POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(44)
Engleska
(43)
Nemačka
(46)
Italija
(31)
Francuska
(36)
Argentina
(32)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(2)
Belgija
(11)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Brazil
(46)
Bugarska
(10)
Češka
(17)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(8)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(18)
Finska
(11)
Grčka
(9)
Gvatemala
(1)
Holandija
(19)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(14)
Japan
(30)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(20)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(4)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(2)
Mađarska
(15)
Meksiko
(4)
Norveška
(16)
Panama
(3)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(28)
Rumunija
(16)
Rusija
(26)
SAD
(39)
Saud. Arabija
(7)
Severna Irska
(3)
Škotska
(21)
Slovačka
(7)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(23)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(8)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Vels
(2)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
28.03.2021. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
Kolumbija 2, 1.deo
Itagui Leones
2:0
Boka Juniors de Kali
Kup Afrike - Po grupama
Gana
3:1
Sao Tome i Prinsipe
Mali
3:0
Čad
Službeni rezultat.
Namibija
2:1
Gvineja
Sudan
2:0
Južna Afrika
Tanzanija
1:0
Libija
Tunis
2:1
Ekvatorijalna Gvineja
Luksemburg 1
Ecela
0:3
Diferdanž 03
Hostert
3:3
Rodanž 91
Meksiko 2 (Klausura)
Atlante
0:2
Atletiko Morelia
Kankun
5:1
Tepatitlan
Korekaminos UAT
2:2
Tampiko Madero
Nigerija 1
Adamava Junajted
0:0
Viki Turist
Akva Junajted
3:0
Lobi Stars
Kano Pilars
2:1
Hartlend
Katsina Junajted
1:2
Kvara Junajted
Nasarava Junajted
5:3
Abia Voriors
Plato Junajted
2:1
Enugu Rendžers
Rivers Junajted
1:0
Sanšajn Stars
Vari Vulvs
3:1
Ifeani Uba
Obala Slonovače 1 - 1.deo
Rasing Abidžan
0:0
Tanda
Stela Klub Ađam
0:1
SO Armi
Panama 1 (Apertura)
Erera
1:1
Tauro
Plaza Amador
2:2
Deportivo Univerzitario
Paragvaj 1 (Apertura)
Libertad
1:1
Gvarani Asunsion
Poljska 2
Viđev
2:0
GKS 1962 Jastrzebje
Poljska 3
Pogon Siedlice
1:2
GKS Katovice
Skra Čestohova
0:0
Bitovija Bitov
Portugalija 2
Benfika B
0:1
Kova da Piedad
Sporting Kovilja
0:0
Kasa Pia
Portugalija 3 1.deo
Fabril Bareiro
2:0
Fontinjas
Karapinjeirense
3:2
Vitoria Sernaše
Orijental Dragon
2:1
Olímpiko Montiho
Sertanense
0:1
Kondeiksa
Prijateljski (rep.)
Grčka
2:1
Honduras
Severna Irska
1:2
SAD
Republika Srpska 1
Alfa Modriča
1:0
Rudar Prijedor
Rumunija 2 1.deo
Čiksereda Mijerkureja Čuk
1:0
KSM Slatina
Dunarea Kalaraš
2:1
Vitorul Targu Žiju
Konkordija Čiajna
2:0
SS Politehnika Temišvar
Metaloglobus Bukurešt
2:4
Rapid Bukurešt
Mioveni
5:1
Aerostar Bakau
Panduri
1:0
Unirea Slobocija
Resita
0:2
Krajova 1948
Ripensia
0:0
Komuna Rećea
Univerzitatea Kluž
1:2
Petrolul Ploešti
Rusija 2
Alanija
0:1
Krila Sovjetov
Čajka Peščanokopskoje
2:1
SKA-Habarovsk
Čertanovo
0:1
Akron
Dinamo Briansk
0:2
Fakel
Irtiš Omsk
0:0
Šinjik
Jenisej
1:2
Baltika
Neftehimik Nižnekamsk
1:1
Volgar Astrahan
Nižnij Novgorod
3:0
Krasnodar II
Orenburg
3:0
Veles
Spartak Moskva II
1:1
Tekstilčik
Tom
1:0
Torpedo
Rusija 3 gr 1
Černomorec Novorosijsk
1:0
Biolog
Inter Čerkesk
0:0
Družba
Kubanj
2:0
SKA Rostov
Mahačkala
1:1
Legion Dinamo
Spartak Naljčik
1:0
Esentuki
Slovačka 2
ŠTK Šamorin
5:0
Partizan Bardejov
Slovenija 2
Nafta 1903
4:0
Brda Dobrovo
Rudar Velenje
0:0
Fužinar
Šmartno 1928
1:1
Brežice 1919
SP, Kval. S. Amerika 1.deo
Aruba
0:6
Surinam
Dominika
1:2
Panama
Kuba
1:2
Kurasao
Montserat
1:1
Salvador
Portoriko
1:1
Trinidad i Tobago
SP, Kvalifikacije Evropa
Albanija
0:2
Engleska
Austrija
3:1
Farska Ostrva
Bugarska
0:2
Italija
Danska
8:0
Moldavija
Gruzija
1:2
Španija
Izrael
1:1
Škotska
Jermenija
2:0
Island
Kazahstan
0:2
Francuska
Kosovo
0:3
Švedska
Poljska
3:0
Andora
Rumunija
0:1
Nemačka
San Marino
0:3
Mađarska
Severna Makedonija
5:0
Lihtenštajn
Švajcarska
1:0
Litvanija
Ukrajina
1:1
Finska
Španija 2
Lugo
0:1
Sabadelj
Tenerife
1:1
Las Palmas
Đirona
2:1
Albasete Balompi
Španija 3 1.deo
Arenas
1:0
Portugalete
Badalona
0:0
Barselona B
Barakaldo
2:0
Leioa
Deportivo La Korunja
2:0
Zamora
Guihuelo
2:1
Pontevedra
Kompostela
1:1
Salamanka
Kornelja
2:1
Himnastik
Korukso
1:2
Selta B
Ljagostera
2:0
Prat
Ljeida
1:1
Andora KF
Real Sosijedad B
4:1
Alaves B
1
2
3
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
27.04.2024.
26.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno