POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(17)
Engleska
(23)
Nemačka
(25)
Italija
(23)
Francuska
(30)
Alžir
(1)
Argentina
(15)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Belgija
(6)
Brazil
(33)
Bugarska
(8)
Češka
(6)
Čile
(2)
Danska
(8)
Egipat
(5)
Ekvador
(2)
Estonija
(1)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(4)
Gana
(1)
Grčka
(9)
Holandija
(20)
Hrvatska
(2)
Iran
(5)
Irska
(15)
Island
(1)
Izrael
(4)
Jamajka
(1)
Japan
(30)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(1)
Kenija
(1)
Kina
(1)
Kipar
(8)
Kolumbija
(7)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(3)
Litvanija
(5)
Mađarska
(7)
Meksiko
(4)
Nigerija
(1)
Norveška
(6)
Paragvaj
(2)
Peru
(3)
Poljska
(14)
Portugalija
(10)
Rumunija
(4)
Rusija
(15)
SAD
(27)
Saud. Arabija
(13)
Severna Irska
(1)
Škotska
(11)
Slovačka
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(10)
Tajland
(6)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(5)
Ukrajina
(7)
Urugvaj
(3)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Rezultati po danu
<
28.08.2021. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
Japan 2
Džubilo Ivata
1:1
Sagamihara
Giravanc Kitakjušu
0:0
Fađano Okajama
Kjoto Sanga
3:1
Tokio Verdi
Mito Holihok
4:0
Albireks Nigata
Renofa Jamaguči
2:1
Montedio Jamagata
Rjukju
2:1
Blaublic Akita
Japan 3
Gainare Totori
1:2
Roaso Kumamoto
Gifu
0:4
Fukušima Junajted
Ivate Grula Morioka
3:2
Vanraure Hačinohe
Kamatamare Sanuki
1:2
Kagošima Junajted
Kataler Tojama
2:1
Fudžieda MYFC
Jordan 1
Al Ramta
1:1
Al Salt
Man
1:1
Al Faisali Aman
Šabab Al Ordon
1:1
Al Buka
Južna Afrika 2
Platinum Siti Rovers
3:2
JDR Stars
Polokvane Siti
2:0
Kejptaun Spars
Pretorija Kalis
1:2
Hangri Lajons
Ričards Bej
0:0
Fri Stejt Stars
Venda
1:0
Tsakuma Tsa Madzivhandila
Južna Koreja 1 - 1.deo
Daegu
3:1
Seongnam
Jeonbuk Hjundai Motors
2:2
Suvon Siti
Pohang Stilers
0:0
Suvon Samsung Bluvings
Južna Koreja 2
Bučeon 1995
4:2
Dedžon Hana Sitizen
Čungnam Asan
3:2
Busan I`Park
Južna Koreja 3
Gjongdžu KHNP
0:2
Čeonan Siti
Padžu Sitizen
0:1
Mokpo
Ulsan Sitizen
1:0
Pjongtek Sitizen
Kanada 1
Forž
3:1
Jork Jun.
Kolumbija 1, 2.deo
Deportes Kindio
2:1
Onse Kaldas
Deportivo Pereira
1:0
Miljonarios
Envigado
3:2
La Ekidad
Kolumbija 2, 2.deo
Fortaleza Zipakira
2:1
Tigres Bogota
Orsomarso
1:2
Atletiko Kali
Real Santander
3:1
Ljaneros Viljavisensio
Kostarika 1 Apertura
Herediano
2:0
Kartagines
Hikaral
0:0
Gvadalupe
Munisipal Gresia
1:1
Sporting San Hoze
Letonija 1
Liepaja
3:0
Spartaks Jurmala
Noa Jurmala
0:3
META/Latvijas Univerzitet
Službeni rezultat.
Litvanija 1
Nevezis Kedainiai
0:3
Banga Gargždai
Luksemburg 1
F91 Didelanž
2:2
Hostert
Progres Niderkorn
2:1
Ženes Eš
Svift Hesperanž
5:2
Ecela
Vilc 71
2:3
Rasing Union
Malavi 1
Majti Tajgers
1:0
Čitipa Junajted
Malavi Armd Forsiz Kolidž
2:1
Mzuzu Voriors
Malezija 1
Kedah
1:0
Perak
Selangor
1:1
Melaka Junajted
UiTM
4:0
Sabah
Malezija 2
Kučing Siti
1:1
Selangor II
Mađarska 1
Ferencvaroš
4:2
Debrecin
Kišvarda-Master Gud
2:0
Mezekevešd
MOL Fehervar
2:1
MTK
Meksiko 1 (Apertura)
Gvadalahara Čivas
2:1
Nekaksa
Mazatlan
2:2
Atletiko San Luis
Puebla
1:0
Keretaro
Tihuana Xoloickuintles De Kaliente
2:2
Monterej
Moldavija 1
Balti
0:2
Šerif
Nemačka 1
Arminija Bilefeld
1:1
Ajntraht Frankfurt
Augsburg
1:4
Bajer Leverkuzen
Bajern Minhen
5:0
Herta
Keln
2:1
Bohum
Majnc 05
3:0
Grojter Firt
Štutgart
2:3
Frajburg
Nemačka 2
Darmštat 98
4:0
Hanover 96
Hajdenhajm 1846
0:0
Hamburger SV
Holštajn Kil
3:0
Erzgebirge Aue
Šalke 04
3:1
Fortuna 95 Dizeldorf
Nemačka 3
Ajntraht Braunšvajg
1:1
1860 Minhen
Kajzerslautern
1:1
Cvikau
Vehen Vizbaden
2:4
Magdeburg
Viktorija 1889
1:0
Valdhof 07
Viktorija Keln
3:1
Frajburg II
Nemačka 4 (Bajern)
Bajrojt
2:1
Memingen
Grojter Firt II
1:1
Nirnberg II
Rajn am Leh
2:4
Augsburg II
Šalding-Hajning
1:3
Ilertisen
Švajnfurt 05
6:0
Ajhštat
Nemačka 4 (Jugozapad)
07 Elversberg
4:1
Rot Vajs Koblenc
Alen
2:3
Balinger
Frankfurt 1899
1:0
Hesen Kasel
Gisen
0:1
Pirmasens
Homburg
3:3
1899 Hofenhajm II
Ofenbaher Kikers
1:2
Ulm 1846
Štajnbah
3:2
Šot Majnc
Nemačka 4 (Sever)
Atlas Delmenhorst
4:1
06 Hildešajm
Drohtersen/Asel
2:1
Hajder SV
Feniks Libek
2:3
Holštajn Kil II
Švarc-Vajs Reden
2:3
Obernojland
Nemačka 4 (Severoistok)
Karl Cajs Jena
5:0
Tasmanija Berlin
VSG Altglieničke
0:3
Lokomotiva Lajpcig
Nemačka 4 (Zapad)
Alemanija Ahen
1:3
Rot Vajs Oberhauzen
Bor. Menhen. II
4:2
Lipštad 08
Keln II
8:2
KFC Irdingen
Rodinghauzen
0:1
VfB Homberg
Rot Vajs Ahlen
1:1
Fortuna 95 Dizeldorf II
Sportfrojnde Lote
2:0
Šalke 04 II
SV Štraelen
1:4
Vupertaler SV
Videnbrik 2000
3:1
Boner SK
Norveška 1
Bran
1:3
Haugesund
1
2
3
4
5
6
7
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno