POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(44)
Engleska
(43)
Nemačka
(46)
Italija
(31)
Francuska
(36)
Argentina
(32)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(2)
Belgija
(11)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Brazil
(46)
Bugarska
(10)
Češka
(17)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(8)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(18)
Finska
(11)
Grčka
(9)
Gvatemala
(1)
Holandija
(19)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(14)
Japan
(30)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(20)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(2)
Mađarska
(15)
Meksiko
(4)
Norveška
(16)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(28)
Rumunija
(16)
Rusija
(26)
SAD
(39)
Saud. Arabija
(7)
Severna Irska
(3)
Škotska
(21)
Slovačka
(7)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(23)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(8)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Vels
(2)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
07.07.2019. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Bangladeš 1
Bašundara Kings
2:0
Tim Bangladeš Jut Mils Korporejšn
Belorusija 1
Gomelj
0:0
Gorodeja
Isloč
2:1
Slavija Mozir
Slutsk
1:0
Torpedo Minsk
Brazil 3 - 1.faza
Volta Redonda
1:0
Boa
Čile, Kup
1/16 finala (r)
Uačipato
1:1
Deportes Temuko
Ekvador 1
Delfin
1:0
Fuerca Amarilja
El Nasional
1:0
Barselona Gvajakil
Emelek
2:1
Aukaš
Estonija 1
Talina Kalev
1:4
Mardu Starbunker
Estonija 2
Flora II
2:0
Levadia Talin II
Filipini 1
Filipini Er Fors
1:3
Mendiola
Finska 1 - 1.deo
Ilves
3:0
SJK Seinajoen
Finska 3 A
Sudet
4:1
VJS Vanta
Finska 3 C
GBK Kokola
2:0
Vajakoski
Indonezija 1
Kalteng Putra
0:2
PSS
Irak 1
Al Hudod
2:1
Al Mina
Island 1
Breidablik
1:2
HK Kopavogur
Japan 1
FK Tokio
3:1
Gamba Osaka
Hokaido Konsadole Saporo
1:1
Macumoto Jamaga
Kavasaki Frontale
0:0
Sagan Tosu
Nagoja Grampus
0:2
Šonan Belmare
Japan 2
Cvajgen Kanazava
2:2
Mito Holihok
Ehim
0:0
Montedio Jamagata
Fađano Okajama
2:1
Kagošima Junajted
Kašiva Rejsol
4:2
Ventforet Kofu
Kjoto Sanga
1:0
V-Varen Nagasaki
Renofa Jamaguči
3:0
Mačida Zelvia
Tokušima Vortis
1:1
Džef Junajted
Japan 3
Blaublic Akita
0:0
Fudžieda MYFC
Gamba Osaka U23
1:2
Ivate Grula Morioka
Jokohama SCC
2:2
Roaso Kumamoto
Tespakusacu Gunma
2:0
Fukušima Junajted
Južna Koreja 1 - 1.deo
Jeonbuk Hjundai Motors
3:1
Seongnam
Suvon Samsung Bluvings
2:0
Jeju Junajted
Južna Koreja 2
Ansan Mugungva
1:1
Jeonam Dragons
Kina 1
Beidžing Rene
0:2
Šandong Luneng
Dalijen Jifang
3:1
Henan Jianje
Hebei Čajna Forčun
1:1
Šenžen FK
Tjenđin Teda
2:1
Đangsu Suning
Kina 2
Čangčun Jatai
1:1
Šangaj Šenksin
Liaoning Huvin
1:1
Guizou Hengfeng
Kirgistan 1
Alga Biškek
0:1
Himik Kara-Balta
Ilbirs
1:2
Akademi Futbol
Kup Afrike - Završni deo
1/8 finala
Alžir
3:0
Gvineja
Igrano u Kairu, Egipat.
Madagaskar
2:2
DR Kongo
2:2 nakon produžetaka.
Penalima - 4:2.
Igrano u Aleksandriji, Egipat.
Kup Amerike - Završni deo
finale
Brazil
3:1
Peru
Igrano u Rio de Žaneiru, Brazil.
Malezija 1
Felda Junajted
1:2
Selangor
Norveška 3 I
Arendal
2:0
Bjasen
Fredrikštad
1:1
Egersund
Hod
0:2
Levanger
Mos
2:3
Brine
Vidar
1:2
Sola
Peru, Kup gr.
Alijanca Atletiko
1:1
Atletiko Grau
Huan Aurih
2:3
Los Kajmanes
Univerzitario
2:0
Karlos A. Manući
Rusija 2
Avangard Kursk
0:3
Rotor
Baltika
0:1
Spartak Moskva II
Čajka Peščanokopskoje
0:1
Čertanovo
Fakel
0:1
Torpedo
Luč
2:5
Himki
Mordovija
0:1
Neftehimik Nižnekamsk
Nižnij Novgorod
0:2
Tom
SKA-Habarovsk
1:2
Šinjik
Tekstilčik
0:1
Jenisej
SAD 1
Atlanta Junajted
3:3
Red Bul Njujork
Filadelfija Junion
2:2
Orlando Siti
Los Andjeles FK
6:1
Vankuver Vajtkeps
Njujork Siti
0:1
Portland Timbers
San Hoze Ertkvejks
1:0
Real Solt Lejk
Sporting Kanzas Siti
1:0
Čikago Fajer
SAD 2
Memfis 901
4:1
Hartford Atletik
Oklahoma Siti Enerdži
1:1
El Paso Lokomotiva
Portland Timbers 2
1:1
Talsa Rafneks
Ril Monarks
1:0
Nju Meksiko Junajted
Rio Grande Veli
0:0
Tekoma Defajens
Šarlot Indipendens
1:0
Pitsburg Riverhaunds
Sent Luis
2:2
Laudon Junajted
Svoup Park Rendzers
1:3
Tampa Bej Roudis
Singapur 1
Tampines Rovers
4:2
Balestier Kalsa
Sudan 1 - 2.deo
Al Ahli Merove
2:1
Al Mavrada
Al Hilal Kadukli
1:1
Hašem Senar
Al Rabta Kosti
1:0
Ahli Kartum
Hej al Arab
2:2
Amal Atbara
Švedska 1
Hamarbi
6:2
Falkenberg
IFK Norčeping
2:1
Haken
Švedska 3 (Jug)
IFK Vernamo
2:2
Eskilsmine
Oskarshamns AIK
0:0
Odevold
Švedska 3 (Sever)
Bodens
0:4
Linćeping Siti
Švedska 4 Norland
IFK Ostersund
2:4
Pitea
Švedska 4 S.Sveland
Hudiksvals
4:1
Karlbergs BK
Tajland 1
Buriram Junajted
0:0
Suphanburi
Čiangrai Junajted
1:1
Nakhon Račasima
Muang Tong Junajted
3:2
Bangkok Junajted
Samut Prakan Siti
1:0
Čonburi
Tajland 2
Honken
0:0
BG Pathum Junajted
Kasetsart
1:3
Rajong
Tai Honda
2:0
Siam Nejvi
Ubon Junajted
0:1
Udon Tani
Urugvaj 2
Albion
2:2
Sportivo Serito
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
27.04.2024.
26.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno