POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(9)
Španija
(31)
Engleska
(131)
Nemačka
(38)
Italija
(32)
Francuska
(41)
Srbija
(1)
Afrika
(1)
Argentina
(31)
Australija
(12)
Austrija
(14)
Bahrein
(1)
Belgija
(17)
Belorusija
(8)
Bolivija
(2)
Brazil
(31)
Bugarska
(9)
Češka
(8)
Čile
(16)
Danska
(25)
Egipat
(5)
Ekvador
(6)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(9)
Grčka
(11)
Gvatemala
(1)
Holandija
(20)
Hrvatska
(11)
Indija
(2)
Iran
(3)
Irska
(12)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(13)
Jermenija
(2)
Južna Afrika
(3)
Južna Amerika
(31)
Južna Koreja
(11)
Kamerun
(1)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(8)
Kipar
(7)
Kolumbija
(14)
Kostarika
(2)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(7)
Mađarska
(15)
Meksiko
(20)
Nikaragva
(2)
Norveška
(4)
Obala Slonovače
(1)
Oman
(5)
Panama
(1)
Paragvaj
(5)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(20)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rumunija
(26)
Rusija
(16)
SAD
(14)
Saud. Arabija
(9)
Severna Irska
(6)
Škotska
(17)
Slovačka
(9)
Slovenija
(12)
Švajcarska
(11)
Švedska
(17)
Tajland
(3)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(2)
Uganda
(2)
Ukrajina
(20)
Urugvaj
(8)
Vels
(1)
Zambija
(2)
Rezultati po danu
<
30.01.2021. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
Nemačka 1
Union Berlin
1:1
Bor. Menhengladbah
Verder
1:1
Šalke 04
Nemačka 2
Hamburger SV
3:1
Paderborn 07
Holštajn Kil
3:1
Ajntraht Braunšvajg
Jan Regenzburg
1:1
Darmštat 98
Nemačka 3
Kajzerslautern
0:1
Vehen Vizbaden
Turkguču Minhen
0:2
Valdhof 07
Unterhahing
0:1
Ingolštat 04
Verl
3:1
Mepen 1912
Nemačka 4 (Jugozapad)
07 Elversberg
3:3
Bajern Alzenau
Ajntraht Stadtalendorf
1:5
Štutgart II
Alen
3:1
1899 Hofenhajm II
Astorija Valdorf
3:1
TSG Balingen
Balinger
1:0
Sonenhof Grosaspah
Hesen Kasel
1:1
Gisen
Homburg
4:4
Ulm 1846
Majnc 05 II
1:1
Ofenbaher Kikers
Rot Vajs Koblenc
1:3
Frajburg II
Šot Majnc
1:1
Pirmasens
Nemačka 4 (Zapad)
Bor. Menhen. II
2:1
Bergiš Gladbah 09
Rot Vajs Ahlen
2:4
Keln II
Rot Vajs Oberhauzen
2:3
Rodinghauzen
Nigerija 1
Akva Junajted
1:0
Kano Pilars
Novi Zeland 1
Tim Velington
3:4
Vejtejker Junajted
Oman 1
Al Masna
1:1
Al Itihad Salalah
Al Rustak
0:0
Al Nasr Salalah
Muskat
0:4
Al Sib
Sohar
0:1
Al Nahda Al Buraimi
Poljska 1
Gornjik Zabže
1:1
Leh Poznanj
Lehija Gdanjsk
0:2
Jagielonija
Varta
1:0
Krakovija
Portugalija 1
Nasional Madeira
2:1
Famalikao
Portimonense
1:2
Boavišta
Tondela
2:0
Farense
Portugalija 2
Oliveirense
0:3
Vizela
Šaveš
0:1
Feirense
Portugalija 3 1.deo
Alkainš
1:1
Kondeiksa
Amarante
0:3
Gondomar
Benfica Kastelo Branko
1:0
Marinense
Fabril Bareiro
0:1
Prajense
Montalegre
1:1
Kerveira
Oliveira Hospital
2:1
Mortagva
Pevidem
1:0
Fafe
Rabo de Peikse
0:0
Orijental
Rumunija 1 - 1.deo
FCSB
3:1
CSM Politehnika Jaši
Gaz Metan Mediaš
1:1
Akademika Klinćeni
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2:2
Voluntari
Saudijska Arabija 1
Abha
2:3
Al Šabab Rijad
Al Etifak
2:0
Al Itihad Džeda
Al Faisali
0:0
AI Tavun
Saudijska Arabija, Superkup
Al Hilal Rijad
0:3
Al Nasr Rijad
Severna Irska 1 - 1.deo
Kerik Rendžers
0:2
Balimena Junajted
Kliftonvil
1:1
Glenavon
Kolrejn
2:1
Krusejders
Portadaun
0:2
Vorenpoint Taun
Škotska 1 - 1.deo
Dandi Junajted
0:2
Hibernijan
Kilmarnok
2:3
Sent Džonston
Livingston
0:0
Aberdin
Seltik
1:2
Sent Miren
Škotska 2
Er Junajted
4:1
Aloa Atletik
Grinok Morton
0:1
Erbrot
Harts
1:0
Danfermlajn Atletik
Rejt Rovers
3:1
FK Dandi
Španija 1
Eibar
0:2
Sevilja
Real Madrid
1:2
Levante
Valensija
1:0
Elče
Viljareal
1:1
Real Sosijedad
Španija 2
Alkorkon
0:1
Malaga
Almerija
3:1
Kasteljon
Majorka
1:0
Đirona
Real Oviedo
0:1
Albasete Balompi
Španija 3 1.deo
Atletik Bilbao B
2:0
Portugalete
Hospitalet
2:2
Ljagostera
Kovadonga
1:3
Valjadolid B
Marino Arona
1:1
Algeciras
Numansija
1:1
Real Sporting Hihon B
Osasuna B
3:1
Haro Deportivo
Salamanka
2:2
Guihuelo
SD Logronjes
0:1
Izara
Selta B
1:1
Pontevedra
Viljareal B
0:1
La Nusia
Švajcarska 1
St. Galen
2:3
Cirih
Tunis 1
Bizertin
0:0
Kairounas
Union Monastirien
4:0
US Tataouin
Turska 1
Alanijaspor
3:1
Sivasspor
Fenerbahče
1:0
Čajkur Rizespor
Istanbul Bašakšehir
1:5
Hatajspor
Kasimpašaspor
0:1
Kajzerispor
Turska 2
Adanaspor
5:2
Eskišehirspor
Ankaraspor
1:0
Keciorenguču
Balikesirspor
0:2
Tuzlaspor
UAE 1
Bani Jas
0:2
Al Vasl
Korfakan
2:2
Al Ain
Šabab Al Ahli Dubai
2:0
Al Itihad Kalba
Šardža
3:2
Al Fudžaira
Urugvaj 1 (Klausura)
Deportivo Maldonado
3:1
Atletiko Rentistas
Progreso
0:4
Liverpul Montevideo
Urugvaj 2 Plej of
finale (r)
Rampla Juniors
1:2
Sud Amerika
Vijetnam 1 - 1.deo
Sajgon
1:0
Song Lam Nghe An
Tan Hoa
3:0
Nam Din
1
2
3
4
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
17.04.2024.
16.04.2024.
15.04.2024.
14.04.2024.
13.04.2024.
12.04.2024.
11.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno