POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(182)
Nemačka
(67)
Italija
(57)
Francuska
(38)
Srbija
(11)
Afrika
(4)
Albanija
(3)
Argentina
(56)
Australija
(13)
Austrija
(32)
Azerbejdžan
(4)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(5)
BIH
(6)
Bolivija
(1)
Brazil
(23)
Bugarska
(27)
Češka
(16)
Čile
(14)
Danska
(15)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gruzija
(3)
Holandija
(38)
Hong Kong
(2)
Hrvatska
(8)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(24)
Jermenija
(4)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(19)
Katar
(6)
Kazahstan
(2)
Kina
(12)
Kipar
(9)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(15)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(19)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(7)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(4)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(24)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Škotska
(21)
Slovačka
(13)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(43)
Tajland
(5)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(3)
Rezultati po danu
<
08.05.2021. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Island 1
IA Akranes
1:1
Vikingur Rejkjavik
Leiknir Rejkjavik
3:3
Breidablik
Island 2
Afturelding
1:1
Kordrengir
Selfos
0:3
Vestri
Italija 1
Fiorentina
2:0
Lacio
Inter
5:1
Sampdorija
Specija
1:4
Napoli
Udineze
1:1
Bolonja
Italija 3 Plej of
1.kolo
Ćezena
2:1
Mantova
Italija 3, Superkup
Peruđa
2:1
Komo
Izrael 1 - 2.deo
Beitar Jerusalim
3:1
Bnei Sahnin
Bnei Jehuda
1:0
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Haifa
3:2
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Ironi Kirjat Šmona
1:2
Makabi Petah Tikva
Japan 1
Gamba Osaka
0:2
Kavasaki Frontale
Nagoja Grampus
1:0
Serezo Osaka
Sagan Tosu
0:0
Sanfreće Hirošima
Japan 2
Ehim
1:1
Rjukju
Jordan 1
Al Akaba
2:0
Sahab
Južna Afrika 2
Kejptaun Spars
0:1
Pretorija Kalis
Pretorija Juniversiti
1:0
Džomo Kosmos
Rojal AM
2:1
TS Sporting
Sekukune Jujanted
1:0
Kejp Umoja Junajted
Utongati
0:1
Fri Stejt Stars
Južna Afrika, Kup
finale
Tsakuma Tsa Madzivhandila
1:0
Čipa Junajted
Igrano u Blumfontejnu.
Južna Koreja 1 - 1.deo
Daegu
3:0
Inčeon Junajted
Jeju Junajted
1:3
Suvon Siti
Pohang Stilers
1:1
Gangvon
Južna Koreja 2
Bučeon 1995
0:0
Gimčeon Sangmu
Južna Koreja 3
Čeonan Siti
0:1
Gimpo Sitizen
Čeongdžu
2:1
Gangneung Siti
Jangžu Sitizen
1:1
Busan Transportejšn Korporejšn
Padžu Sitizen
0:0
Daejeon Korail
Ulsan Sitizen
1:0
Mokpo
Kazahstan 1
Kairat
1:1
Šahtjor Karaganda
Kajzar
0:1
Akžajik
Kaspij
0:0
Ordabasi
Taraz
0:1
Astana
Kina 1
Gvangžu Siti
2:4
Šenžen FK
Šandong Taišan
2:0
Ćingdao
Kipar 2
Ahironas Liopetriou
2:3
Digenis Akritas Morfou
Alki
4:2
Kouris Erimis
Anagenisis Derinia
4:1
Onsilos Sotira
Aris Limasol
1:1
Aja Napa
Ipsonas
0:5
Akritas Hlorakas
Omonija Aradipou
2:0
Omonia Psevda
Otelo Atinou
1:0
ASIL Lusi
Podosfairikos Omilos Ksilotumbu 2006
0:1
PAEEK
THOI Lakatamias
0:0
AE Zakaki
Kirgistan 1
Himik Kara-Balta
0:3
Dordoi Biškek
Kopa Sudamerikana - I faza
Deportes Tolima
1:1
Emelek
Igrano u Peruu.
Kuvajt 1
Al Naser
0:1
Al Sahel
Al Salmija
2:3
Al Arabi
Kazma
2:2
Al Fahahel
Liban, Kup
polufinale
Al Borž
0:2
Al Ansar Bejrut
Nejmeh
4:0
Safa
Libija 1 - 1.deo
Al Hilal Bengazi
1:0
Ngom Adždabija
Litvanija 1
Džiugas Telšiai
2:3
Dainava
Hegelman Litauen
2:1
Žalgiris
Luksemburg 1
Ecela
3:2
Fola Eš
Hostert
0:3
Progres Niderkorn
Rasing Union
2:1
UNA Strasen
Viktorija Rosport
0:2
Vilc 71
Ženes Eš
1:5
F91 Didelanž
Malavi 1
Blu Igls Lilongve
2:0
Ekvendeni Hamers
Kamuzu Baraks
4:0
Malavi Armd Forsiz Kolidž
Majti Vonderers
1:1
Red Lajons
Silver Strajkers
1:0
Njaza Big Bulets
Malezija 1
Penang
0:3
Johor Darul Takzim
Sabah
0:1
Kedah
UiTM
1:1
Kuala Lumpur Siti
Malezija 2
Selangor II
0:1
PDRM
Maroko 1
Čabab Mohamedia
0:0
FUS Rabat
Difa El Žadida
1:0
Hasania Agadir
Muludija Oujda
3:2
Olimpik Safi
Rapid Oued Zem
3:2
Renaisans Zemamra
Mađarska 1
Budapešt Honved
1:2
Ferencvaroš
Ujpešt
5:4
Zalaegeršeg
Meksiko 2 (Klausura) - Plej of
polufinale (r)
Atletiko Morelia
1:1
Atlante
Mineros Zakatekas
1:1
Tepatitlan
Moldavija 1
Milsami
2:1
Sfintul George
Zimbru
0:1
Šerif
Nemačka 1
1899 Hofenhajm
4:2
Šalke 04
Bajern Minhen
6:0
Bor. Menhengladbah
Borusija Dortmund
3:2
RB Lajpcig
Verder
0:0
Bajer Leverkuzen
Volfsburg
3:0
Union Berlin
Nemačka 2
Fortuna 95 Dizeldorf
2:2
Ajntraht Braunšvajg
Grojter Firt
2:2
Karlsrue
Vircburger Kikers
1:3
Osnabrik
Nemačka 3
Dinamo Drezden
2:0
Viktorija Keln
Hanza
0:0
Cvikau
Ingolštat 04
0:0
Sarbriken
Kajzerslautern
4:1
KFC Irdingen
Magdeburg
3:2
Duizburg
Vehen Vizbaden
1:1
1860 Minhen
Nemačka 4 (Jugozapad)
07 Elversberg
3:0
Ofenbaher Kikers
Astorija Valdorf
4:2
Majnc 05 II
Frankfurt 1899
4:2
Balinger
Gisen
1:2
Ulm 1846
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
29.03.2024.
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno