POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(34)
Engleska
(130)
Nemačka
(81)
Italija
(60)
Francuska
(41)
Srbija
(8)
Afrika
(2)
Albanija
(2)
Alžir
(6)
Argentina
(35)
Australija
(12)
Austrija
(25)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(2)
Bangladeš
(2)
Belgija
(17)
Belorusija
(8)
BIH
(3)
Brazil
(29)
Bugarska
(18)
Češka
(9)
Čile
(16)
Danska
(23)
Egipat
(8)
Ekvador
(3)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(1)
Finska
(16)
Grčka
(15)
Gruzija
(4)
Gvatemala
(6)
Holandija
(27)
Honduras
(5)
Hong Kong
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(2)
Indonezija
(3)
Iran
(2)
Irska
(12)
Island
(6)
Izrael
(15)
Japan
(21)
Jermenija
(1)
Južna Afrika
(9)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(14)
Kanada
(3)
Kazahstan
(4)
Kenija
(9)
Kina
(11)
Kipar
(7)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(17)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(5)
Malta
(3)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(18)
Nigerija
(1)
Norveška
(22)
Oman
(1)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(8)
Poljska
(27)
Portugalija
(21)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rep. Srpska
(1)
Rumunija
(25)
Rusija
(29)
SAD
(26)
Salvador
(6)
Saud. Arabija
(6)
Severna Irska
(9)
Škotska
(23)
Slovačka
(9)
Slovenija
(11)
Švajcarska
(11)
Švedska
(55)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(6)
Uganda
(1)
Ukrajina
(19)
Urugvaj
(9)
Vels
(3)
Venecuela
(4)
Rezultati po danu
<
17.10.2020. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
Afrička LŠ
polufinale
Vidad Kazablanka
0:2
Al Ahli Kairo
Austrija 3 Centar
ATSV Stadl-Paura
1:2
Union Gurten
Rid Am.
3:0
Union Voklamarkt
St. Ana
0:2
Kalsdorf
Šturm Am.
3:1
Bad Glajhenberg
Austrija 3 Istok
Tim Viner Linien
0:1
Admira Vaker Am.
Austrija 3 Zapad
Anif
0:2
Austrija Salcburg
Austria Luštenau am.
2:5
Lauterbah
Kufštajn
5:2
Hal
Austrija, Kup
1/16 finala
ASKE Gmind
3:3
TSV Hartberg
3:4 nakon produžetaka.
First Viena 1894
3:2
Forverc Štajr
Hohenems
1:2
Šturm
LASK
3:0
Vergl
Rajndorf Altah
7:0
Zikirhen 1945
Sent Pelten
0:3
Red Bul Salcburg
Vaker Insbruk
1:0
Stripfing/Vajden
Viener Nojštat
1:5
Rapid
Azerbejdžan 1
Karabah
3:0
Gabala
Sebail
1:1
Kesla
Belgija 1
Beršot
6:3
Sent Truden
Mehelen
1:2
Kortrijk
Serkl Briž
5:2
Gent
Standard
1:1
Klub Briž
Belgija 2
Lomel SK
1:1
Vasterlo
Belgija 3
Mandel Junajted
1:3
Tes Sport
Belorusija 1
Neman
0:1
Gorodeja
Vitebsk
1:0
Energetik-BGU
Belorusija 2
Arsenal Džeržinsk
3:2
Volna Pinsk
Gomelj
3:0
Slonim-2017
Himik Svetlogorsk
2:1
Smorgon
Krumkači Minsk
2:0
Orša
Sputnjik Rečica
5:0
Naftan
Belorusija 3 Plej of
Molodečno 2000
5:3
Osipoviči
Šahtjor Petrikov
6:1
Baranoviči
Stenles Pinsk
0:1
Dnjepar Mogilev
Bosna i Hercegovina 1
Krupa
0:1
Mladost Doboj Kakanj
Olimpik Sarajevo
0:3
Željezničar
Sarajevo
2:0
Široki Brijeg
Bosna i Hercegovina 2
Čapljina
0:1
Bratstvo Gračanica
Igman Konjic
1:0
Jedinstvo Bihać
Rudar Kakanj
2:0
Budućnost Banovići
Slaven Živinice
0:1
GOŠK Gabela
Travnik
1:0
TOŠK Tešanj
Brazil 1
Atletiko Gojaniense
1:1
Atletiko Paranaense
Fluminense
2:2
Seara
Koritiba
1:2
Santos
Brazil 2
Gremio Esportivo Brazil
0:0
Figueirense
Konfianka
3:1
Oeste
Kruzeiro
0:0
Žuventud
Regatas Brazil
4:1
Operario Feroviario
Šapekoense
1:1
Vitoria Baija
Brazil 3 - 1.faza
FAC Feroviario
1:0
Remo
Treze
0:1
Santa Kruz
Bugarska 1 - 1.deo
CSKA Sofija
1:1
Beroe
Ludogorec Razgrad
1:1
Carsko Selo
Bugarska 2
Hebar
1:2
Sportist Svoge
Karijana
2:2
Dobrudža
Septemvri Simitli
2:0
Sozopolj
Septemvri Sofija
1:0
Liteks
Strumska Slava
1:0
Neftohimik
Burundi 1
Egl Noar Makamba
4:3
Musongati
L Elefants
0:0
Muzinga
Rojal de Muramvija
3:1
Le Mesažer
Crna Gora 1
Budućnost Podgorica
3:0
Zeta
Službeni rezultat.
Iskra Danilovgrad
2:1
Jezero
OFK Titograd
0:0
Sutjeska
Petrovac
1:1
Dečić
Podgorica
2:0
Rudar Pljevlja
Danska 1 - 1.deo
Midtilend
3:1
Odenze
Danska 2 - 1.deo
Hobro
3:1
Herfolge Boldklub Koge
Kolding IF
1:1
Esbjerg
Danska 3
B 93
2:3
Nesbi
Brabrand
1:1
Arhus Fremad
Bronshoj
1:2
AB Kopenhagen
Dalum
4:3
Midelfart
Frederiksberg Alijansen 2000
1:0
Vanlose
Frem
1:1
Tisted
Hilerod
1:3
Nikebing
Holbek
2:3
Sudvest 05
SfB-Oure FA
1:2
VSK Arhus
Skovshoved IF
3:3
Nestved
Tarnbi
1:2
KFUM Roskilde
Egipat 1
Al Itihad Iskandari
1:2
El Entag El Harbi
Ekvador 1 - II deo
Aukaš
2:1
Tekniko Universitario
Independiente del Valje
3:2
LDU Kito
Engleska 1
Čelzi
3:3
Sautempton
Everton
2:2
Liverpul
Mančester Siti
1:0
Arsenal
Njukastl Junajted
1:4
Mančester Junajted
Engleska 2
Barnsli
2:2
Bristol Siti
Birmingem Siti
0:1
Šefild Venzdi
Blekburn Rovers
0:1
Notingem Forest
Bornmaut
0:0
Kvins Park Rendžers
Brentford
2:0
Koventri Siti
Luton Taun
0:2
Stouk Siti
Midlzbro
0:0
Reding
Roteram Jun.
1:2
Norič Siti
Svonsi Siti
1:2
Hadersfild Taun
Vikomb Vonderers
1:2
Milvol
Engleska 3
AFC Vimbldon
0:1
Šruzberi Taun
1
2
3
4
5
6
7
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
19.04.2024.
18.04.2024.
17.04.2024.
16.04.2024.
15.04.2024.
14.04.2024.
13.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno