Gredig
Rajndorf Altah Am.
2:1
Vaker Insbruk Am.
Azerbejdžan 1
Sebail
0:4
Nefči
Bahrein 1
Al Had
2:1
Al Ahli Manama
Al Itihad Bahrein
1:4
Ist Rifa
Bangladeš 1
Arambagh Krira Sanga
1:2
Šeik Rasel
Rahmatganj MFS
0:1
Saif Sporting Klub
Belgija 1
Ostende
2:3
Klub Briž
Rojal Antverp
3:0
Zulte Varegem
Standard
3:1
Kortrijk
Belgija 2 - 1.deo
Vasterlo
0:0
Beršot Vilrijk
Belgija 3
Knoke
1:2
Endraht Alst
Belorusija 1
BATE
3:1
Vitebsk
Dinamo Brest
3:0
Dnjepar Mogilev
Minsk
2:2
Naftan
Slavija Mozir
1:2
Slutsk
Bolivija 1 (Klausura)
Horhe Vilsterman
1:2
Strongest
Real Potosi
2:0
Gvabira
Sport Bojs Varnes
1:1
Orijente Petrolero
Univerzitario Sukre
1:2
Bolivar
Bosna i Hercegovina 1 - 1.deo
Čelik
0:3
Željezničar
GOŠK Gabela
2:2
Mladost Doboj Kakanj
Bosna i Hercegovina 2
Sloga Simin Han
3:0
Rudar Kakanj
Brazil 1
Atletiko Gojaniense
1:3
Palmeiras
Baija
2:0
Korintijans
Fluminense
1:0
Avai
Koritiba
0:1
Gremio
Sao Paulo
2:1
Atletiko Paranaense
Šapekoense
0:1
Flamengo
Sport Resife
1:1
Atletiko Mineiro
Bugarska 1 - 1.deo
CSKA Sofija
0:0
Pirin Blagoevgrad
Etar Veliko Tarnovo
0:1
Levski
Bugarska 2
Ludogorec Razgrad II
1:2
Strumska Slava
Češka 1
Sparta Prag
0:1
Viktorija Plzenj
Češka 2
Banjik Sokolov
1:3
Olimpija Prag
Znojmo
1:1
Dinamo Č. Buđejovice
Čile 1
Kolo Kolo
2:0
Santjago Vonderers
O Higins
1:2
Audaks Italijano
Universidad Konsepsion
1:0
Uačipato
Čile 2
Deportes La Serena
2:1
Kokimbo Unido
Njublense
1:1
Santjago Morning
Crna Gora 2
Bokelj
4:0
Jezero
Čelik Nikšić
0:3
Berane
Cetinje
1:2
Lovćen
Igalo
0:0
OFK Mladost Lješkopolje
Jedinstvo B.Polje
0:5
Otrant
Mornar
4:0
Ibar Rožaje
Danska 1 - 1.deo
Alborg
1:0
Helsinger
Brondbi
4:1
Silkeborg
Horsens
2:2
Hobro
Odenze
1:0
FK Kopenhagen
Danska 2
Skive
0:2
Roskilde
Tisted
2:2
Brabrand
Vejle
1:3
Esbjerg
Vendsisel
2:0
Herfolge Boldklub Koge
Viborg
0:0
Fremad Amager
Danska 3 1.deo
Nestved
2:0
B 93
Ekvador 1 - II deo
Klub Deportivo Klan Huvenil
1:2
Emelek
Makara
1:1
LDU Kito
Engleska 1
Brajton i Houv Albion
1:1
Everton
Sautempton
2:2
Njukastl Junajted
Engleska 2
Derbi Kaunti
2:0
Notingem Forest
Engleska, Kup
1/256 finala
Šou Lejn
2:1
Berou
Estonija 2
Flora II
2:1
Elva
Tartu JK Velko
1:4
Rakvere Tarvas
Farska Ostrva 1
07 Vestur
3:1
TB/FKS/Rojn
B36 Toršavn
1:3
KI Klaksvik
EB/Strejmur
2:4
IF Fuglafjordur
NSI Runavik
2:1
Vikingur Gotu
Skala
0:0
HB Toršavn
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno