POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(33)
Engleska
(181)
Nemačka
(42)
Italija
(48)
Francuska
(38)
Srbija
(11)
Afrika
(1)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(2)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Bolivija
(1)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(16)
Čile
(9)
Danska
(14)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Grčka
(21)
Gvatemala
(2)
Holandija
(29)
Hrvatska
(8)
Indija
(4)
Indonezija
(3)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Katar
(6)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(1)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(11)
Paragvaj
(3)
Peru
(8)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Škotska
(20)
Slovačka
(13)
Slovenija
(9)
Švajcarska
(11)
Švedska
(43)
Tajland
(2)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(2)
Rezultati po danu
<
26.09.2021. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Nemačka 2
Dinamo Drezden
3:0
Verder
Hamburger SV
2:2
Nirnberg
Hanover 96
1:2
Sandhauzen
Nemačka 3
Cvikau
0:0
Frajburg II
Nemačka 4 (Sever)
Holštajn Kil II
4:4
Ajntraht Norderštet 03
Teutonia Otensen
2:1
Hamburger SV II
Nemačka 4 (Severoistok)
Auerbah
3:2
Herta II
Lokomotiva Lajpcig
4:0
Germanija Halberštad
Union Furstenvalde
1:4
Babelsberg 03
Nemačka 4 (Zapad)
Projsen Minster
0:0
Vupertaler SV
Nikaragva 1 (Apertura)
Deportivo Okotal
1:2
Real Esteli
Deportivo Valter Fereti
0:0
Managva
Real Madriz
3:3
H&H Eksport
Norveška 1
Bodo/Glimt
1:0
Valerenga
Bran
3:1
Kristiansund
Haugesund
1:3
Od
Molde
2:2
Viking
Rozenborg
3:1
Mjondalen
Sandefjord
0:3
Stabek
Norveška 2
Ham Kam
3:1
Jerv
Start
2:6
Fredrikštad
Norveška 3 I
Bratvag
3:2
Tromsdalen
Kvik Halden
2:2
Floja
Norveška 3 II
Egersund
3:1
Kjelsas
Notoden
1:1
Nardo
Ojgarden
2:2
Levanger
Sotra
0:0
Flekeroj
Panama 1 Klausura
Kosta del Este
0:0
San Francisko La Čorera
Tauro
1:1
Erera
Paragvaj 1 (Klausura)
River Plata Asunsion
1:2
Olimpija Asunsion
Sero Portenjo
0:1
Sportivo Lukenjo
Peru 1 - 2.deo
Alijanca Univerzidad
1:2
Sporting Kristal
Melgar
1:0
Sport Bojs
Sport Huankajo
1:3
Univerzitario
Univ. Cezar Valjeho
2:0
Deportivo Munisipal
Poljska 1
Šlonsk Vroclav
3:1
Visla Plock
Termalika Bruk-Bet
3:1
Gornjik Zabže
Visla Krakov
0:1
Pogon
Poljska 2
Podbeskidzje
2:0
Resovija
Sandecja Novi Sac
0:1
LKS Lođ
Stomil Olštin
3:0
Miedž Legnica
Poljska 3
Hojničanka
3:0
Pogon Siedlice
Olimpija Elblag
1:2
Leh Poznanj II
Raduna Stežica
2:2
Visla Pulavi
Stal Režov
3:1
Žnic Pruškov
Vigri Suvalki
1:0
Šlonsk Vroclav II
Portoriko 1
Frejgkomar
1:2
Metropoliten San Huan
Portugalija 1
Portimonense
0:0
Vizela
Santa Klara
1:1
Sporting Braga
Prijateljski (rep.)
Nepal
2:7
Oman
Igrano u Kataru.
Rumunija 1 - 1.deo
Botošani
1:1
Krajova 1948
Farul
2:1
Mioveni
UTA Arad
0:1
CFR 1907 Kluž
Rumunija 2 1.deo
Ripensia
0:1
Konkordija Čiajna
Unirea Slobocija
0:1
Hermanštad
Vitorul Targu Žiju
2:1
SS Politehnika Temišvar
Rusija 1
Dinamo Moskva
2:0
Rubin
Krasnodar
3:0
PFC Soči
Rostov
1:2
Akhmat Grozni
Rusija 3 gr 1
Biolog
0:0
Forte Taganrog
Černomorec Novorosijsk
4:0
Rotor II
Dinamo Stavropolj
5:1
Tuapse
Legion Dinamo
0:0
Kubanj Holding
Mašuk KMV
4:1
Alanija II
Spartak Naljčik
0:0
Družba
Rusija 3 gr 2
Baltika BFU
1:2
Dinamo Sankt Peterburg
Čertanovo
1:0
Himik Deržinsk
Čita
0:2
Tver
Dinamo Moskva II
1:1
Volna N.O.
Kazanjka
0:2
Znamja Truda
Lenjingradec
2:1
Krasava Odincovo
Torpedo Vladimir
0:2
Šinjik
Rusija 3 gr 3
Avangard Kursk
4:4
Dinamo Briansk
Fakel II
0:3
Rjazanj
Kaluga
1:1
Zenit Penza
Kolomna
3:2
Saturn
Kvant
0:0
Himki II
Rodina
5:0
Metalurg Vidnoje
Sahalin
1:5
Dinamo Vladivostok
Saljut Belgorod
1:0
Sokol
Saransk
0:1
Strogino
Znamja Noginsk
1:0
SKA-Habarovsk II
Rusija 3 gr 4
Nosta
0:1
Novosibirsk
Spartak Tujmazi
2:2
Čeljabinsk
Torpedo Mijas
2:1
Ural II
Zenit Iževsk
0:4
Tjumen
Zvezda Perm
1:3
Amkar
S. Makedonija 1
Akademija Pandev
1:3
Škupi
Borec
0:2
Skoplje
Rabotnički
1:1
Pelister
Renova
5:2
Bregalnica Štip
Struga
1:1
Škendija 79
Tikveš
3:0
Makedonija Đorče Petrov
SAD 1
Čikago Fajer
0:0
Nešvil SC
Kolorado Rapids
0:0
Toronto
Minesota Junajted
2:0
Hjuston Dinamo
Njujork Siti
0:1
Red Bul Njujork
Portland Timbers
6:1
Real Solt Lejk
San Hoze Ertkvejks
2:0
Los Andjeles FK
Sporting Kanzas Siti
1:2
Sijetl Saunders
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno