POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(49)
Engleska
(19)
Nemačka
(64)
Italija
(30)
Francuska
(10)
Srbija
(17)
Albanija
(2)
Alžir
(6)
Andora
(1)
Angola
(1)
Argentina
(54)
Australija
(1)
Austrija
(15)
Azerbejdžan
(2)
Belgija
(16)
Belorusija
(6)
BIH
(4)
Bolivija
(3)
Brazil
(44)
Bugarska
(15)
Češka
(12)
Čile
(14)
Danska
(19)
Egipat
(4)
Ekvador
(7)
Estonija
(7)
Evr. Prvenstvo
(23)
Filipini
(1)
Finska
(7)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gruzija
(1)
Gvatemala
(1)
Holandija
(18)
Honduras
(1)
Hrvatska
(9)
Iran
(4)
Island
(8)
Izrael
(5)
Japan
(9)
Južna Afrika
(6)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(4)
Kazahstan
(1)
Kenija
(3)
Kina
(12)
Kipar
(6)
Kolumbija
(5)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(3)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malavi
(3)
Malezija
(2)
Maroko
(2)
Mađarska
(15)
Meksiko
(3)
Moldavija
(2)
Norveška
(27)
Panama
(1)
Paragvaj
(4)
Peru
(8)
Poljska
(22)
Portugalija
(21)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(8)
Rusija
(19)
SAD
(37)
Salvador
(2)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(3)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(11)
Slovačka
(6)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(6)
Švedska
(36)
Tajland
(8)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(3)
Uganda
(4)
Ukrajina
(13)
Urugvaj
(9)
Vels
(1)
Venecuela
(2)
Rezultati po danu
<
30.11.2018. (Petak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Albanija 1
Partizani
2:1
Tirana
Angola 1
Kabuskorp
0:1
Atletiko Sport Aviakao
Rekreativo Kala
2:2
Rekreativo Libolo
Arapsko klupsko prvenstvo
1/8 finala (r)
Al Naft
0:2
Al Hilal Rijad
Zamalek
0:1
Al Itihad Iskandari
0:1 nakon produžetaka.
Penalima - 3:4.
Argentina 1
Kolon
1:1
Belgrano
Argentina 2
Los Andes
0:1
Almagro
Australija 1
Adelejd Junajted
2:1
Brizbejn Rour
Bahrein 1
Al Najma
1:1
Manama Klub
Ist Rifa
0:0
Budaija
Rifa
1:1
Muharak
Belgija 1
Sporting Lokeren
2:2
Gent
Belgija 2 - 2.deo
Mehelen
1:1
Beršot Vilrijk
Bolivija 1 (Klausura)
Bluming
3:2
Bolivar
Bosna i Hercegovina 1
Zrinjski
1:0
Krupa
Bugarska 1 - 1.deo
Černo More
1:0
Etar Veliko Tarnovo
Bugarska 2
CSKA 1948
0:0
Botev Galabovo
Montana
4:1
Lokomotiv G.Orjahovica
Češka 1
Teplice
1:0
Slovan Liberec
Danska 1 - 1.deo
Esbjerg
1:4
Alborg
Engleska 1
Kardif Siti
2:1
Vulverhempton Vond.
Engleska, Kup
1/64 finala
Solihal Murs
0:0
Blekpul
Francuska 1
Sent Etjen
3:0
Nant
Francuska 2
Avr
1:1
Okser
Berišon Šateru
1:0
Sošo Monbeliar
Brest
2:0
Ajačio
Gazelek Ajačio
0:1
Šamoa Nior
Klermon Fut
2:0
Bezije
Lorien
2:2
Rasing Lens
Orlean
1:2
Nansi Loren
Red Star
0:3
Troa
Valensijen
0:0
Pariz
Francuska 3
Avranšez
2:3
Marinjan
Dankerk
1:2
Entente Sanoa
Kvevili
0:0
Bulonj
Rodez
2:1
Burž Peron
Šambli
2:0
Konkarno
Tur
0:0
Žan d Ars Dransi
Viljefranš
2:1
Laval
Gibraltar 1
Mons Kalpe
2:2
Linkoln Red Imps
Gruzija 1
Dinamo Tbilisi
5:2
Sioni
Lokomotiva Tbilisi
5:1
Kolheti 1913
Torpedo Kutaisi
0:0
Saburtalo
Gvatemala 1 Apertura Plej of
četvrtfinale
Koban Imperial
2:2
Malakateko
Holandija 1
Ekscelzior Roterdam
3:3
Utreht
Holandija 2
Dordreht
2:0
RKC Valvajk
Helmond Sport
3:0
Sparta Roterdam
Kambur
1:3
Ajndhoven
MVV Mastriht
1:1
Jong AZ Alkmar
NEC Nijmegen
5:1
Volendam
Telstar
1:1
Almere Siti
TOP Os
0:5
Roda
Tvente
2:5
Jong Ajaks
Hong Kong 1
Kiči
3:0
Hong Kong Pegazus
Hrvatska 1
Istra 1961
0:2
Inter Zaprešić
Lokomotiva Zagreb
1:1
Slaven Belupo
Indija 1 - I Liga
Gokulam Kerala
1:1
Čurčil Braders
Indija 1 - Superliga
Bengaluru
2:1
Pune Siti
Indonezija 1
Barito Putera
1:0
Borneo Samarinda
Srivijaja
3:1
Mitra Kukar
Iran 1
Naft Masdžed Solejman
1:0
Pajkan
Saipa
1:1
Esteglal Kuzestan
Sepahan
1:0
Padideh Horasan
Italija 2
Palermo
0:0
Benevento
Izrael 2 - 1.deo
Hapoel Akre
0:1
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Iksal
0:1
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Nazaret Ilit
1:2
Hapoel Bnei Lod
Hapoel Nir Ramat HaŠaron
2:0
Makabi Ahi Nazaret
Hapoel Rišon LeZion
1:1
Hapoel Afula
Jordan 1
Al Faisali Aman
1:0
Al Džazira Aman
Šabab Al Ordon
3:0
Al Akaba
Južna Afrika 1
Čipa Junajted
0:1
AmaZulu
Katar 1
Al Ahli Doha
0:0
Um Salal
Al Sailija
0:1
Katar Sports Klub
Kina, Kup
finale (r)
Šandong Luneng
2:2
Beidžing Sinobo Guoan
Kipar 2
Aris Limasol
2:3
Olimpijakos Nikozija
Etnikos Ahna
4:1
Akritas Hlorakas
Kopa Sudamerikana
polufinale (r)
Junior
1:0
Santa Fe
Liban 1
Šabab Al Gazieh
2:0
Salam Zgarta
Libija 1 - 1.deo
Al-Anvar
0:1
Šabab al Džabal
Asvihli Sports Klub
3:2
Olimpik Azaveja
Meksiko 1 (Apertura) - Plej of
četvrtfinale
Deportivo Toluka
2:2
Klub Amerika
Tigres UANL
2:1
Pumas UNAM
Meksiko 2 (Apertura) - Plej of
finale
Dorados Sinaloa
1:0
Atletiko San Luis
Nemačka 1
Fortuna 95 Dizeldorf
0:1
Majnc 05
Nemačka 2
Erzgebirge Aue
1:1
Jan Regenzburg
Paderborn 07
2:2
Arminija Bilefeld
Nemačka 3
Unterhahing
5:0
Kajzerslautern
Nemačka 4 (Bajern)
Augsburg II
2:1
Hajmšteten
Nemačka 4 (Jugozapad)
TSG Balingen
2:0
Ulm 1846
Valdhof 07
3:3
1899 Hofenhajm II
Vormatija Vorms
0:2
07 Elversberg
Nemačka 4 (Sever)
Libek
0:0
Volfsburg II
Nemačka 4 (Severoistok)
Babelsberg 03
3:1
Germanija Halberštad
Herta II
2:1
Vaker 90 Nordhauzen
Nemačka 4 (Zapad)
Rot Vajs Oberhauzen
2:0
Bor. Menhen. II
Paragvaj 1 (Klausura)
Nasional Asunsion
4:2
3 de Febrero
Poljska 1 - 1.deo
Jagielonija
3:1
Arka
Šlonsk Vroclav
0:2
Lehija Gdanjsk
Portugalija 1
Santa Klara
2:3
Belenenseš
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno