POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(17)
Engleska
(23)
Nemačka
(25)
Italija
(23)
Francuska
(30)
Alžir
(1)
Argentina
(16)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Belgija
(6)
Brazil
(33)
Bugarska
(8)
Češka
(6)
Čile
(3)
Danska
(8)
Egipat
(5)
Ekvador
(3)
Estonija
(1)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(4)
Gana
(1)
Grčka
(9)
Holandija
(20)
Hrvatska
(2)
Iran
(5)
Irska
(15)
Island
(1)
Izrael
(4)
Jamajka
(1)
Japan
(30)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(1)
Kenija
(1)
Kina
(1)
Kipar
(8)
Kolumbija
(7)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(3)
Litvanija
(5)
Mađarska
(7)
Meksiko
(4)
Nigerija
(1)
Norveška
(6)
Paragvaj
(3)
Peru
(3)
Poljska
(14)
Portugalija
(10)
Rumunija
(4)
Rusija
(15)
SAD
(27)
Saud. Arabija
(13)
Severna Irska
(1)
Škotska
(11)
Slovačka
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(10)
Tajland
(6)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(5)
Ukrajina
(7)
Urugvaj
(3)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Rezultati po danu
<
28.08.2021. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
Norveška 1
Mjondalen
1:2
Lilestrem
Norveška 2
Alesund
4:2
Raufoš
Asane
2:1
Stromen
Jerv
3:2
Fredrikštad
Sandnes Ulf
2:3
Grorud
Sogndal
1:2
Ranhajm
Norveška 3 I
Bratvag
3:1
Hod
Eidsvold Turn
3:1
Berum
Floro
2:1
Asker
Kongsvinger
5:1
Mos
Kvik Halden
0:0
Alta
Tromsdalen
2:0
Senja
Norveška 3 II
Flekeroj
2:2
Arendal
Kjelsas
1:1
Fram Larvik
Ojgarden
0:0
Egersund
Vard Haugesund
0:1
Skeid
Pakistan 1
Sui Sautern Ges Kompani
2:1
Muslim
Panama 1 Klausura
Deportivo Univerzitario
1:3
Independiente La Čorera
San Francisko La Čorera
1:3
Erera
Tauro
0:0
Alijanca Panama
Paragvaj 1 (Klausura)
Olimpija Asunsion
0:1
Sol de Amerika
Peru 1 - 2.deo
Alijanca Atletiko
2:0
Karlos A. Manući
Univerzitario
2:2
Academija Deportiva Kantolao
UTC Kahamarka
1:0
Alijanca Univerzidad
Poljska 1
Gornjik Zabže
0:1
Pjast
Leh Poznanj
1:1
Pogon
Lehija Gdanjsk
2:2
Radomjak
Termalika Bruk-Bet
1:2
Krakovija
Poljska 2
Arka
3:0
Odra Opole
Miedž Legnica
1:1
GKS 1962 Jastrzebje
Viđev
4:2
Gornjik Polkovice
Poljska 3
Garbarnija
6:1
Šlonsk Vroclav II
GKS Belhatov
2:0
Pogon Siedlice
Hojničanka
1:2
Žnic Pruškov
KKS 1925 Kališ
3:1
Visla Pulavi
Pogon Grođisk Mazovjecki
1:1
Ruh Hožov
Sokoł Ostroda
0:3
Stal Režov
Portugalija 1
Famalikao
1:1
Sporting Lisabon
Porto
3:0
Arouka
Vizela
1:1
Boavišta
Portugalija 2
Kasa Pia
4:2
Benfika B
Nasional Madeira
2:1
Varzim
Rio Ave
2:1
Leikšoeš
Portugalija 3 1.deo
Anadia
4:2
Pevidem
Kaldas
1:0
Uniao Santarem
Orijental Dragon
1:1
Real Keluž
Torense
4:3
Sporting Lisabon B
Vitoria Setubal
5:2
Oliveira Hospital
Republika Srpska 1
Alfa Modriča
1:1
Tekstilac Derventa
Borac Kozarska Dubica
0:0
Sloboda Novi Grad
Budućnost Pilica
1:4
Krupa
Ljubić
0:1
Sloga Doboj
Podrinje
0:1
Omarska
Slavija Srpsko Sarajevo
1:0
Kozara
Željezničar Banja Luka
1:1
Zvijezda 09
Rumunija 1 - 1.deo
Dinamo Bukurešt
0:2
Arđeš Pitešti
Rapid Bukurešt
1:2
KSU Krajova
Rumunija 2 1.deo
Astra Đurđiu
1:1
Unirea Slobocija
Brašov
1:0
Unirea Dež
Buzau
14:0
Unirea Konstanca
CSC 1599 Selimbar
1:0
Dunarea Kalaraš
Petrolul Ploešti
4:0
Dačija Unirea Braila
Univerzitatea Kluž
2:1
Metaloglobus Bukurešt
Rusija 2
Spartak Moskva II
0:2
Olimp Dolgoprudni
Rusija 3 gr 2
Zenit II
4:0
Čita
S. Makedonija 1
Bregalnica Štip
3:2
Akademija Pandev
Makedonija Đorče Petrov
3:2
Borec
Pelister
2:2
Škendija 79
Renova
1:1
Rabotnički
Škupi
4:1
Skoplje
Tikveš
1:1
Struga
SAD 1
Atlanta Junajted
0:2
Nešvil SC
Los Andjeles FK
3:3
Los Anđeles Galaksi
Njujork Siti
2:0
Nju Ingland Revolušn
Orlando Siti
0:0
Inter Majami
Red Bul Njujork
0:1
Čikago Fajer
SAD 2
Birmingem Legion
2:1
Luisvil Siti
Čarlston Bateri
0:0
Oranž Kaunti
Hartford Atletik
2:3
Pitsburg Riverhaunds
Indi Ileven
2:0
Ril Monarks
Las Vegas Lajts
2:3
LA Galaksi 2
Tampa Bej Roudis
2:0
Šarlot Indipendens
Severna Irska 1 - 1.deo
Dangenon Svifts
2:3
Glentoran
Kliftonvil
2:1
Kerik Rendžers
Linfild
2:0
Krusejders
Vorenpoint Taun
2:1
Balimena Junajted
Severna Irska 2 - 1.deo
Anag Junajted
2:4
Belinamalard Junajted
Dandela
1:2
Dergvju
Lafgal
0:2
Institut
Nokbreda
3:1
Kvins Juniversiti Belfast
Singapur 1
Albireks Nigata II
4:0
Balestier Kalsa
Džejlang Internacional
2:3
Jang Lajons
Škotska 1 - 1.deo
Dandi Junajted
0:2
Harts
Hibernijan
2:0
Livingston
Madervel
1:0
FK Dandi
Škotska 2
Danfermlajn Atletik
0:3
Erbrot
Kilmarnok
0:1
Invernes Kaledonijen
Kvin of Saut
1:2
Hamilton Akademikal
Partik Tistl
3:0
Grinok Morton
Škotska 3
Falkirk
0:1
Kvins Park
1
2
3
4
5
6
7
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno