POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(51)
Engleska
(106)
Nemačka
(52)
Italija
(41)
Francuska
(36)
Srbija
(8)
Afrika
(2)
Alžir
(3)
Angola
(1)
Argentina
(33)
Australija
(6)
Austrija
(23)
Azerbejdžan
(5)
Azija
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(11)
Belorusija
(3)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(40)
Bugarska
(16)
Češka
(16)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(15)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(14)
Gruzija
(2)
Gvatemala
(1)
Holandija
(15)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(3)
Irak
(2)
Iran
(5)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(15)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(15)
Južna Amerika
(2)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(4)
Katar
(8)
Kina
(8)
Kipar
(7)
Kolumbija
(19)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(11)
Nigerija
(1)
Norveška
(16)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(27)
Rumunija
(16)
Rusija
(20)
SAD
(40)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(7)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(12)
Škotska
(22)
Slovačka
(6)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(12)
Švedska
(38)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Rezultati po danu
<
03.10.2020. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Austrija 1 - 1.deo
Admira Vaker
3:1
Rid
Svarovski Tirol
0:2
Austrija Beč
Volfsberger AC
2:4
Sent Pelten
Austrija 2
Austrija Luštenau
4:0
Forverc Štajr
Blau Vajs Linc
1:2
Dornbirn 1913
Kapfenberger SV
0:0
Austrija Beč Am.
Rapid Am.
2:3
Lafnic
Austrija 3 Centar
ATSV Stadl-Paura
1:5
Vajc
Rid Am.
4:1
Volfsberger AC Am.
Šturm Am.
2:3
Špital/Drau
Austrija 3 Istok
Leobendorf
2:0
ASK-BSC Bruk Leita
Stripfing/Vajden
0:2
Viener Športklub
Austrija 3 Zapad
Anif
1:1
Sent Johan
Bišofshofen
2:0
Austrija Salcburg
Hal
2:5
Telfs
Hohenems
4:0
Dornbirner Sportverajn
Kufštajn
1:2
Rajhenau
Pincgau Salfelden
0:1
Gredig
Rotenberg
6:3
Rot Vajs Rankvajl
Salcburger AK 1914
2:2
Vals-Grunau
Švac
0:2
Kicbil
Vaker Insbruk Am.
1:2
Vergl
Zikirhen 1945
1:3
Kuhl
Azerbejdžan 1
Gabala
1:1
Sumgait FK
Zira
1:0
Nefči
Azijska LŠ - završni deo
polufinale
Al Nasr Rijad
1:1
Persepolis
1:1 nakon produžetaka.
Penalima - 3:5.
Bahrein 1
Al Had
2:1
Manama Klub
Al Hala Muharak
1:2
Muharak
Rifa
4:0
Al Najma
Belgija 1
Eupen
1:2
Serkl Briž
Heverle Leuven
2:1
Zulte Varegem
Sent Truden
0:0
Kortrijk
Vasland - Beveren
1:1
Rasing Genk
Belgija 3
Hajst
1:0
Olimpik Šarlroa
Mandel Junajted
5:0
Ruselar
Belorusija 2
Gomelj
4:2
Orša
Himik Svetlogorsk
0:1
Lida
Ošmjani
0:1
Smorgon
Belorusija 3A
BGU Minsk
1:3
Meliorator
Čajka Zelva
0:5
Ostrovec
Ivaceviči
0:10
Dinamo Brest 1960 Malorita
Kronon
1:5
Baranoviči
Molodečno 2000
3:0
Perši Region
Belorusija 3B
Bumprom
1:4
Dnjepar Rogačev
Gorki
3:1
Energetik-BGATU
Polock
0:6
Šahtjor Petrikov
SMI Autotrans
1:3
Osipoviči
Viktorija Marjina Gorka
0:4
Dnjepar Mogilev
Belorusija, Kup
1/8 finala
Gorodeja
0:3
Arsenal Džeržinsk
Krumkači Minsk
0:4
Isloč
Ruh Brest
0:3
Minsk
Bosna i Hercegovina 1
Mladost Doboj Kakanj
3:2
Radnik
Bosna i Hercegovina 2
Čapljina
1:1
Jedinstvo Bihać
Igman Konjic
3:1
Goražde
Rudar Kakanj
1:0
Zvijezda Gradačac
Slaven Živinice
1:1
Budućnost Banovići
Travnik
1:0
Bratstvo Gračanica
Brazil 1
Gremio
1:1
Internasional
Palmeiras
2:1
Seara
Brazil 2
Amerika Mineiro
0:0
Guarani
Botafogo Ribeirao Preto
1:0
Parana
Gremio Esportivo Brazil
0:1
Šapekoense
Nautiko Kapibaribe
0:1
Konfianka
Ponte Preta
1:3
Žuventud
Sampajo Korea
1:0
CSA
Brazil 3 - 1.faza
Manaus
1:0
Imperatriz
Pajsandu Belem
2:3
Remo
Sao Žoze
2:0
Ipiranga
Treze
2:0
Botafogo Paraiba
Bugarska 1 - 1.deo
Levski
0:0
Botev Vraca
Montana
2:1
Slavija Sofija
Bugarska 2
Lokomotiva Sofija
3:1
Pirin Blagoevgrad
Ludogorec Razgrad II
3:2
Hebar
Minjor Pernik
0:1
Karijana
Burundi 1
Dinamik Budžumbura
2:1
Rojal de Muramvija
Musongati
1:1
Kajanca Junajted
Rukinzo
0:1
Bumamuru
Češka 1
Mlada Boleslav
2:2
Dinamo Č. Buđejovice
Opava
2:1
Teplice
Sparta Prag
2:1
Jablonec
Zbrojovka Brno
0:2
Karvina
Češka 2
Črudim
2:0
Varnsdorf
Dukla
2:2
Lišenj
Slavoj Višehrad
1:3
Usti nad Labem
Čile 1
Antofagasta
2:1
Kobresal
Deportes La Serena
0:2
Union Espanjola
Kolo Kolo
0:1
Uačipato
Kuriko Unido
1:3
Everton Vina del Mar
Crna Gora 2
Drezga
0:1
Berane
Ibar Rožaje
2:0
Grbalj
Igalo
0:1
Kom
Jedinstvo B.Polje
0:2
Arsenal Tivat
Mornar
1:0
Bokelj
Danska 2 - 1.deo
Esbjerg
2:2
Viborg
Herfolge Boldklub Koge
0:3
Fremad Amager
Silkeborg
4:2
Hobro
Skive
1:1
Kolding IF
Danska 3
Arhus Fremad
4:0
Sudvest 05
B 93
0:1
Frem
Brabrand
1:0
Dalum
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
19.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno