POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(44)
Engleska
(15)
Nemačka
(33)
Italija
(18)
Francuska
(29)
Srbija
(9)
Alžir
(7)
Argentina
(45)
Australija
(2)
Austrija
(27)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Bangladeš
(3)
Belgija
(6)
Belorusija
(5)
Brazil
(46)
Bugarska
(8)
Češka
(8)
Čile
(8)
Danska
(24)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(14)
Grčka
(4)
Holandija
(12)
Hrvatska
(5)
Irak
(4)
Iran
(1)
Irska
(10)
Island
(14)
Izrael
(15)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(9)
Južna Koreja
(13)
Kanada
(5)
Kina
(6)
Kipar
(1)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(2)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(7)
Litvanija
(1)
Malezija
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(2)
Norveška
(19)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(20)
Portugalija
(19)
Rumunija
(5)
Rusija
(12)
SAD
(14)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(9)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(10)
Slovačka
(13)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(10)
Švedska
(23)
Tajland
(8)
Tunis
(2)
Turska
(12)
U.A.Emirati
(1)
Ukrajina
(10)
Urugvaj
(8)
Vijetnam
(4)
Rezultati po danu
<
06.10.2018. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
8
Južna Afrika 2
Utongati
0:1
TS Sporting
Vitbenk Spars
1:3
Stelenboš
Južna Koreja 1 - 1.deo
Daegu
1:2
Inčeon Junajted
Gangvon
1:1
Pohang Stilers
Jeonam Dragons
1:0
Seul
Južna Koreja 2
Ansan Griners
0:2
Anjang
Dedžon Sitizen
2:1
Ansan Mugungva
Gvangju FK
1:1
Bučeon 1995
Suvon
0:3
Busan I`Park
Kanada 1 Plej of
polufinale
Vorkuta
1:1
Vaterlo Region
1:1 nakon produžetaka.
Penalima - 3:2.
Katar 1
Al Kor
1:0
Al Rajan
Al Šahanija
1:2
Al Ahli Doha
Kazahstan 1
Akžajik
0:0
Kizilžar
Kajzar
2:2
Atirau
Ordabasi
2:0
Kairat
Tobol
1:2
Irtiš
Žetisu
1:1
Šahtjor Karaganda
Kina 1
Čongking Dangdai Lifan
0:1
Šangaj Šenhua
Dalijen Jifang
3:1
Đangsu Suning
Hebei Čajna Forčun
0:3
Gvangdžu Evergrand Taobao
Tjenđin Teda
3:3
Čangčun Jatai
Kina 2
Beidžing Enterprajzes Grup
0:0
Meižou Haka
Ćingdao Huanghai
2:1
Janbian Fude
Nei Mongol Žongjou
2:1
Šenžen FK
Šangaj Šenksin
2:1
Heilongjiang Lava Spring
Vuhan Zal
2:2
Meižou Meksian Tečand
Kipar 1
Anortozis
2:3
APOEL
Doksa Katokopia
2:1
Enozis Neon Paralimni
NEA Salamina
3:0
Pafos
Kipar 2
AE Zakaki
2:1
Otelo Atinou
Aja Napa
1:3
Karmiotisa
Digenis Oroklinis
2:0
Akritas Hlorakas
MEAP Nisou
0:0
ASIL Lusi
Omonija Aradipou
1:0
Anagenisis Derinia
Onsilos Sotira
1:2
Olimpijakos Nikozija
PAEEK
0:1
THOI Lakatamias
Kolumbija 1, 2.deo
Atletiko Uila
2:1
Alijanca Petrolera
Deportivo Kali
0:2
Bojaka Patriotas
Independiente Medeljin
2:1
Atletiko Nasional
Kolumbija 2
Real Santander
2:2
Union Magdalena
Kolumbija, Kup
polufinale
Onse Kaldas
1:0
Miljonarios
Kuvajt 2
Al Sahel
1:0
Sulajbihat
Burgan
1:2
Al Jarmuk
Letonija 1
Riga
2:1
META/Latvijas Univerzitet
Liban 1
Aka Ahli
0:4
Nejmeh
Beka Sport Klub
0:1
Al Ahed
Luksemburg 1
Ecela
1:0
Diferdanž 03
Progres Niderkorn
2:1
Mondorf les Bains
Union Titus Petanž
3:1
UNA Strasen
Malezija, Kup
polufinale
Terenganu
1:0
Johor Darul Takzim
Malta 1
Florijana
4:1
Senglea Atletik
Gzira Junajted
1:0
Kormi
Sent Endrjus
2:0
Birkirkara
Tarksien Rejnbouz
2:4
Hibernijans Paola
Maroko, Kup
četvrtfinale
Renaisans de Berkane
2:0
Difa El Žadida
Stad Marokan
2:3
Vidad Fes
Mađarska 1
Budapešt Honved
1:0
Diožđer
Ferencvaroš
2:2
Debrecin
Mezekevešd
2:0
Sombathelj Haladaš
Pakš
4:1
Kišvarda-Master Gud
Ujpešt
2:0
Puškaš Akademija
Meksiko 1 (Apertura)
Kruz Azul
2:1
Monterej
Santos Laguna
3:1
Atlas
Tiburones Rohos de Verakruz
0:0
Nekaksa
Meksiko 2 (Apertura)
Atlante
2:3
Atletiko San Luis
Korekaminos UAT
1:1
Klub Selaja
Potros UAEM
0:1
Huarez
Zakatepek
0:1
Dorados Sinaloa
Moldavija 1
Milsami
1:2
Petrokub
Sfintul George
3:1
Zimbru
Speranta
0:0
Šerif
Zaria Balti
1:1
Dinamo-Auto
Nemačka 1
Bajern Minhen
0:3
Bor. Menhengladbah
Borusija Dortmund
4:3
Augsburg
Fortuna 95 Dizeldorf
0:2
Šalke 04
Hanover 96
3:1
Štutgart
Majnc 05
0:0
Herta
Nemačka 2
Erzgebirge Aue
2:1
Holštajn Kil
Grojter Firt
1:1
Jan Regenzburg
Magdeburg
2:2
Dinamo Drezden
Nemačka 3
Ajntraht Braunšvajg
2:2
Sportfrojnde Lote
Alen
0:1
Fortuna Keln
Energi Kotbus
2:1
Cvikau
KFC Irdingen
2:1
Karl Cajs Jena
Osnabrik
2:0
Kajzerslautern
Unterhahing
1:1
Projsen Minster
Nemačka 4 (Bajern)
1860 Rozenhajm
0:2
Pipinsrid
Augsburg II
0:0
Šalding-Hajning
Garhing
0:0
Nirnberg II
Švajnfurt 05
3:0
Ajhštat
Viktorija Ašafenburg
1:4
Oberfranken Bajrojt
Nemačka 4 (Jugozapad)
Ajntraht Stadtalendorf
0:0
Homburg
Frajburg II
2:1
Astorija Valdorf
Sarbriken
2:0
07 Elversberg
SC Hesen Drajajh
2:2
Ulm 1846
Štajnbah
1:0
Vormatija Vorms
TSG Balingen
0:3
Pirmasens
Valdhof 07
1:3
Ofenbaher Kikers
Nemačka 4 (Sever)
Libek
0:0
Švarc-Vajs Reden
Verder II
1:0
Germanija Egestorf/Langreder
1
2
3
4
5
6
7
8
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
16.05.2024.
15.05.2024.
14.05.2024.
13.05.2024.
12.05.2024.
11.05.2024.
10.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno